Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Anarchy Online: Shadowlands

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 30 czerwca 2008, 09:19

W poniedziałkowych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Tour De France, Metal Slug 7 na DS-a, siódma rocznica Anarchy Online, kolejny Final Fantasy, 2K Games, Havok i Wii, koniec Top Secret, firmware 2.4 i DualShock 3 w Europie. Zapraszamy do lektury.

Anarchy Online – nowy system płatności i ... nowy silnik graficzny

Elrond, 24 stycznia 2008, 14:08

Przedstawiciele firmy Funcom poinformowali, iż szykują dla obecnych i przyszłych mieszkańców wirtualnego świata Anarchy Online dwie niespodzianki. Jedną z nich jest nowy system płatności, drugą natomiast nowy silnik graficzny, który zostanie wdrożony prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Z racji tego, iż druga z wymienionych niespodzianek jest nieco bardziej ekscytująca, zacznijmy właśnie od niej.

Kolejne rozszerzenie Anarchy Online już w przyszłym roku

Elrond, 12 grudnia 2007, 14:53

Na oficjalnej stronie Anarchy Online pojawił się dość długi list autorstwa jednej z „szych” odpowiedzialnych za wspomniany tytuł. Generalnie rzecz biorąc dotyczy on kolejnego rozszerzenia gry oraz nowości, jakie dzięki niemu zawitają do uniwersum Anarchy Online.

FunCom szykuje niespodziankę na szóste urodziny Anarchy Online

Vercetti, 29 czerwca 2007, 14:48

W związku z faktem, że gra MMO Anarchy Online jest obecna na rynku już od sześciu lat, jej wydawca, norweski FunCom postanowił w ramach urodzinowych obchodów urozmaicić nieco swój tytuł. Skandynawski team developerski zdecydował się na wprowadzenie do swego dzieła systemu elektronicznej sprzedaży (wirtualnych) przedmiotów.

Wyszedł najnowszy dodatek do Anarchy Online

Jacny, 15 grudnia 2006, 10:10

Studio Funcom, wypuściło wczoraj Anarchy Online: Lost Eden, kolejny dodatek do popularnego sieciowego RPG-a w klimacie sci-fi. Dodatek dostępny jest wyłącznie w sieci, a kosztuje 29,95$. Przy zakupie dostajemy oprócz wyżej wymienionego rozszerzenia, wszystkie wcześniejsze wraz z podstawową wersją gry.

Anarchy Online: Lost Eden – pre-order rozpoczęty

Vercetti, 14 listopada 2006, 17:13

Norweski FunCom ujawnił dziś, że rozpoczął przyjmowanie zamówień na grę Lost Eden, oficjalny dodatek do znanego MMORPG Anarchy Online. Dla osób, które zdecydują się na zainwestowanie w nadchodzący produkt, wydawca przewidział miłą niespodziankę.

Toyota zareklamuje swoje samochody w Anarchy Online

Vercetti, 19 lipca 2006, 17:02

Firma Massive znana jest światu jako koncern specjalizujący się w umieszczaniu różnych reklam w grach video. Ta należąca do Microsoftu korporacja od wielu miesięcy współpracuje z ekipą FunCom, wydawcą sieciowego Anarchy Online.

Anarchy Online ma już pięć lat

Krooliq, 28 czerwca 2006, 12:26

Gra MMOcRPG o nazwie Anarchy Online właśnie świętuje swoje piąte urodziny. Z tej okazji wydawca programu, firma Funcom postanowiła zorganizować w nadchodzący weekend wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Ponadto wydawca zdecydował, że wszystkie opublikowane dotychczas rozszerzenia do omawianego tytułu będą udostępniane za darmo.

Anarchy Online za darmo przez kolejny rok (14/09/05)

Krystian Smoszna, 14 września 2005, 06:49

Oferta firmy FunCom polegajaca na udostępnieniu całkowicie za darmo gry MMO Anarchy Online miała wygasnąć 15 stycznia 2006 roku. Miała, gdyż wczoraj twórcy programu zdecydowali się po raz kolejny przedłużyć promocję – znów o dwanaście miesięcy.

W Anarchy Online ruszą niedługo kolejne, wirtualne kampanie reklamowe

ComCo, 26 lipca 2005, 12:43

Firma Funcom wytycza coraz to nowsze kierunki, jeżeli chodzi o reklamy umieszczane w grach. Dzięki umowie podpisanej z korporacją Massive Inc., w znanym MMORPG pt. Anarchy Online zaczęły pojawiać się pierwsze, dynamicznie reklamy. Od dłuższego czasu gracze oczekiwali pojawienia się kolejnych spotów – taki moment nadejdzie na początku tegorocznej jesieni.

