Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 23 marca 2018, 17:33

autor: Góral

AIIA Dragon Ark - efektowne RPG akcji dostępne za darmo na Androidzie

Posiadacze smartfonów i tabletów działających na Androidzie powinni zwrócić uwagę na grę action-RPG AIIA: Dragon Ark. Ta darmowa produkcja cechuje się zręcznościowym systemem walki i piękną oprawą graficzną generowaną przez Unreal Engine.

AIIA: Dragon Ark to jedna z najładniejszych gier RPG na urządzeniach mobilnych. - AIIA Dragon Ark - mobilne RPG na Unreal Engine dostępne za darmo - wiadomość - 2018-03-23
AIIA: Dragon Ark to jedna z najładniejszych gier RPG na urządzeniach mobilnych.
AIIA: Dragon Ark w skrócie:
  • RPG akcji na Androida;
  • dostępne za darmo w sklepie Google Play;
  • gra powstała przy użyciu technologii Unreal Engine 4.

Studio CLGamez udostępniło za darmo w sklepie Google Play nowe RPG akcji zatytułowane AIIA: Dragon Ark. Tytuł skierowany jest do miłośników fantasy. W grze trafiamy do świata wypełnionego rozmaitymi bestiami i smokami, gdzie jako jeden z trzech herosów – Dria, Khan lub Leona – staramy się utrzymać przy życiu, ubić jak najwięcej gadów i oczywiście zbierać łupy oraz rozwijać postać.

Z pewnością jedną z większych atrakcji gry AIIA: Dragon Ark jest jej oprawa graficzna. Produkcja powstała przy użyciu technologii Unreal Engine 4 i prezentuje się po prostu świetnie, jak na warunki oferowane przez urządzenia mobilne.

Rozgrywka ma zręcznościowy charakter. Postacią sterujemy w czasie rzeczywistym, poruszając się przy użyciu wirtualnego d-pada oraz wybierając poszczególne ataki i umiejętności wyświetlane na ekranie. W walce pomaga nam Arma, czyli towarzysząca nam podczas przygody wróżka, której wygląd możemy modyfikować.

AIIA: Dragon Ark oferuje zabawę w singleplayerze oraz w kilku trybach multiplayer. Przede wszystkim dostępne są starcia PvP, w których walczymy z innymi graczami. Pojedynki nagradzane są punktami rankingowymi, wpływającymi na naszą pozycję na światowej liście. Do tego dochodzi też możliwość współpracy, by wspólnie stawić czoła jednemu z wielu potężnych bossów. Ponadto mamy jeszcze Tower of Time, a więc specjalną wieżę wyzwań z nagrodami.

Jak to w przypadku gier free-to-play bywa, tak i w tej występują mikropłatności. Jeżeli jednak Was to nie zniechęca, to warto sprawdzić chociażby dla samej grafiki.

AIIA Dragon Ark - mobilne RPG na Unreal Engine dostępne za darmo - ilustracja #2
AIIA Dragon Ark - mobilne RPG na Unreal Engine dostępne za darmo - ilustracja #3