Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark

Zapowiedziano Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Adrian Werner, 21 listopada 2017, 08:27

Studio Beamdog zapowiedziało Neverwinter Nights: Enhanced Edition, czyli remastera klasycznego RPG-a studia BioWare. Odświeżona wersja zaoferuje nie tylko liczne ulepszenia, ale również będzie kompatybilna ze starymi modami.

Najciekawsze modyfikacje (18/01/11)

Adrian Werner, 18 stycznia 2011, 10:28

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto, nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Najciekawsze modyfikacje (28/10/10)

Adrian Werner, 28 października 2010, 12:26

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto, nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Najciekawsze modyfikacje (01/09/10)

Adrian Werner, 1 września 2010, 11:18

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Zapowiedziano Neverwinter - kooperacyjne pecetowe RPG

Adrian Werner, 23 sierpnia 2010, 19:09

Już od pewnego czasu chodziły słuchy na temat kolejnej gry z cyklu Neverwinter Nights. Dziś wiemy już, że plotki te nie brały się znikąd, ponieważ istnienie tego projektu zostało wreszcie potwierdzone.

Neverwinter Nights Online w planach?

Hed, 9 sierpnia 2010, 10:38

Na jednej z tegorocznych imprez firma Atari wspominała, że niedługo zostaną ujawnione informacje na temat projektu gry w klimatach Dungeons & Dragons. Chociaż wydawca nie potwierdził jeszcze o co może chodzić to ostatnie odkrycia przynoszą pewne pomysły. Producent zarejestrował bowiem kilka domen internetowych powiązanych z nazwą Neverwinter.

Najciekawsze modyfikacje (27/04/10)

Adrian Werner, 27 kwietnia 2010, 11:37

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Najciekawsze modyfikacje (07/04/10)

Adrian Werner, 7 kwietnia 2010, 10:17

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Najciekawsze modyfikacje (25/01/10)

Adrian Werner, 25 stycznia 2010, 14:35

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Najciekawsze modyfikacje (11/01/10)

Adrian Werner, 11 stycznia 2010, 15:05

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Najciekawsze modyfikacje (28/12/09)

Adrian Werner, 28 grudnia 2009, 16:25

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Konflikt między Hasbro a Atari o Dungeons & Dragons

Adrian Werner, 18 grudnia 2009, 10:18

Korporacja Atari wydaje gry korzystające z licencji Dungeons & Dragons od wielu lat. Teraz jednak sielanka może dobiec końca, gdyż firma Hasbro (właściciel Wizards of the Coast i tym samym całej marki D&D) wytoczyła przeciwko Atari pozew o naruszenie warunków umowy licencyjnej.

Cryptic Studios pracuje nad Neverwinter Nights Online?

Maciej Śliwiński, 10 czerwca 2009, 10:00

Fajni serii Neverwinter Nights mogą zacierać ręce. W sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że Cryptic Studios pracuje nad sieciową wersją tego popularnego RPG.

Pierwsze informacje o Colonization, Storm of Zehir i Call of Duty 5: World at War

Przemysław Zamęcki, 10 czerwca 2008, 13:05

Ten tydzień, mimo iż dopiero się rozpoczął, wydaje się obfitować w zapowiedzi ciekawych pozycji i to nie tylko dla miłośników konsol. Również pecetowcy otrzymają dwa nowe dodatki do serii, które kojarzone są głównie z komputerami osobistymi. Dzisiaj pojawiły się zapowiedzi dwóch rozszerzeń: Colonization do Civilization IV oraz Storm of Zehir do Neverwinter Nights 2. Wczoraj otrzymaliśmy zaś pierwsze konkretne szczegóły na temat Call of Duty 5: World at War. W związku z tym wszystkie newsy dotyczące tych pozycji zdecydowaliśmy się zamieścić w jednym większym; tak, aby łatwiej było wyszukać interesujące Was informacje.

Neverwinter Nights 2 bez Premium Module Program?

Elrond, 9 czerwca 2006, 14:22

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o dość kontrowersyjnym posunięciu firmy Atari, dotyczącym zaprzestania wspierania tzw. Premium Module Program do Neverwinter Nights, w ramach którego na rynku ukazywały się wysokiej jakości mody do wspomnianej gry. Wygląda na to, iż Premium Module Program nie pojawi się w ogóle po wydaniu drugiej części gry, a przynajmniej nie w takiej postaci jak dotychczas.

Atari tłumaczy się ze swego postępku wobec Neverwinter Nights

Elrond, 31 maja 2006, 14:35

Przedwczoraj informowaliśmy Was o nieoczekiwanym ruchu jaki wykonała firma Atari - chodziło o zaprzestanie wspierania rozwoju modów oraz patchy do gry Neverwinter Nights. Redaktorzy serwisu FiringSquad skontaktowali się z przedstawicielami Atari, w celu wyjaśnienia całej tej sprawy, a oto czego się dowiedzieli.

