Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2012, 20:35

autor: Aver

31 maja poznamy kontynuację gry Castlevania: Lords of Shadow?

Firma Konami umieściła na swoim profilu na Facebooku odnośnik do strony „The Dragon Returns”. 31 maja poznamy na niej najprawdopodobniej drugą część przygód Gabriela w jego walce z Panami Cienia w wydaniu studia MercurySteam Entertainment.

Firma Konami udostępniła w sieci stronę, na której już 31 maja poznamy najprawdopodobniej kolejną odsłonę serii Castlevania, której dawną świetność przywróciła dwa lata temu produkcja Castlevania: Lords of Shadow autorstwa studia MercurySteam Entertainment.

31 maja poznamy kontynuację gry Castlevania: Lords of Shadow? - ilustracja #1

Strona nosi nazwę „The Dragon Returns” i zawiera jedynie wspomianą datę, która zbiega się z dniem konferencji prasowej Konami przed rozpoczęciem targów E3 w Los Angeles. Dzięki ciekawości jednego z użytkowników forum NeoGAF wiemy także, że kod źródłowy witryny zawiera wzmiankę o „stronie teasera Castlevania: Lords of Shadows”. Wiadomość z linkiem do strony pojawiła się na oficjalnym profilu japońskiej spółki na Facebooku.

31 maja poznamy kontynuację gry Castlevania: Lords of Shadow? - ilustracja #2

O kontynuacji popularnego tytułu, w którym wyruszamy na walkę z zastępami Panów Cienia, pisaliśmy już na początku tego roku. Kilka dni temu serwis PGN podał nieoficjalne informacje, zgodnie z którymi produkcja zostanie oficjalnie zapowiedziana na nadchodzącej imprezie w Mieście Aniołów i ukaże się na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Wii U, a także PlayStation Vita. Ponadto, według autorów wiadomości, gra będzie współpracować z tytułem Castlevania: Mirror of Faith na platformę przenośną Nintendo 3DS.