Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 stycznia 2022, 14:30

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Gwiazda Cobra Kai opowiada o przyszłości swojego bohatera

William Zabka w wywiadzie podzielił się swoją opinią na temat czwartego sezonu Cobra Kai. Nie zabrakło również wzmianki o tym, czego możemy oczekiwać od piątej odsłony produkcji.

Koniec nowego sezonu każdej produkcji jest momentem pojawiania się wielu pytań, spekulacji i przewidywań wśród fanów. Nie inaczej jest w przypadku serialu Cobra Kai od Netflixa, który swoją premierę miał 31 grudnia. Mając to na uwadze, portal Collider przeprowadził wywiad z Williamem Zabką, w którym aktor opowiada zarówno o uczuciach towarzyszących produkcji czwartego sezonu, jak i przyszłych losach bohaterów.

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z nową odsłoną serialu, to musicie mieć na uwadze, że powyższa rozmowa jest pełna spoilerów na temat wydarzeń, które mają miejsce w czwartym sezonie. Aktor spytany został bowiem o jedną z kluczowych scen w produkcji oraz sam podzielił się szczegółami na temat pewnego, znaczącego pojedynku.

Równie ciekawą i nie zdradzającą wielu szczegółów odnośnie nowego sezonu, jest wypowiedź Zabki na temat jego roli. Aktor spytany o przyszłość Orlego Kła i tego, jak wobec swojego dojo zachowa się Johnny Lawrence, odpowiedział:

Jak dotąd Daniel i Johnny podzielili się, aby na końcu ponownie zjednoczyć siły. Tak naprawdę bardziej niż ze sztukami walki, z Orlim Kłem, są oni związani ze społecznością, z ludźmi, z bohaterami. Zatem Johnny zaczyna od Miguela, gdziekolwiek by on nie był, i Robby’ego. A co stanie się z Orlim Kłem, przekonamy się.

Mimo, że aktor nie zdradził wiele, taka wypowiedź zdecydowanie podkręca atmosferę oczekiwania, na znajdującą się w produkcji piątą odsłonę serialu.