Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat America's Army: Soldiers

Ile kosztuje darmowa America's Army

ziooleck, 9 grudnia 2009, 10:50

Marka America's Army bez wątpienia należy do jednej z najoryginalniejszych akcji reklamowych wszechczasów. Gra powstała z myślą o promowaniu żołnierskiej doli wśród amerykańskiej młodzieży i ze swojej roli wywiązuje się bez zastrzeżeń. Nie ma jednak róży bez kolców. W ciągu blisko dekady prac całkowity koszt projektu przekroczył kilkadziesiąt milionów dolarów.

America's Army w Księdze Rekordów Guinnessa!

Maciej Śliwiński, 5 lutego 2009, 10:35

America's Army, jeden z najbardziej popularnych shooterów online trafił do Księgi Rekordów Guinnessa. Przygotowana przez amerykańską armię gra ustanowiła rekordy aż w pięciu kategoriach.

Nowe informacje na temat gry America’s Army w wersji 3.0

Metatron, 5 lipca 2007, 17:03

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przygotowywana jest nowa odsłona America’s Army, popularnej darmowej gry FPS nastawionej na rozgrywkę wieloosobową. Nie jest też nowością informacja o tym, ze produkcja wykorzysta opracowany przez Epic silnik Unreal Engine 3. Na oficjalnym forum gry ujawniono jednak nieco nowych faktów, które przedstawiamy poniżej.

Seria America’s Army ma już pięć lat

Metatron, 28 czerwca 2007, 14:53

Stworzona w celu zachęcenia graczy do wstąpienia w szeregi amerykańskiej armii, a także jako forma propagandy ukazującej światu potęgę amerykańskiego wojska darmowa produkcja America’s Army czwartego lipca skończy pięć lat.

Gry z serii America’s Army mają już 8 mln użytkowników

Vercetti, 22 stycznia 2007, 16:05

Cztery i pół roku temu, w lipcu 2002 ukazała się darmowa gra America’s Army, strzelanka stworzona na potrzeby Armii Stanów Zjednoczonych. Jej celem było zachęcenie młodych ludzi do wstąpienia w szeregi wojsk USA, a przy okazji dostarczenie odbiorcom sporej dawki rozrywki.

Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna

Metatron, 21 września 2006, 14:05

3D Solve, organizacja zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem różnorodnych projektów symulacyjnych ogłosiła dzisiaj, że rozpoczyna pracę w ekipie pracującej nad America’s Army.

America’s Army z nowym systemem „kojarzenia meczów”

Harpen, 23 maja 2006, 13:18

Mamy interesującą wiadomość dla entuzjastów pierwszoosbowej strzelaniny sieciowej o nazwie America’s Army. Otóż, uruchomiono (póki co w wersji beta) specjalną witrynę internetową, będącą jednym wielkim systemem matchmakingowym AA.

America's Army: Real Heroes zapowiedziane

maciek_ssi, 28 grudnia 2005, 14:45

America’s Army wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Projekt amerykańskiej armii ma jedna zaletę – jest darmowy, dzięki czemu chętnych do rozgrywki nie brakuje. Nie tak dawno pisaliśmy o ostatniej wersji gry pod tytułem America's Army: Direct Action, a już obecnie mówi się o nowym koncepcie. Prawdopodobnie z początkiem roku rozpocznie się produkcja nowej odsłony o podtytule Real Heroes.

America's Army: Direct Action w sieci

Elrond, 14 października 2005, 14:04

Nie wiadomo dokładnie, czy cel jaki przyświecał twórcom gry America's Army - "zaciągnięcie" do armii jak największej ilości młodych ludzi - został osiągnięty, pewny jest natomiast fakt, iż stała się ona bardzo popularna wśród miłośników wirtualnych bitew wieloosobowych. I zapewne na fali tej popularności doczekaliśmy się kolejnego odcinka serii, Direct Action.

Figurki żołnierzy z ... America's Army

Elrond, 16 lutego 2005, 14:31

Pamiętam z dzieciństwa moje ulubione zabawki, do których z pewnością zaliczały się plastykowe żołnierzyki, pokieraszowane w wielu bojach stoczonych w podwórkowej piaskownicy. Z biegiem czasu i wraz z pojawieniem się komputerowych gier wojennych, żołnierzyki zostały zastąpione swoimi wirtualnymi odpowiednikami. Teraz jednak można zauważyć powrót do korzeni, i to inspirowany właśnie grą.