Atari odcina się od Neverwinter Nights

Elrond, 29 maja 2006, 11:24

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o premierze kolejnego modu do popularnej gry RPG, Neverwinter Nights, a teraz wygląda na to, iż prawdopodobnie jest on ostatnią tego typu produkcją. Firma Atari wykonała bowiem ruch, który popularności jej nie przyniesie - zapowiedziała bowiem koniec tworzenia patchów oraz tzw. modułów premium do wspomnianej gry.

Kolejny mod do Neverwinter Nights dostępny

Elrond, 28 maja 2006, 16:30

Do premiery drugiej części znakomitej gry RPG, Neverwinter Nights, mamy jeszcze sporo czasu, więc może warto zagospodarować go rozgrywką w najnowszy moduł do oryginalnego produktu. Infinite Dungeons, bo taki tytuł nosi ów mod, można już pobierać ze strony internetowego sklepu BioWare. Zainteresowani muszą wysupłać z kieszeni 7.99$ (ok. 25 zł).

Neverwinter Nights jako pomoc w ... nauce zawodu dziennikarza

Elrond, 11 marca 2006, 16:00

University of Minnesota w swoim programie edukacyjnym oferuje studentom możliwość nauki zawodu dziennikarza. I nie ma w tym nic dziwnego, oprócz jednej ciekawostki. Otóż profesorowie, którzy przekazują studentom swoją wiedzę w dziedzinie umiejętności zbierania faktów, wykorzystali do tego celu grę Neverwinter Nights!

Neverwinter Nights w diamentowej edycji

Krystian Smoszna, 21 grudnia 2005, 08:55

W ubiegłym roku firma Atari opublikowała na amerykańskim rynku zestaw gier z cyklu Neverwinter Nights, który określono mianem platynowej edycji. Potrzeba było czekać kilkanaście miesięcy na kolejny produkt tego typu. Tym razem do tamtejszych sklepów trafiła wersja diamentowa...

Super konkurs od BioWare

Elrond, 2 grudnia 2005, 11:02

Jeśli w skrytości ducha marzycie, iż pewnego dnia Wasze nazwisko ukaże się w "creditsach" gry RPG, może się to spełnić wcześniej niż przypuszczacie. Otóż firma BioWare poszukując utalentowanych scenarzystów do swoich projektów zorganizowała w tym celu bardzo interesujący i niecodzienny konkurs.

Pierwsze szczegóły dotyczące Neverwinter Nights 2 ujawnione

Krooliq, 30 marca 2005, 13:42

W zeszłym roku informowaliśmy Was o powstawaniu sequela jednej z najpopularniejszych gier cRPG ostatnich lat, czyli Neverwinter Nights. Dziś możemy Wam przedstawić pierwsze szczegóły, które zostały ujawnione na temat NwN 2.

Eye of the Beholder dla użytkowników Neverwinter Nights

Krystian Smoszna, 8 marca 2005, 11:40

Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem remake’ów. Zaledwie przed godziną informowaliśmy Was o publikacji nowej wersji Wing Commander: Privateer, a już teraz możemy ogłosić kolejną niespodziankę dla fanów klasyki. Tym razem rzecz dotyczy programu o nazwie Eye of the Beholder, jednej z perełek komputerowego RPG początku lat dziewięćdziesiątych.

NeverWinter Nights 2 na wiosnę ... 2006

Elrond, 28 października 2004, 12:16

Firma Atari udostępniła plan wydawniczy swoich produktów. Listę znajdziecie w dalszej części newsa, ale już teraz chcę poinformować zawziętych fanów cRPG, iż sequel znakomitej gry, NeverWinter Nights, tworzony przez Obsidian Entertainment (pracują również nad KOTOR 2) ukaże się wiosną roku 2006.

Pierwsze informacje dotyczące Neverwinter Nights 2 ujawnione

Calypso, 18 sierpnia 2004, 11:12

Znamy już pierwsze detale wielce oczekiwanego sequela Neverwinter Nights. Druga część jednej z najważniejszych gier cRPG na PC wyjdzie spod ręki ludzi z Orange Country, wchodzących w skład koncernu Obsidian Entertainment. W składzie Obsidiana widnieje wielu twórców, którzy w przeszłości powiązani byli z Black Isle Studios. Firmy tej nie trzeba zresztą przedstawiać - to właśnie ludzie z Black Isle współpracowali przy tworzeniu największych pecetowych hitów cRPG ostatnich lat, z Neverwinter Nights włącznie.