Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Beyond Divinity

Nowe informacje o Divinity 2

Łosiu, 7 sierpnia 2008, 10:27

W poprzednim miesiącu niemieckie czasopismo PC Gamer ogłosiło, że powstaje kontynuacja znanego cRPG pod tytułem Divine Divinity. Oficjalnie Divinity 2: Ego Draconis ma zostać zaprezentowane dopiero na Games Convention w Lipsku, lecz teraz już pojawiły się pierwsze obrazki i filmik z tego nowego produktu Larian Studios.

Larian Studios pracuje nad kontynuacją Divine Divinity

Vercetti, 30 lipca 2008, 13:15

Za sprawą niemieckiego pisma PC Games dowiedzieliśmy się, że w siedzibie zespołu Larian Studios powstaje gra Divinity 2: Ego Draconis.

Co szykuje Larian Studios?

Elrond, 6 września 2006, 16:29

To pytanie jak na razie pozostaje bez odpowiedzi, jednak sytuacja ta zmieni się prawdopodobnie już niedługo. Na oficjalnej stronie dewelopera pojawiła się bowiem wiadomość dotycząca powodów „ciszy” ze strony twórców Divine Divinity i Beyond Divinity.

Nowy screenshot tajemniczej gry od Larian Studios

Thorwalian, 23 grudnia 2005, 09:40

Kolejne wieści dotarły do nas ze studia developerskiego Larian Studios, znanego m.in. z takich produkcji jak Divine Divinity, czy też Beyond Divinity. Belgijskie studio udostępniło kolejny screenshot, najprawdopodobniej promujący w dalszym ciągu pozbawioną tytułu grę z gatunku cRPG.

Jaką grafikę zaoferuje sequel Divine Divinity i Beyond Divinity?

eLKaeR, 17 maja 2005, 10:55

Na początku ubiegłego miesiąca dowiedzieliśmy się, że ojcowie Divine Divinity i Beyond Divinity uzyskali licencję na użytkowanie systemu Meqon, który wraz z narzędziami Gamebryo i SpeedTreeRT miał posłużyć do przygotowania nowej generacji gier. Na fale globalnego informatycznego oceanu wypłynęły właśnie pierwsze rezultaty w postaci efektownych screenshotów.

Poradnik: Beyond Divinity

Redakcja GRYOnline.pl, 3 listopada 2004, 17:21

Poradnik do interesującego i rozbudowanego cRPG Beyond Divinity zawiera opis przejścia wszystkich dostępnych lokacji i zadań do wykonania wraz z radami dotyczącymi wyboru postaci a także sposobu prowadzenia rozgrywki.

Gratka dla fanów świata Divinity

Elrond, 24 kwietnia 2004, 15:51

Jestem więcej niż pewien, iż gry komputerowe nie odbiegają zbytnio od innych rzeczy, przedmiotów czy co tam jeszcze można wymyślić, posiadających zagorzałych fanów, gotowych przysłowiowo "oddać życie" za swoje hobby. Dla takich "maniakalnych" miłośników gier komputerowych a konkretnie tych, których akcja toczy się w uniwersum Divinity, firmy Larian Studios oraz Digital Jesters przygotowały niespodziankę.

Demo Beyond Divinity pojawi się w najbliższą środę

ComCo, 28 lutego 2004, 09:07

Zespół developerski Larian Studios ogłosił, iż w najbliższą środę (3 marca) na fale globalnej sieci informacyjnej „wypłynie” w pełni grywalna wersja demonstracyjna gry Beyond Divinity. Standardowo, całość ma pozwolić graczom na sprawdzenie, czy na opisywany cRPG warto będzie odłożyć trochę grosza - rynkowy debiut pełnej wersji zaplanowano bowiem na kwiecień bieżącego roku.

Imprunner - darmowa gra i konkurs w ramach walentynkowego prezentu od Larian Studios

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 10:55

Z okazji wczorajszych Walentynek, Larian Studios, producent Beyond Divinity, opublikował darmową mini-grę, zatytułowaną Imprunner i ogłosił związany z nią konkurs. Program, będący trójwymiarowym klonem klasycznego PacMana, pozwala pokonać kilkadziesiąt labiryntów, w których nasz bohater – jeden ze stworków występujących w Beyond Divinity – musi zebrać wszystkie znajdujące się na danej planszy muchomory

Upominki noworoczne od developerów

ComCo, 2 stycznia 2004, 09:45

Większość graczy liczy, iż nowy 2004 rok przyniesie mnóstwo interesujących produkcji, które na długo przyciągną ich do monitora. Zespoły developerskie pragną oczywiście spełnić pokładane w nich nadzieje (i stworzyć jak najlepsze pozycje), a żeby kolejne 12 miesięcy rozpocząć z miłym akcentem, dwie firmy - Blizzard Entertainment oraz Larian Studios - przygotowały skromne prezenty noworoczne dla swoich fanów.

Riftrunner = Beyond Divinity

Elrond, 14 grudnia 2003, 13:59

Wszyscy gracze, którzy zetknęli się z grą Divine Divinity i spodobał im się świat przedstawiony w tejże grze, na pewno z niecierpliwością oczekują na pojawienie się kolejnej części cyklu zatytułowanej Riftrunner. Chwila ta zbliża się nieubłaganym krokiem a wydanie gry nastąpi już 24 lutego przyszłego roku. Dodatkowo, Riftrunner w USA ukaże się pod nazwą Beyond Divinity.

Larian Studios anonsuje „Riftrunnera” oraz „Divine Divinity 2”

Łosiu, 12 czerwca 2003, 08:50

Belgijski zespół developerski Larian Studios potwierdził dziś, to o czym nieoficjalnie „szemrano” za kulisami od blisko pół roku. Chodzi o produkcję drugiej części udanego przedstawiciela gatunku cRPG „Divine Divinity”, a ponadto o grę zatytułowaną „Riftrunner”, będącą w istocie bezpośrednią kontynuacją „Divine Divinity”.