Armia amerykańska vs cheaterzy

Elrond, 13 stycznia 2005, 15:35

Prędzej czy później każda gra sieciowa dorobi się graczy, którzy prowadzą rozgrywkę nie fair, pomagając sobie różnego rodzaju cheatami. Tacy gracze są zmorą producentów a dodatkowo psują przyjemność rozgrywki innym. Na dość nietypowy sposób walki z oszustami w grze America's Army wpadła ... armia amerykańska.

Clan Base Poland rozpoczyna rekrutację

Zodiac, 9 grudnia 2004, 15:11

Dziś ruszają zapisy do rozgrywek Clan Base Poland (www.cbpl.pl) – inicjatywy polskich graczy „America’s Army”. Tworzona przez US Army gra zdobywa coraz szersze rzesze graczy. Dzięki możliwości zabawy za darmo (gra nic nie kosztuje) oraz gwarancji ciągłego poszerzania jej funkcjonalności co najmniej do 2007 roku, AA staje się coraz częściej lepszą alternatywą dla komercyjnych produkcji.

Polacy na podium

Shuck, 2 sierpnia 2004, 17:07

W środę 28 lipca odbyły się w ramach Teamwarfare (TWL) finały Euro 4v4 Open League w grze „America’s Army”. Zwycięstwo odniósł polski klan Divine Dragons, który dosłownie zmiażdżył przeciwników, wygrywając 12 walk z kolei. W finale Divine Dragons zmierzyli się z klanem Vexillarius pokonując go w 12 rundach: 8 do 4.

Amerykańska armia i gry komputerowe

Elrond, 22 czerwca 2004, 11:08

Tytuł stworzony przez armię amerykańską, America's Army, nie był przewidziany jako rewolucja w gatunku taktycznych shooterów czy też jako zdobywca wielu nagród w różnych kategoriach. Jego pierwotnym zadaniem było ukazanie młodym Amerykanom jaką fajną "zabawą" jest wojsko oraz oczywiście zachęcenie ich do wstępowania w szeregi armii. Sukces gry przerósł chyba najśmielsze oczekiwania jego twórców, bowiem America's Army ma już na swoim koncie 3.4 miliona zarejestrowanych graczy. Armia postanowiła więc pójść za ciosem.

Zapowiedziano Prism: Black Shield

Elrond, 27 lutego 2004, 13:38

Armia amerykańska kusi potencjalnych wojaków America's Army, wobec czego Gwardia Narodowa nie chce zostać w tyle i również patronuje grze komputerowej. Produkt ów nosi nazwę Prism: Black Shield a tworzony jest przez firmę Rival Interactive znaną m.in. z doskonałej serii strategii Real War. Prism reprezentuje gatunek FPS jak można się domyślać i w zamierzeniach ma posłużyć nie tylko rozrywce ale również zachęcaniu młodych, prężnych synów Ameryki do wstępowania w szeregi Gwardii.

Pierwszy, polski, profesjonalny serwer do America's Army: Operations

Fajek, 28 października 2002, 12:26

Jako pierwszy klan w naszym kraju, [Majestic] może pochwalić się nie tylko działającą i z dnia na dzień rosnącą w siłę stronę klanową, ale również własnym serwerem do rozgrywki multi-player. Uruchomiony na szybkim (100Mbit) łączu, pozwala aktualnie na rozgrywkę dwudziestu dwóm osobom przy pingach oscylujących w granicach setki.

Zapowiedź: America's Army - Soldiers

Fajek, 30 września 2002, 11:08

America's Army to darmowy pakiet gier stworzony przez specjalistów z Armii Amerykańskiej i ekspertów z Departamentu Obrony w celu pokazania młodym ludziom (potencjalnym poborowym) kulisów bycia żołnierzem i zachęcenia do wstąpienia w szeregi armii. America's Army składa się z dwóch części, Soldiers oraz Operations.

America's Army - poprawki, dodatki, kolejne moduły...

Łosiu, 10 lipca 2002, 09:28

Nie da się ukryć, że najnowsza produkcja prosto z Armii Amerykańskiej wywołała niemałe zamieszanie i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie, w tym w Polsce co widać głównie po licznych wątkach na naszym forum, typu: „Wrażenia z gry: America's Army Operations”. Opublikowane 4 lipca „coś” co nosi nazwę „Recon demo of America's Army: Operations” w oczach wielu graczy pobiło wszystkie dotychczasowe produkcje tego typu, ale niestety nie ustrzegło się kilku poważnych błędów bardzo utrudniających grę wieloosobową, będącą istotą America's Army. Dziś w nocy strona gry została zaktualizowana o wiadomość zawierającą listę nadchodzących poprawek i dodatków oraz częściowo wyjaśniającą spór dotyczący tego czy to co zostało udostępnione 4 lipca to demo, wersja testowa, czy pełna gra.