Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Drakensang: The River of Time

Almanach Klasyki - nowa seria wydawnicza Techlandu

DogGhost, 17 sierpnia 2011, 11:44

23 sierpnia pojawi się w sklepach nowa seria gier komputerowych firmy Techland. Pojawią się w niej m.in. antologie Call of Juarez oraz Drakensang.

Zapowiedziano przygodówkę osadzoną w świecie znanym z serii Drakensang i Realms of Arkania

Adrian Werner, 21 listopada 2010, 11:52

Stworzony na potrzeby stołowej gry fabularnej The Dark Eye świat fantasy znany jako Aventuria już wielokrotnie gościł na ekranach monitorów. Do tej pory jednak ograniczało się to do produkcji RPG, takich jak cykle Realms of Arkania czy Drakensang. Teraz ma to ulec zmianie, ponieważ znane z The Whispered World studio Daedalic ujawniło, że pracuje nad przygodówką osadzoną w tym uniwersum.

Drakensang: The River of Time - wysyłka kurierska za 1 zł i nowa wersja poradnika

Redakcja GRYOnline.pl, 22 października 2010, 09:00

Dla miłośników klasycznych gier cRPG, wraz ze Sklepem GRY-OnLine przygotowaliśmy atrakcyjną promocję.

Premiery gier w Polsce (6-12 września)

Vercetti, 13 września 2010, 07:45

Wraz z początkiem września nastąpiło ożywienie na polskim rynku gier. W ubiegłym tygodniu swoje premiery miały m.in. cRPG Drakensang: The River of Time, strategia R.U.S.E. oraz łączące przesiąknięte Disneyem Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

Poradnik: Drakensang: The River of Time

Redakcja GRYOnline.pl, 10 września 2010, 13:40

„Poradnik skupia się na opisie zadań. Znajdziecie tutaj zarówno te związane z głównym wątkiem fabularnym, jak i poboczne. Łącznie questów jest aż 100.” – Karolus

Drakensang: The River of Time dostępne na polskim rynku

Jiker, 10 września 2010, 09:32

Od wczoraj Polacy zagrywają się w najnowszą odsłonę pecetowego cyklu cRPG Drakensang, czyli The River of Time. Dzieło studia Radon Labs, od lutego dostępne na rynku niemieckim, zostało u nas wydane przez firmę Techland. Do jego premiery doszło na blisko miesiąc przed debiutem w pozostałych krajach świata.

Nadchodzi Drakensang Online

Adrian Werner, 28 sierpnia 2010, 08:25

W czerwcu informowaliśmy, że studio Radon Labs zostało wykupione przez specjalizującą się w grach przeglądarkowych firmę Bigpoint. Teraz wiemy już, jaki wpływ będzie to mieć na kolejną odsłonę cyklu Drakensang. Trzeba przyznać, że zmiany szykują się ogromne i bez wątpienia wywołają wśród fanów sporo kontrowersji.

Techland przedstawia Edycje Kolekcjonerską Drakensang: River of Time

Hed, 5 lipca 2010, 19:55

Znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Drakensang: River of Time, czyli kontynuacji dobrze przyjętej niemieckiego produkcji z gatunku cRPG. Techland, polski dystrybutor tytułu, przekonuje, że będzie to jedno z największych wydawnictw tego typu w tym roku. Najwyraźniej nie są to puste obietnice, bo w skład specjalnego wydania wchodzi aż siedemnaście elementów.

Drakensang: River of Time - znamy cenę i datę premiery w Polsce

Adrian Werner, 24 czerwca 2010, 10:50

Firma Techland ogłosiła szczegóły polskliego wydania jednej z największych pecetowych produkcji RPG tego roku. Drakensang: River of Time wyląduje na rodzimych półkach sklepowych we wrześniu, prawie miesiąc przed premierą na zachodzie.

Twórcy serii Drakensang wykupieni

Olek, 2 czerwca 2010, 14:30

Ekonomiści twierdzą, że kryzys to najlepszy sprawdzian dla przedsiębiorstw. Jeżeli to prawda, konkurencja z branży może tylko pozazdrościć kondycji firmie Bigpoint. Słynący głównie z sieciowych gier przeglądarkowych producent i wydawca przejął właśnie Radon Labs oraz otworzył kolejne studio w Berlinie. To dobra wiadomość dla fanów serii Drakensang, którzy niepokoili się o jej przyszłość.

Zapowiedziano pierwsze rozszerzenie do Drakensang: The River of Time

Jiker, 22 marca 2010, 13:07

Firmy dtp entertainment oraz Radon Labs zapowiedziały pierwsze rozszerzenie do pecetowego cRPG Drakensang: The River of Time – prequela udanej gry fabularnej Drakensang: The Dark Eye. Drakensang: Phileasson's Secret trafi do sprzedaży w sierpniu bieżącego roku.

Wieści ze świata (Drakensang 2, StarCraft II, Mass Effect 2) 22/02/10

Hed, 22 lutego 2010, 14:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj mówimy o premierze drugiego Drakensanga, kolejnych absurdalnych planach producentów z Hollywood, kontynuacji serii PixelJunk oraz sprzedaży kluczy do bety StarCrafta II.

Znamy wymagania sprzętowe Drakensang: The River of Time

Hed, 25 stycznia 2010, 11:52

Na stronie niemieckiego sklepu Amazon pojawiły się wymagania sprzętowe gry Drakensang: The River of Time, która w pierwszej kolejności pojawi się właśnie u naszych zachodnich sąsiadów. Tytuł jest bezpośrednią kontynuacją Drakensang: The Dark Eye, więc wymaga podobnego, chociaż nieco mocniejszego sprzętu. W zamian za to możemy spodziewać się lepszej grafiki.

Niemiecki Drakensang: The River of Time w złocie, informacje o polskim wydaniu

Łukasz Malik, 22 stycznia 2010, 14:30

Kontynuacja cieszącej się u nas dużą popularnością gry Drakensang: The Dark Eye, osiągnęła złoty status. Na razie The River of Time trafi tylko na niemieckie półki sklepowe.

Limitowana edycja Drakensang: The River of Time

Adrian Werner, 10 listopada 2009, 09:37

Na 10 lutego zaplanowano premierę Drakensang: The River of Time w Niemczech, a już teraz dzięki niemieckiemu oddziałowi sklepu Amazon wiemy jak wyglądać będzie Limitowana Edycja tej gry.

Będzie Drakensang 2!

Brucevsky, 17 lutego 2009, 13:07

Niemiecki wydawca DTP Entertainment potwierdził dzisiaj, że studio Radon Labs pracuje nad kolejną grą w świecie RPG Das Schwarze Auge. Nowy tytuł, Drakensang: The River of Time, ma być prequelem do znanego nam The Dark Eye: Drakensang.