Kolejny dodatek do Anarchy Online - Lost Eden oficjalnie

Elrond, 7 maja 2005, 10:23

Po raz pierwszy o kolejnym dodatku do Anarchy Online informowaliśmy 27 kwietnia przy okazji opublikowania przez Funcom listy gier, które zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach E3. Wtedy jednak nie znaliśmy żadnych szczegółów na jego temat, oprócz nazwy - Lost Eden. Dzisiaj, pojawiły się nowe informacje w tym temacie.

Nowy dodatek do Anarchy Online, czyli Funcom i targi E3

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2005, 12:47

Szybki wgląd w listę gier, jakie zamierza pokazać koncern Funcom na tegorocznych targach E3, które w Los Angeles odbędą się pomiędzy 18 a 20 maja, ujawnia nowy, czwarty z kolei dodatek do gry Anarchy Online. Lost Eden – bo tak nazywać będzie się wspomniane rozszerzenie, nie zostało wcześniej zapowiedziane, nawet w formie plotek.

Reklamy w grach online stały się faktem

Elrond, 25 lutego 2005, 11:12

Część czytelników pamięta zapewne informację z października zeszłego roku, dotyczącą umieszczania reklam w grach online. Wtedy pomysł był dopiero w fazie rozwoju, dzisiaj jednak wszedł w życie, dosłownie i w przenośni, a pierwszą firmą, która zdecydowała się na zawartość reklamową w swoim produkcie jest Funcom, który społeczności Anarchy Online zapewni dodatkową (nie)atrakcję.

Nie trzeba płacić za Anarchy Online

eLKaeR, 16 grudnia 2004, 13:30

Podczas gdy World of Warcraft znakomicie radzi sobie na gruncie amerykańskim i zgarnia obfite żniwo pieniężne, ojcowie nieco starszej komercyjnej gry typu MMOcRPG pt. Anarchy Online zdecydowali się uczynić swoje dzieło darmowym po ponad trzech latach jego obecności na rynku elektroniczno-rozrywkowym. Świetny prezent od firmy Funcom z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!

14 dni z Anarchy Online za darmo

Krystian Smoszna, 12 października 2004, 11:20

Firma Funcom, wydawca popularnej gry MMORPG o nazwie Anarchy Online, postanowiła wyjść z inicjatywą do wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić jak ów program sprawdza się w działaniu. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się możliwość pobrania pełnej wersji gry a okres jej darmowego funkcjonowania został wydłużony z siedmiu do czternastu dni.

Anarchy Online: Alien Invasion w "złocie"

Krystian Smoszna, 10 sierpnia 2004, 18:49

Firma Funcom poinformowała w dniu dzisiejszym o formalnym zakończeniu prac nad nowym dodatkiem do gry Anarchy Online, zatytułowanym Alien Invasion. Program osiągnąwszy „złoty” status powędrował do tłoczni, co formalnie oznacza jego rychłe pojawienie się na rynku.

100 lat, 100 lat niech nam żyje Anarchia!

Elrond, 28 czerwca 2004, 14:30

Jak poinformowała firma Funcom, jej dziecko, Anarchy Online, wczoraj dumnie zdmuchnęło 3 świeczki z urodzinowego tortu. Aby uczcić to niezwykłe wydarzenie Funcom zaplanował kilka "niespodzianek" - gracze Anarchy Online brali udział w różnorodnych konkursach, w których nagrody sponsorowane były przez Funcom, Alienware oraz ATI. Dodatkowo można było zakupić dodatek Shadowlands za 9.95 USD (ok. 40 zł). Gracze, którzy dotychczas nie mieli możliwości zetknąć się z Anarchy Online, a chcieliby wejść w jej świat, za 9.95 USD (ok. 40 zł) mogą nabyć wersję Deluxe wraz z opcją darmowej rozgrywki do 1 września tego roku. Oferta ważna jest do 1 sierpnia.

Wiosenna promocja Anarchy Online

Elrond, 29 kwietnia 2004, 11:21

Chyba wszyscy miłośnicy MMORPG kojarzą niewątpliwie znakomitą grę tego gatunku jaką jest Anarchy Online. Sama gra oraz jej dodatki zdobyły wiele nagród, m.in. za najlepszą grę sieciową roku 2001 oraz za najlepsze dodatki w latach 2002-3. Jeśli natomiast nie wiecie "z czym to się je", macie teraz niepowtarzalną okazję przenieść się wraz z tysiącami graczy na całym świecie do uniwersum Anarchy.

