Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2017, 18:34

autor: Vergil

Space Hulk: Deathwing trafi na konsole w czwartym kwartale jako Enhanced Edition

Space Hulk: Deathwing zadebiutowało na komputerach osobistych, gdzie spotkało się z umiarkowanym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Zespół Streum On Studio nie składa jednak broni i zapowiada, że pod koniec roku produkcja trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

Najnowsze dzieło zespołu Streum On Studio, czyli Space Hulk: Deathwing, pojawiło się na komputerach osobistych w grudniu zeszłego roku. Produkcja nie spełniła pokładanych w niej nadziei – gracze i recenzenci zwracali jednak uwagę na fakt, że gdyby nie błędy, mielibyśmy do czynienia z co najmniej solidnym tytułem. Kilka łatek później odpowiedzialni za nią deweloperzy nie zamierzają kapitulować i zapowiadają zarówno dodatkową zawartość, jak i rozszerzoną edycję, która ma trafić na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One w czwartym kwartale bieżącego roku.

Jeśli idzie o szerzenie chwały Imperatora, bohaterowie Space Hulk: Deathwing nie przebierają w środkach… - Space Hulk: Deathwing trafi na konsole w czwartym kwartale jako Enhanced Edition - wiadomość - 2017-05-05
Jeśli idzie o szerzenie chwały Imperatora, bohaterowie Space Hulk: Deathwing nie przebierają w środkach…

Co się tyczy planowanych dodatków – najnowszy patch nie tylko załatał kolejne dziury, lecz także wprowadził nowe zadania zwane po prostu Special Missions. Mowa o generowanych losowo celach misji i siedliskach oponentów, mających wprowadzić do zabawy nowe pokłady „niepewności”. W związku z tym, że takie urozmaicenie może skutecznie podwyższyć poziom trudności, zostały one udostępnione wyłącznie w trybie multiplayer – samotnicy wciąż są skazani na standardowy zestaw zadań. Warto nadmienić, że choć aktualnie pojawiają się one tylko w pierwszym rozdziale, docelowo obejmą wszystkie fragmenty opisywanej produkcji.

Oczywiście owa funkcjonalność znajdzie zastosowanie w Space Hulk: Deathwing – Enhanced Edition. Ponadto twórcy obiecują wzbogacenie gry o nową klasę postaci w trybie multiplayer, bonusowy oręż i pachnące świeżością umiejętności, a także niewidzianych dotąd przeciwników. Wszystko to trafi również do pecetowej wersji gry w formie darmowych aktualizacji.

Tymczasem posiadaczom PlayStation 4 i Xboksa One nie pozostaje nic innego jak czekać. Miejmy nadzieję, że Imperator wynagrodzi fanom ich cierpliwość, a konsolowa wersja gry ustrzeże się problemów, jakie trapiły pecetowy oryginał.