Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ratchet & Clank: A Crack in Time

W lipcu zadebiutują kolekcje Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank

Marcin Skierski, 24 czerwca 2011, 13:05

W przyszłym miesiącu posiadacze PlayStation 3 dostaną trzy kolekcje oferujące po dwie odsłony serii Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank. Takie informacje ujawnili redaktorzy serwisu CVG, powołując się na przedstawiciela Sony Computer Entertainment Europe.

Powstaje nowa odsłona przygód Ratcheta i Clanka

Piotr Doroń, 18 sierpnia 2010, 07:55

Virtua Tennis 4 nie było jedyną nową pozycją zapowiedzianą w trakcie wczorajszej konferencji koncernu Sony zorganizowanej w ramach kolońskich targów gamescom. Ted Price, reprezentujący na pokazie ekipę studia Insomniac Games, ujawnił bowiem, że pracuje ona nad nową odsłoną serii opowiadającej o przygodach Ratcheta i Clanka. Do jej premiery w wersji na PlayStation 3 dojdzie w 2011 roku.

Konferencja Sony - dwie wersje PS3, nowe usługi, europejski debiut Gran Turismo 5, Resistance 3

Filip Grabski, 17 sierpnia 2010, 20:59

Opóźniona (to już tradycja na wielkich imprezach) konferencja Sony rozpoczęła się od filmowego montażu nadchodzących tytułów firmy. Następnie na scenie pojawił się Anderw House, szef europejskiego oddziału Sony, rozpoczynając spotkanie z zebranymi na sali ludźmi.

Wieści ze świata (Killzone 3, Star Wars: The Old Republic, Ratchet & Clank) 09/08/10

Szymon Liebert, 9 sierpnia 2010, 14:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Kolejny poniedziałek przynosi informacje o następnej grze z serii Ratchet & Clank, projekcie nawiązującym do Świata Mroku, potyczkach kosmicznych w Star Wars: The Old Republic oraz zbliżającej się wielkimi krokami becie Killzone 3.

Insomniac za wydaniem reedycji starych przygód Ratcheta i Clanka na PS3

Szymon Liebert, 2 lipca 2010, 19:48

Jakiś czas temu na PlayStation 3 pojawił się God of War Collection, czyli zestaw dwóch gier z PlayStation 2 w odświeżonych wersjach (HD). W przyszłości w podobny sposób przypomniana zostanie seria Sly Cooper. Kto jeszcze zasługiwałby na wielki powrót? Wśród naszych typów jest marka Ratchet & Clank – co ciekawe, jej twórcy pozytywnie odnoszą się do pomysłu.

Insomniac Games współpracuje z Electronic Arts i tworzy nową grę również na Xboksa 360

Piotr Doroń, 25 maja 2010, 17:07

Koncern Electronic Arts poinformował nieoczekiwanie o podpisaniu ekskluzywnej umowy wydawniczej z niezależnym studiem deweloperskim Insomniac Games, potwierdzając tym samym plotki z marca bieżącego roku.

Twórcy Ratcheta pożegnają się z Sony?

Adrian Werner, 13 marca 2010, 12:52

Na serwisie IGN pojawiła się interesująca plotka, która powinna wywołać niepokój fanów PlayStation oraz zadowolenie wszystkich innych graczy. Podobno ludzie z Insomniac Games nie zamierzają już dłużej tworzyć gier wyłącznie na konsole z logiem Sony.

Premiery gier w Polsce (2-8 listopada)

Marek Grochowski, 9 listopada 2009, 07:45

Najważniejsza premiera ubiegłego tygodnia to bez wątpienia Dragon Age: Początek. Gra studia BioWare powędrowała do sklepów w piątek, wywołując tuż przed debiutem spore kontrowersje.

Insomniac rezygnuje z 60 klatek na sekundę. Co na to inni deweloperzy?

Piotr Doroń, 30 października 2009, 10:15

Przedstawiciele studia Insomniac poinformowali na swym oficjalnym blogu, że Ratchet & Clank Future: A Crack in Time jest prawdopodobnie ich ostatnią produkcją na PlayStation 3 działającą w 60 klatkach na sekundę. Producenci podjęli tę dosyć zaskakującą decyzję po przeanalizowaniu recenzji i sprzedaży swojego najnowszego dzieła.

Wieści ze świata (GTA IV, Final Fantasy XIII, Splinter Cell) 22/10/09

Piotr Doroń, 22 października 2009, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego dodatku do Killing Floor, debiut pierwszego dema nowych przygód Ratcheta i Clanka, Episodes From Liberty City z bonusową stacją radiową, marka Wojowniczych Żółwi Ninja w rękach Nickelodeon, twórcy Shadow Complex pracują nad nową grą i inne. Zapraszamy do lektury.

Ratchet & Clank: A Crack in Time w złocie

Łukasz Kendryna, 9 października 2009, 09:30

Najnowsza odsłona serii Ratchet & Clank, zatytułowana A Crack in Time, została ukończona i weszła w złoty status, co umożliwia rozpoczęcie procesu masowej produkcji i przygotowań do rynkowego debiutu.

Wieści ze świata (StarCraft II, Ratchet & Clank Future, LEGO Rock Band) 7/10/09

Piotr Doroń, 7 października 2009, 12:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: będą beta-testy nowej aktualizacji Xbox Live, Remedy planuje reedycję lub wznowienie klasycznych wyścigów Death Rally, David Bowie gwiazdą LEGO Rock Band, zwolnienia u producenta DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Ratchet & Clank Future: A Crack in Time, Uncharted 2: Among Thieves, Xbox Live) 5/10/09

Piotr Doroń, 5 października 2009, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nagrywanie filmów z gier na Xboksie 360, dwa dema nowej odsłony Ratchet & Clank, Electronic Arts wspiera Project Natal i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Mass Effect, Fight Night Round 4, Command & Conquer 4) 27/08/09

Piotr Doroń, 27 sierpnia 2009, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Ratchet & Clank Future: A Crack in Time, problemy z DLC do Mass Effect, zapowiedź Trackmania DS 2, oficjalny tytuł Command & Conquer 4, tygodniowe późnienie premiery Section 8 i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowy Ratchet & Clank jeszcze w tym roku

Łukasz Kendryna, 22 lipca 2009, 10:10

Jeden z pracowników Insomniac Games, studia deweloperskiego, odpowiadającego za powstanie serii Ratchet & Clank oraz Resistance, udzielił informacji, z której jasno wynika, iż premiera nadchodzącego exclusive’a na PlayStation 3, Ratchet & Clank: A Crack in Time, ukaże się w zakładanym wcześniej terminie, tj. w czwartym kwartale bieżącego roku.

Sony zapowiada nowe przygody Ratcheta i Clanka

Piotr Doroń, 27 marca 2009, 07:59

Sony Computer Entertainment poinformowało w oficjalnym oświadczeniu o dewelopingu nowej odsłony bestsellerowej serii Ratchet & Clank. Produkcja nosząca podtytuł A Crack In Time trafi do sklepów jesienią bieżącego roku. Zostanie wydana jedynie w wersji na konsolę PlayStation 3.