Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Agent

Rockstar usuwa ostatnie ślady po swoim niedokończonym projekcie

GRG, 6 października 2021, 10:27

Po ponad dwunastu latach od oficjalnej zapowiedzi Rockstar zaciera ostatnie ślady po swoim Agencie. Tytuł zniknął z listy gier na stronie firmy i najprawdopodobniej więcej o nim nie usłyszymy.

Take-Two porzuca markę Agent - Rockstar raczej już nie stworzy gry

Serek, 24 listopada 2018, 13:15

Każda telenowela kiedyś się kończy. Nie inaczej było w przypadku gry Agent, która ostatecznie najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego, bowiem firma Take-Two (wydawca) nie odnowiła praw do nazwy produkcji. Została ona zapowiedziana przez Rockstar Games w 2009 roku jako tytuł ekskluzywny na PlayStation 3.

Bully 2 i Agent na nowych szkicach koncepcyjnych

Góral, 28 sierpnia 2017, 20:26

W sieci pojawiły się szkice koncepcyjne pochodzące ponoć z dwóch gier firmy Rockstar - niezapowiedzianego jeszcze Bully'ego 2 i zapowiedzianego, ale zapomnianego Agenta.

Take-Two odświeża prawa do marki Agent

Góral, 6 czerwca 2016, 10:21

Firma Take-Two po raz kolejny postanowiła odświeżyć prawa do marki Agent, czyli zapowiedzianej przed kilkoma laty szpiegowskiej gry akcji od studia Rockstar North.

Wyciekły grafiki z gry Agent od studia Rockstar

luckie, 22 grudnia 2015, 14:29

Jeden z twórców gry Agent od studia Rockstar opublikował kilka obrazków z produkcji, pochodzących sprzed kilku lat. Nie ma pewności, czy projekt wciąż znajduje się w produkcji, ale widać, że swego czasu włożono w niego sporo pracy.

Agent od studia Rockstar wciąż żywy?

Renox, 7 sierpnia 2015, 11:21

Wygląda na to, że zapowiedziany w 2009 roku Agent, gra akcji z elementami skradanki od studia Rockstar, wciąż żyje. Firma Take-Two, wydawca, po raz trzeci odnowiła bowiem stosowny znak towarowy na stronie amerykańskiego Urzędu Patentowego.

Agent od studia Rockstar został anulowany?

Góral, 24 sierpnia 2014, 11:55

Według sklepu GameFly gra Agent od studia Rockstar North została anulowana. Tytuł został zapowiedziany w 2009 roku jako ekskluzywna dla konsoli PlayStation 3 produkcja i miał ukazać się w 2010 roku. Z planów dewelopera jednak nic nie wyszło i do dziś nie wiemy tak naprawdę, co się dzieje z tym projektem.

Wieści ze świata (Basement Crawl, Agent, Project Reality) 26/5/14

Sarge, 26 maja 2014, 11:35

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji moda Project Reality, nowej wersji gry Basement Crawl, odnowionym znaku towarowym Agent, a także o serialu Street Fighter: Assassin’s Fist. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Agent nadal w produkcji? Take-Two rejestruje na nowo znak towarowy gry

Hed, 23 lipca 2013, 14:38

Firma Take-Two odnowiła prawa do znaku towarowego Agent, czyli gry zapowiedzianej jeszcze w 2009 roku. Być może oznacza to, że wydawca nie rezygnuje z tego projektu, o którym słuch zaginął na parę lat.

Agent - pierwsze screeny z nowej gry studia Rockstar

DogGhost, 16 sierpnia 2011, 10:15

W portfolio jednego z pracowników Rockstar North pojawiły się grafiki prezentujące lokacje z najnowszej produkcji tego studia, Agent. Akcja gry ma miejsce w środowisku szpiegów podczas zimnej wojny.

Agent i Max Payne 3 nadal w produkcji. Spec Ops: The Line opóźniony

Sarge, 25 maja 2011, 09:50

Firma Take-Two ujawniła daty premier kilku oczekiwanych gier. Z informacji podanych na konferencji poświęconej wynikom finansowym za ostatni rok fiskalny wynika, że w produkcji nadal znajduje się zapowiedziany przed dwoma laty Agent (PS3), a deweloping Max Payne 3 (PS3, X360, PC) postępuje bez przeszkód.

Rockstar Games rezygnuje z udziału w targach E3

Jiker, 1 czerwca 2010, 15:59

Redakcja serwisu VG247.com poinformowała, że studio Rockstar Games nie weźmie udziału w rozpoczynających się za dwa tygodnie targach E3. Przedstawiciele producenta oświadczyli w oficjalnie wystosowanym komentarzu, że planowane od pewnego czasu pokazy kilku głośnych gier – w tym L.A. Noire oraz Max Payne 3 – zostaną zorganizowane poza targami, w nieco późniejszym terminie.

Agent na PlayStation 3 w przyszłym roku

Cairine, 7 września 2009, 10:58

Rockstar na swojej oficjalnej stronie potwierdził zapowiedzi Michaela Pachtera, że Agent pojawi się na półkach sklepowych w przyszłym roku. Gracze dostali możliwość zadania pytań producentom drogą mailową, a kilka z nich opublikowano w Internecie wraz z odpowiedziami. Co prawda przeważają wśród nich te dotyczące Grand Theft Auto, został też jednak poruszony temat innych tytułów.

Bioshock 2 dopiero w 2010 roku i inne doniesienia od Take-Two

Jiker, 14 lipca 2009, 09:10

Koncern Take-Two poinformował o opóźnieniu światowej premiery drugiej odsłony serii Bioshock. W trakcie zwołanej wczoraj konferencji podzielił się również informacjami na temat takich produkcji, jak Mafia II, Max Payne 3 oraz Red Dead Redemption. Niestety, podobnie jak w przypadku historii o utopijnym, podwodnym mieście Rapture, nie są one zbyt optymistyczne.

Prezes Take-Two mówi o The Agent

Hed, 24 czerwca 2009, 14:43

Ben Feder, szef Take-Two, przedstawił w wywiadzie kilka szczegółów odnośnie tajemniczego projektu Rockstara, czyli zapowiedzianego na E3 The Agent. Produkcja przeniesie nas do lat 70. ubiegłego wieku i będzie skupiać się na szpiegostwie, co wielkim zaskoczeniem nie będzie chyba dla nikogo (sugeruje to przecież sam tytuł). Feder zapowiada zupełnie inne podejście do fabuły i rozwoju postaci.

Prezes Take-Two o Agencie dla PS3

Jiker, 7 czerwca 2009, 14:59

Jedną z bardziej zaskakujących prezentacji tegorocznych targów E3 okazała się oficjalna zapowiedź ekskluzywnego względem PlayStation 3 Agenta. Produkcja, nad którą pracuje studio Rockstar North, autorzy czwartej odsłony Grand Theft Auto, była jednym z tematów rozmowy redakcji GameSpotu z Benem Federem, prezesem koncernu Take-Two.