Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Runes of Magic

Przegląd MMO (24/03/2014) – m.in. Guild Wars 2, EverQuest Next Landmark, Star Wars: The Old Republic

moir, 24 marca 2014, 19:30

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zwieńczenie pierwszego rozdziału Żyjącej Opowieści w Guild Wars 2, startujące niebawem beta-testy EverQuest Next Landmark oraz nadchodzące rozszerzenie Star Wars: The Old Republic.

Przegląd MMO (22/03/2013) - m.in. The Elder Scrolls Online, Guild Wars 2 i Star Wars: The Old Republic

moir, 22 marca 2013, 13:11

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. pierwsze szczegóły na temat The Elder Scrolls Online, beta-testy polskiej wersji Lineage II, najnowsze aktualizacje i dodatki do Guild Wars 2 oraz Star Wars: The Old Republic, a także obchodzimy czwarte urodziny Runes of Magic.

Runes of Magic hucznie świętuje swoje 4 urodziny

moir, 19 marca 2013, 14:57

Popularna gra MMO, Runes of Magic, obchodzi dziś swoje czwarte urodziny. Wydawca gry, firma Gameforge, przygotował szereg niespodzianek dla wszystkich fanów tytułu. Huczne świętowanie w ciągu Urodzinowego Tygodnia to świetna okazja zarówno do zabawy, jak i zdobycia atrakcyjnych nagród.

Runes of Magic od teraz także w przeglądarce

Hed, 25 kwietnia 2012, 10:15

Popularna gra MMO free to play Runes of Magic jest dostępna także z poziomu przeglądarki. To nowy pomysł firmy Frogster na to, by zachęcić graczy do sprawdzenia tej produkcji.

Runes of Magic - Przegląd MMO Rock

Maciej Jałowiec, 16 stycznia 2012, 10:13

Runes of Magic, darmowa gra przypominająca w założeniach World of Warcraft, jest kolejną produkcją, jakiej przyglądamy się w przeglądzie MMO Rock.

Polacy rządzą w Runes of Magic – trzeci polski serwer, bigos i kilka liczb

Hed, 13 października 2011, 15:33

Wystartował trzeci polski serwer w grze MMO Runes of Magic. Gracze z naszego kraju stanowią jedną z najsilniejszych europejskich społęczności w produkcji firmy Frogster Online i dzięki temu otrzymają sporo niespodzianek.

Darmowe Gry - wiadomości (6-13 sierpnia)

Maciej Jałowiec, 14 sierpnia 2011, 11:45

Nowe serwery dla Battlestar Galactica Online, dodatkowa zawartość w grze Skyrama, zgarnij wierzchowca w Runes of Magic i zagraj z nami w Battlefield Heroes - zapraszamy do lektury!

Runes of Magic – konkurs z nagrodami o wartości 40,000 złotych

Hed, 29 lipca 2011, 13:45

Firma Frogster wystartowała z konkursem skierowanym do wszystkich graczy darmowego MMORPG Runes of Magic, w którym można wygrać sztabkę złota o wartości 36 tysięcy złotych i wiele innych nagród. Zabawa rozpoczęła się wczoraj i potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Dalsze informacje na temat konkursu znajdziecie w rozwinięciu.

Premiera czwartego rozdziału Runes of Magic

Ender, 16 czerwca 2011, 16:15

Od dziś, wszyscy miłośnicy Runes of Magic będą mogli zagrać w Lands of Despair, najnowszy czwarty rozdział tego darmowego MMORPG. Dla osób zdecydowanych na zakup pudełkowej wersji gry czeka specjalny bonus w postaci pakietu wirtualnych przedmiotów

Runes of Magic w przeglądarce i na Facebooku

Olek, 25 lutego 2011, 15:20

Firma Frogster Interactive Pictures poinformowała, że najpóźniej w połowie roku zamierza udostępnić grę Runes of Magic w wersji przeglądarkowej, w tym również w formie aplikacji dla użytkowników Facebooka. Dzięki wykorzystaniu technologii holenderskiego studia Kalydo Working w popularną, darmową produkcję z gatunku MMO można będzie zagrać praktycznie na każdym pececie z dostępem do Internetu.

Runes of Magic z ponad czterema milionami zarejestrowanych użytkowników

Jiker, 16 sierpnia 2010, 09:08

Funkcjonującej od półtora roku darmowej grze MMO Runes of Magic udało się utrzymać wysoką popularność. Z informacji udostępnionych przez firmę Frogster wynika, że liczba użytkowników, która zdecydowała się na zamieszkanie w świecie Taborei przekroczyła pułap czterech milionów.

Runes of Magic ma już 3 miliony użytkowników

Adrian Werner, 22 marca 2010, 08:35

Kilka dni temu darmowe MMO Runes of Magic obchodziło swoje pierwsze urodziny. Najnowsze dane, którymi podzielił się wydawca gry wskazują na to, że składane solenizantowi z tej okazji życzenia pomyślności mają wielką szansę się spełnić.

