Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2012, 13:00

autor: Sarge

26 kwietnia zobaczymy prezentację „dużej, nowej gry ekskluzywnej dla PlayStation 3”

26 kwietnia w programie GTTV zaprezentowana zostanie nowa gra przygotowywana wyłącznie z myślą o PlayStation 3. W sieci spekuluje się, że może chodzić o PlayStation All-Stars Battle Royale - tajemniczą produkcję w stylu Super Smash Bros., o której w ostatnich miesiącach pojawiło się sporo plotek.

Geoff Keighley (prowadzący internetowego programu GTTV) ujawnił za pośrednictwem Twittera, że w najbliższy czwartek w ramach kolejnego odcinka GTTV zobaczymy „dużą, nową grę ekskluzywną dla PlayStation 3”. Pokazany ma być pierwszy materiał filmowy prezentujący ją w akcji.

W sieci od razu pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, o jaki tytuł chodzi. Być może mowa o PlayStation All-Stars Battle Royale – produkcji w stylu Super Smash Bros., która wcześniej występowała w sieci pod nazwą Title Fight. Do tej pory nie została ona oficjalnie zapowiedziana, a coraz więcej wskazuje na to, że taki projekt rzeczywiście powstaje.

26 kwietnia zobaczymy prezentację „dużej, nowej gry ekskluzywnej dla PlayStation 3” - ilustracja #1
Geoff Keighley

Właśnie wyszło na jaw, że firma Sony Computer Entertainment America zarejestrowała nawet domenę z tytułem PlayStation All-Stars Battle Royale w adresie. Oczywiście nie musi to zwiastować rychłej zapowiedzi gry, ale łącząc tę wiadomość z wcześniejszymi plotkami możemy mieć nadzieję na pewne ogłoszenia w niedalekiej przyszłości.

Nie wykluczamy również scenariusza, że w programie GTTV doczekamy się pierwszej prezentacji rozgrywki w grze God of War: Wstąpienie. Geoff Keighley mówi o jednak o „nowej” produkcji, a kolejne przygody Kratosa zostały już zapowiedziane. Wygląda więc na to, że raczej nie chodzi o tę pozycję.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.