Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2018, 18:43

autor: Góral

Space Hulk Deathwing Enhanced Edition wkrótce na PC i PS4

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że w maju ukaże się gra Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition, czyli ulepszona wersja PC-towej produkcji z 2016. Pojawi się ona na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach, na których będzie dostępna za darmo dla właścicieli oryginału. Na razie nie wiadomo, co z zapowiedzianą wcześniej wersją na Xboksa One.

Space Hulk Deathwing Enhanced Edition wkrótce na PC i PS4 - ilustracja #1
Space Hulk: Deathwing – Enhanced Edition w skrócie:
  • pierwszoosobowa strzelanka przeznaczona do zabawy w singlu i co-opie;
  • dostępna od 2016 roku na PC-tach;
  • 22 maja ukaże się wersja Enhanced Edition na konsolę PlayStation 4 i PC-ty.

Wydana w grudniu 2016 roku na PC-tach gra Space Hulk: Deathwing od Streum on Studio ukaże się wkrótce w wersji Enhanced Edition na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Produkcja zadebiutuje 22 maja i w przypadku drugiej z wymienionych platform sprzętowych będzie dostępna za darmo dla właścicieli oryginalnego wydania. Natomiast posiadacze sprzętu Sony muszą przyszykować około 155 zł. Co ciekawe, tytuł został swego czasu zapowiedziany także w wersji na Xboksa One, ale w dzisiejszym komunikacie nic o niej nie wspomniano. Fani pytają o nią na Twitterze, ale zarówno deweloper, jak i wydawca milczą.

Nowe wydanie wprowadzi garść nowinek. Pojawi się np. klasa postaci Chaplain, kilka dodatkowych broni, kolejne rodzaje przeciwników, specjalne misje z losowymi celami oraz możliwość dostosowywania bohaterów. Firma Focus Home Interactive, wydawca gry, zaznaczyła że wszystkie elementy kosmetyczne będziemy zdobywać podczas zabawy – w grze zabraknie mikrotransakcji. Ponadto użytkownicy PC-towej wersji mogą już znać część nowinek, gdyż zostały one wprowadzone w aktualizacjach. Poniżej obejrzycie zwiastun Space Hulk: Deathwing – Enhanced Edition, zawierający fragmenty rozgrywki.

Space Hulk: Deathwing jest pierwszoosobową strzelanką, w którą można grać zarówno w singleplayerze, jak i w ramach trybu współpracy. Gracze wcielają się w przedstawicieli kosmicznych marines wysłanych na tytułowe złomowisko. Naszym celem jest znalezienie i zabezpieczenie cennych artefaktów, zanim wpadną one w niepowołane ręce. Problem w tym, że lokacja pełna jest genokradów.