Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat MotorStorm

MotorStorm RC trafi na PlayStation 3 i PlayStation Vita

Hed, 23 listopada 2011, 12:34

Firma Sony zapowiedziała oficjalnie kontynuację gry MotorStorm, która może zaskoczyć fanów serii. W MotorStorm RC pokierujemy zdalnie sterowanymi samochodami różnego typu. Co ciekawe, kupując produkcję otrzymamy ją w wersji na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Obie edycje będą ze sobą ściśle powiązane.

Sony zapowiada MotorStorm 3D Rift

Jiker, 24 sierpnia 2010, 09:47

Firma Sony Computer Entertainment zapowiedziała oficjalnie MotorStorm 3D Rift – specjalną odsłonę popularnego cyklu gier wyścigowych, powstałą na bazie ostatniej wydanej części, czyli MotorStorm: Pacific Rift. Najważniejszą cechą 3D Rift jest oczywiście pełne wsparcie dla technologii 3D.

Nowy Motorstorm oficjalnie zapowiedziany

Rock Alone, 10 czerwca 2010, 21:15

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki na temat kolejnej części Motorstorm. Część z nich mogę już dzisiaj potwierdzić. Dla fanów tej szalonej serii mam kilka ciekawych wiadomości. Najważniejsza jest taka, że nadchodzi Motorstorm Apocalypse.

Postapokaliptyczne wyścigi w MotorStorm 3?

Olek, 6 czerwca 2010, 14:12

To na razie tylko plotka, choć wydaje się bardzo prawdopodobna. Francuski serwis PS3Gen opublikował galerię screenów, prezentujących rzekomo rozgrywkę w MotorStorm 3. Koncern Sony, który dotąd nie zaanonsował gry, odmówił komentarza w tej sprawie.

Wieści ze świata (Drakensang 2, StarCraft II, Mass Effect 2) 22/02/10

Hed, 22 lutego 2010, 14:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj mówimy o premierze drugiego Drakensanga, kolejnych absurdalnych planach producentów z Hollywood, kontynuacji serii PixelJunk oraz sprzedaży kluczy do bety StarCrafta II.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09

Jiker, 14 sierpnia 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe dodatki do Dark Age of Camelot, CCP potwierdza deweloping World of Darkness, daty premiery Beateratora i Mini Ninjas, darmowy tydzień z Crysis Wars, 3,5 miliona egzemplarzy pierwszego Motorstorm, druga część Wilczego Szańca w planie wydawniczym City Interactive i inne. Zapraszamy do lektury.

Sony demonstruje gry z PlayStation 3 w prawdziwym 3D

Jiker, 11 stycznia 2009, 13:00

Firma Sony przedstawiła w trakcie tegorocznej edycji Consumer Electronics Show w Las Vegas kilka istniejących produkcji na PlayStation 3 w technologii 3D Stereo. Według naocznych świadków prezentacja zrobiła świetne wrażenie. Przedstawiciele SCE twierdzą jednak, że na tę chwilę nie ma co liczyć na wprowadzenie tej idei do powszechnego użycia.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 stycznia 2009)

Jiker, 8 stycznia 2009, 12:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Disgaea 3 od 20 lutego w Europie, Sony łączy Evolution Studios i Studio Liverpool, Flashback Map Pack do Gears of War 2, Ryzom od lutego z opłatami abonamentowymi, aktualizacja Home, trzy miliony Wii Fit i inne. Zapraszamy do lektury.

Wrzesień z serią Platinum na PLAYSTATION 3 na półmetku!

Redakcja GRYOnline.pl, 22 września 2008, 16:06

Nasza wrześniowa seria jednodniowych konkursów związanych z serią Platinum na konsolę PLAYSTATION 3 osiągnęła właśnie półmetek. Nadal do wygrania jest mnóstwo atrakcyjnych nagród.

Wrzesień z serią Platinum na PLAYSTATION 3 rozpoczęty!