Recenzja Anarchy Online: Shadowlands

Redakcja GRYOnline.pl, 1 kwietnia 2004, 12:37

„To już cztery lata odkąd Anarchy Online ujrzała światło dzienne. Przez ten czas mogliśmy cieszyć się ogromnym światem na planecie Rubi-Ka. Jednak gracze domagali się czegoś więcej i w końcu norweska firma FunCom stawiła czoła temu wyzwaniu. Shadowlands, bo tak nazywa się najnowszy dodatek, jest już na rynku od kilku miesięcy i cieszy się dużym powodzeniem wśród społeczności graczy Anarchy Online. Jest on pierwszym "prawdziwym" rozszerzeniem do świata AO. Wcześniejszym "pseudo" dodatkiem miał być "Notum Wars", jednak w porównaniu z Shadowlands był on bardzo ubogi, ja osobiście nazwałbym go raczej "płatnym patchem".” - zapraszamy do zapoznania się z recenzją pierwszego pełnoprawnego rozszerzenia gry MMOcRPG, zatytułowanej Anarchy Online.

Funcom rozpoczyna współpracę z producentem komputerów Alienware

Krystian Smoszna, 12 marca 2004, 12:27

Firma Funcom ogłosiła rozpoczęcie współpracy z koncernem Alienware, zajmującym się produkcją super wydajnych komputerów PC, przeznaczonych w głównej mierze do grania ale i nie tylko. Pierwszym owocem aliansu jest umowa pomiędzy obiema firmami dotycząca programu Anarchy Online – Alien Invasion.

Trzeci dodatek do Anarchy Online oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 13 lutego 2004, 12:12

W dniu wczorajszym, firma Funcom, oficjalnie potwierdziła zapowiedź powstania nowego rozszerzenia do gry Anarchy Online, zatytułowanego Alien Invasion. Tym razem autorzy postanowili skupić się silniej na wątku sci-fi, tworząc unikalną alternatywę dla wszystkich fanów gatunku MMORPG.

Garść danych odnośnie kolejnego rozszerzenia Anarchy Online

ComCo, 31 stycznia 2004, 12:32

Anarchy Online to jedna z najpopularniejszych gier Massive Multiplayer Online z elementami Role-Playing. Nic więc dziwnego, iż specjaliści z korporacji FunCom w dalszym ciągu pragną rozbudowywać swoje dzieło. Jakiś czas temu wydany został dodatek o podtytule Shadowlands, a tymczasem w Sieci pojawiło się kilka rewelacji nt. kolejnego rozszerzenia.

Anarchy Online w nowych edycjach

Elrond, 21 listopada 2003, 12:35

Tytuł Anarchy Online znany jest na pewno miłośnikom sieciowych rozgrywek oraz fanom RPG, których akcja osadzona jest w futurystycznych światach. I właśnie zapewne te grupy graczy zainteresuje wiadomość, w której firma Funcom informuje o zamiarze wydania Anarchy Online w dwóch nowych edycjach: Classic oraz Deluxe.

Tydzień grania w Anarchy Online: Shadowlands za darmo

eLKaeR, 25 października 2003, 12:44

Drugie oficjalne rozszerzenie popularnej wieloosobowej gry internetowej Anarchy Online, noszące podtytuł Shadowlands, znajduje się w sprzedaży niemalże od początku bieżącego roku szkolnego. Natomiast teraz firma FunCom przygotowała dla zainteresowanych użytkowników bezpłatny siedmiodniowy okres próbny, pozwalający na przetestowanie rzeczonego dodatku w Sieci. Dotychczas taka opcja związana była jedynie z podstawową wersją programu.

Zmieniono datę premiery Anarchy Online Shadowlands

Phoenix, 14 sierpnia 2003, 10:11

Jak informuje Funcom firma odpowiedzialna za produkcję i wydanie gry Anarchy Online: Shadowlands data ukazania się produktu na rynku gier została przesunięta z 26 sierpnia na 9 września. W pudełku z dodatkiem zobaczymy pełną wersje Anarchy Online, Anarchy Online - Notum Wars oraz rzecz jasna rzeczony tytuł Anarchy Online – Shadowlands. W kwocie zakupu zawarta będzie miesięczna opłata za konto do gry przez sieć. Sugerowana cena tej pozycji wynosi 29.99 USD/EUR. Klienci, którzy dokonają zamówienia przed datą wydania Shadowlands otrzymają ekskluzywny apartament w mieście Jobe.