Inwazja żab i darmowe prezenty, czyli pierwsze urodziny gry Runes of Magic

Hed, 19 marca 2010, 12:25

Ekipa odpowiedzialna za Runes of Magic, jedną z ciekawszych propozycji na rynku darmowych gier MMO, przygotowała nie lada atrakcje z okazji pierwszych urodzin tytułu. Dokładnie 19 marca 2009 roku firma Frogster zakończyła otwartą betę produkcji, więc właśnie dzisiaj przypada kluczowy dzień świętowania, które trwa od kilku dni. Co ciekawego zobaczymy?

Wieści ze świata (Epic Games, Runes of Magic, Rage) 16/03/10

Jiker, 16 marca 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o powodach zamknięcia Pandemic i Ensemble Studios, pierwszej rocznicy Runes of Magic, przyszłości Epic Games, a także piątej odsłonie Yakuzy. Zapraszamy do lektury.

Premiera polskiej wersji Runes of Magic

Maciej Śliwiński, 3 marca 2010, 09:36

Po kilku miesiącach beta testów, wczoraj swoją premierę miała całkowicie spolonizowana wersja Runes of Magic, jednego z najpopularniejszych obecnie darmowych MMO, w wielu elementach przypominającego kultową produkcję Blizzarda – World of Warcraft.

Otwarte beta testy Allods Online i polskiego Runes of Magic

Rock Alone, 16 lutego 2010, 14:13

Dla fanów darmowych gier MMO mamy bardzo dobre informacje. W dniu dzisiejszym oficjalnie ruszają dwie otwarte bety. Po pierwsze Runes of Magic w pełnej polskiej wersji językowej oraz Allods Online.

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Assassin's Creed II, MAG) 12/02/10

Jiker, 12 lutego 2010, 13:28

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: sukces konsolowego dema Battlefield: Bad Company 2, rozszerzenia do LOTRO, Runes of Magic i Cross Fire, 500 tysięcy egzemplarzy MAG i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Counter Strike: Source, Crysis, Runes of Magic) 11/12/09

Jiker, 11 grudnia 2009, 13:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Counter Strike: Source za grosze, zwolnienia u wydawcy The Force Unleashed, darmowy tydzień z Crysis Wars, nowości w Xbox Live, najlepsze gry według Associated Press, 2,5 miliona kont w Runes of Magic i inne. Zapraszamy do lektury.

Już 2 miliony użytkowników Runes of Magic

Elrond, 7 października 2009, 07:57

Wydana nieco ponad pół roku temu, Runes of Magic, produkcja z gatunku MMO, od momentu swojego debiutu cieszy się niesłabnącą popularnością. Już sam start dzieła tajwańskiego studia Runewaker Entertainment był imponujący – w ciągu kilkudziesięciu godzin od uruchomienia serwerów zarejestrowało się w niej prawie 700 tysięcy graczy. W maju świat Runes of Magic przemierzało ponad milion graczy.

Wieści ze świata (Mass Effect, World of Warcraft, Tales of Monkey Island) 21/08/09

Jiker, 21 sierpnia 2009, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowa aktualizacja Killing Floor, zapowiedź kwartalnika WoW: The Mag, debiut drugiego epizodu Tales of Monkey Island, Hideo Kojima pracuje nad kilkoma nowymi grami, data startu otwartych beta-testów strzelaniny MAG i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (MotorStorm: Pacific Rift, Splinter Cell: Conviction, Divinity 2) 14/05/09

Jiker, 14 maja 2009, 13:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: mini dodatki do MotorStorm: Pacific Rift, Castle Crashers z 900 tysiącami graczy, nowa strona Splinter Cell: Conviction, Radical Entertainment przenosi next-genową produkcję na Wii, nowe filmy z Worms 2: Armageddon i inne. Zapraszamy do lektury.

W Runes of Magic gra już 700 tysięcy europejczyków

Maciej Śliwiński, 21 marca 2009, 11:58

Runes of Magic – popularna w Azji gra MMORPG zawitała dwa dni temu do Europy, robiąc wśród graczy furorę. W ciągu kilkudziesięciu godzin od uruchomienia europejskich serwerów, konta do gry założyło blisko 700 tysięcy graczy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 4 lutego 2009, 10:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Windows 7 na Steamie, data premiery Puzzle Quest: Galactrix PC, usługa ściągania gier od Amazon.com, dodatkowa zawartość dla Resident Evil 5 na PS3 i masa innych smakołyków. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano MMO Runes of Magic

Vercetti, 6 czerwca 2008, 11:44

Tajwańskie studio Runewaker Entertainment poinformowało, że pracuje nad nową grą MMORPG, Runes of Magic. Produkt będzie można pobrać za darmo i używać go bez uiszczania żadnych opłat abonamentowych. Premiera planowana jest na końcówkę bieżącego roku.