Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 grudnia 2021, 12:30

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w noworoczny weekend 31 grudnia 2021 - 2 stycznia 2022 roku

Zobacz, co na koniec 2021 roku przygotowały dla swoich subskrybentów wiodące platformy streamingowe. Wśród propozycji znajduje się rocznicowy, specjalny odcinek Harry’ego Pottera oraz czwarty sezon serialu Cobra Kai.

W ostatnim tygodniu grudnia i w pierwszych dniach stycznia platformy streamingowe oferują swoim subskrybentom kilka ciekawych propozycji do obejrzenia. Wśród nich znajduje się czwarty sezon sequela klasyki z lat 80., a także specjalny materiał o Harrym Potterze, który powstał z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego obrazu na podstawie prozy J.K. Rowling. Innymi nowościami są: film z Robertem De Niro, kontynuacja horroru w reżyserii Johna Krasinskiego i nagradzana polska produkcja. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w noworoczny weekend 31 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022 roku.

Cobra Kai: 4. sezon – Netflix

 1. Co to: czwarty sezon sequela klasyki z lat 80., którego akcja rozgrywa się ponad 30 lat po wydarzeniach z filmu Karate Kid
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 31 grudnia
 3. Rok premiery: 2018

Dojo Miyagi-Do i Orli Kieł łączą siły, żeby pokonać Cobra Kai w turnieju All Valley w kategorii do lat 18. Przegrani będą musieli odwiesić swoje karategi. Podczas gdy Samantha i Miguel starają się utrzymać sojusz między swoimi szkołami, a Robby stawia wszystko na Cobra Kai, atmosfera w Dolinie staje się napięta. Jakie sztuczki ma w zanadrzu Kreese? Czy Daniel i Johnny będą w stanie zakopać topór wojenny, żeby pokonać Kreese’a? A może to Cobra Kai stanie się twarzą karate w Dolinie?

 1. Dowiedz się więcej o Cobra Kai

Cobra Kai obejrzysz na Netflixie

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu (Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts) – HBO GO

 1. Co to: specjalny program z obsadą kinowej serii o Harrym Potterze, który powstał z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego filmu
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 stycznia
 3. Rok premiery: 2022

Na rocznicowy program składa się zbiór wywiadów i rozmów z członkami obsady, zdradzającymi co nieco na temat tego, jak powstawały filmy o młodym czarodzieju. W mury Hogwartu powróci Chris Columbus, reżyser dwóch pierwszych filmów, oraz aktorzy, w tym Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, Imelda Staunton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Mark Williams, Matthew Lewis, Ian Hart i Evanna Lynch.

 1. Dowiedz się więcej o Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu obejrzysz na HBO GO

Taksówkarz (Taxi Driver) – Netflix

 1. Co to: niestabilny psychicznie weteran pracuje jako nocny taksówkarz w Nowym Jorku, gdzie powszechna dekadencja i zepsucie podsycają jego agresję
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 stycznia
 3. Rok premiery: 1976

Cierpiący na bezsenność samotnik Travis Bickle podejmuje pracę jako nowojorski taksówkarz. Przemierzając nocą ulice, coraz bardziej odrywa się od rzeczywistości. Po spotkaniu pięknej pracowniczki kampanii Betsy budzi się w nim obsesja na punkcie uratowania świata. Najpierw planuje zamordować kandydata na prezydenta, a potem uratować 12-letnią prostytutkę Iris.

 1. Dowiedz się więcej o Taksówkarzu

Taksówkarza obejrzysz na Netflixie

Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II) – HBO GO

 1. Co to: kontynuacja nagradzanej produkcji w reżyserii Johna Krasinskiego, która opowiada o rodzinie Abbottów, żyjącej w świecie pełnym niebezpiecznych stworzeń
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 stycznia
 3. Rok premiery: 2021

Po dramatycznych wydarzeniach w domu Abbottów, rodzina musi zmierzyć się z okropnościami świata zewnętrznego. Zmuszeni do wyruszenia w nieznane, zdają sobie sprawę z tego, że stworzenia reagujące na dźwięk nie są jedynym czyhającym na nich zagrożeniem.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Ciche miejsce 2

Ciche miejsce 2 obejrzysz na HBO GO

Wołyń – Amazon Prime Video

 1. Co to: polska produkcja w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, opracowana na kanwie opowiadań Stanisława Srokowskiego oraz wspomnień świadków rzezi wołyńskiej
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 27 grudnia
 3. Rok premiery: 2016

Jest lato 1943 roku. Miłość Zosi Głowackiej zostaje wystawiona na próbę, gdy pomimo tego, że jest bezgranicznie zakochana w ukraińskim chłopcu, ojciec zmusza ją do poślubienia bogatego Polaka, wdowca z dwójką dzieci Macieja Skibę. Wkrótce na Wołyniu wybucha pożoga mordów i okrucieństwa. Sąsiad staje przeciw sąsiadowi. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Wołyń

Wołyń obejrzysz na Amazon Prime Video

Bestia musi umrzeć (The Beast Must Die) – HBO GO

 1. Co to: brytyjski serial na podstawie powieści Cecila Day-Lewisa o tym samym tytule
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 stycznia
 3. Rok premiery: 2021

Syn Frances Cairnes zginął w wypadku, którego sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jedynym, czego kobieta pragnie, jest znalezienie winnego i zabicie go. Kiedy udaje jej się go zlokalizować, podstępem dostaje się do jego domu i z wewnątrz planuje morderstwo.

Bestia musi umrzeć obejrzysz na HBO GO

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.