Oficjalna data premiery Anarchy Online: Shadowlands

Solnica, 2 lipca 2003, 10:54

26 sierpnia, to nowa, podana przez Funcom, data oficjalnej premiery Anarchy Online: Shadowlands pierwszego, pełnego dodatku do Anarchy Online, umiejscowionej w klimatach Sci-Fi gry z gatunku MMORPG, która zaledwie kilka dni temu obchodziła swoje drugie urodziny.

WWT - Weekendowy Wysyp Trailerów

eLKaeR, 6 kwietnia 2003, 14:05

Kończący się właśnie weekend przyniósł nam prawdziwy wysyp krótkich filmów reklamowych, prezentujących w akcji rozmaite gry wirtualne – m.in. Anarchy Online: Shadowlands, Day of Defeat (modyfikacja Half-Life), Lineage II: The Chaotic Chronicle, Lock On: Modern Air Combat oraz X-Men 2: Wolverine’s Revenge.

30 darmowych dni w Anarchy Online: Notum Wars dla byłych graczy

Solnica, 4 marca 2003, 13:19

Mając zapewne nadzieję, iż uda się w ten sposób przyciągnąć z powrotem przynajmniej część osób, Funcom zaoferował byłym graczom w Anarchy Online możliwość 30 dniowego, całkowicie darmowego zapoznania się z grą w jej obecnej postaci.

Nowe informacje na temat Anarchy Online: Shadowlands

Solnica, 6 lutego 2003, 08:38

Funcom udostępnił kolejną porcję informacji dotyczących pierwszego, nie licząc wydanego w listopadzie zeszłego roku tzw. booster packa Notum Wars, oficjalnego rozszerzenia do Anarchy Online - Anarchy Online: Shadowlands.

Anarchy Online - nowy patch, nowe możliwości

Solnica, 19 września 2002, 00:18

I ponownie dane mi jest pisać o grze z gatunku „massive multiplayer online”. Tym razem o znacznie młodszej niż Ultima Online, istniejącej na rynku zaledwie nieco ponad rok - Anarchy Online. Doczekała się ona dzisiaj kolejnego, oznaczonego numerem 14.5 uaktualnienia, wprowadzającego do gry nowe ciekawe elementy.

Anarchy Online: Booster Pack - nowe informacje i screeny

Solnica, 12 września 2002, 07:10

Funcom podał kolejne, bardziej szczegółowe informacje na temat mającego trafić do sprzedaży pod koniec tego roku tzw. booster pack’a do Anarchy Online. Udostępniona została również seria screenów prezentujących nowe elementy, które wprowadzi do gry to rozszerzenie.

Kolejne udoskonalenia Anarchy Online - tzw. „booster packs”

Łosiu, 13 sierpnia 2002, 11:21

Pod koniec zeszłego roku firma FunCom, autor gry MMOcRPG - Anarchy Online, oznajmiła światu, że wstrzymuje prace nad swymi nowymi projektami, m.in. kolejnym MMOcRPG – Midgard, i skupia wszystkie wysiłki na rozwoju Anarchy Online. Informacje o owocach tych prac powoli wydostają się na światło dzienne. Kilka miesięcy temu FunCom zapowiedział wydanie oficjalnego dodatku Anarchy Online: Shadowlands, a dziś ujawnił, że zamierza rozwijać Anarchy Online wydając małe rozszerzenia (większe niż patch, a mniejsze niż pełnoprawny dodatek), tzw. „booster packs”. Pierwszy booster pack będzie zawierał długo oczekiwane opcje kontroli terenu.

Pierwsze urodziny Anarchy Online

Solnica, 29 czerwca 2002, 01:14

Mija właśnie rok od momentu oficjalnego uruchomienia serwerów Anarchy Online, stworzonej przez zespół FunCom pierwszej gry z gatunku sci-fi MMORPG. Był to rok obfitujący w wiele wydarzeń, zarówno tych dobrych jak i tych złych.

Kolejne zwolnienia w firmie FunCom, twórcy Anarchy Online

Łosiu, 25 czerwca 2002, 08:45

„Właśnie poinformowano, że 30 ze 150 pracowników firmy FunCom zostało zwolnionych, a Midgard, kolejny MMOcRPG nad którym pracowano został wstrzymany. Przedstawiciele firmy twierdzą, że zwolnienia mają charakter tymczasowy i pracownicy powrócą do pracy za kilka miesięcy.” - Taką oto wiadomością uraczyła nas firma FunCom, twórca gry z gatunku MMOcRPG - Anarchy Online pod koniec ubiegłego roku. Minęło pół roku i najwyraźniej firma nadal boryka się z problemami finansowymi, ponieważ dziś poinformowano o kolejnych redukcjach kadry pracowniczej i wewnętrznych reorganizacjach.