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2008, 11:42

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do pierwszego z 14 jednodniowych konkursów związanych z serią Platinum na konsolę PLAYSTATION 3.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 września 2008)

Jiker, 15 września 2008, 09:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: przeglądamy Osiągnięcia w Pure, zapisujemy się na beta-testy Jumpgate Evolution, gramy z Tedem Nugentem w Guitar Hero: World Tour, kupujemy Crysisa poprzez Steam, poznajemy kolejnych finalistów konkursu Epic Games, MotorStorm na PSP pomyłką sklepu Game. Zapraszamy do lektury.

E3 2008: 1 sierpnia wystartuje w Europie Platynowa Seria gier dla PlayStation 3

Przemysław Zamęcki, 17 lipca 2008, 13:03

Od 1 sierpnia w Europie pojawią się pierwsze tytuły na PlayStation 3 w Platynowej Serii – potwierdził szef europejskiego oddziału Sony, David Reeves.

Szczegóły i pierwszy trailer z Motorstorm 2 już w środę?

Misiek, 3 marca 2008, 12:32

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Motorstorm 2 pojawi się na sklepowych półkach jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. W „dwójce” pożegnamy się z kanionami i przeniesiemy się na tropikalną wyspę pełną interaktywnej roślinności – to wiemy już teraz. Wygląda jednak na to, że już niebawem wypłyną kolejne szczegóły na temat najnowszego dzieła Evolution Studios.

MotorStorm 2 w tegoroczne święta Bożego Narodzenia

aRusher, 25 lutego 2008, 14:59

Druga odsłona cyklu MotorStorm została zapowiedziana blisko rok temu, na GDC 07, ale jeszcze niedawno wydano dodatek do bijącej rekordy popularności części pierwszej. Tym razem znamy już orientacyjną datę premiery dwójki.

Czwartek dniem premiery kolejnego dodatku do gry Motorstorm

Jiker, 7 stycznia 2008, 15:14

Już w ten czwartek w ofercie usługi PlayStation Store zadebiutuje kolejny dodatek do bestsellerowej pozycji o tytule Motorstorm. Jedna z najcieplej przyjętych produkcji w dotychczasowej historii PlayStation 3 zostanie wzbogacona o dwa nieznane do tej pory tory wyścigowe.

Najnowszy patch do MotorStorm już dostępny

Misiek, 12 grudnia 2007, 12:13

Ostatni patch do MotorStorm ukazał się pod koniec października. Przyniósł on ze sobą między innymi dodanie obsługi wibracji w Dual Shockach 3 oraz wyeliminował drobne błędy sieciowe. Twórcy wypuścili właśnie najnowszą łatkę – tym razem oznaczoną jako 3.1.

Nowe dodatki do Motorstorm już dzisiaj

Misiek, 8 listopada 2007, 13:31

Twórcy Motorstorm – Evolution Studios – nie dają nam odpocząć. Już dzisiaj na PlayStation Network (prawdopodobnie razem z cotygodniową aktualizacją tego systemu) pojawi się bonus do wspomnianych wyścigów.

MotorStorm już z wibracjami

Jiker, 29 października 2007, 14:41

Evolution Studios przygotowało i opublikowało kolejną aktualizację gry MotorStorm. Update oznaczony numerem 3.0 przynosi kilkanaście zmian, z których najistotniejszą wydaje się być wsparcie dla kontrolera Dual Shock 3.

Sony przejmuje firmy odpowiedzialne za powstanie gier MotorStorm i Pursuit Force

Krystian Smoszna, 20 września 2007, 07:44

Brytyjska firma Evolution Studios przestała być niezależnym producentem gier video. Twórców MotorStorma wziął pod swoje skrzydła koncern Sony Computer Entertainment, o czym wczoraj poinformował w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Nowa trasa do gry MotorStorm już w najbliższy czwartek

Krystian Smoszna, 4 września 2007, 13:35

Koncern Sony Computer Entertainment przygotował niespodziankę dla wielbicieli gry MotorStorm. Już w najbliższy czwartek użytkownicy konsoli PlayStation 3 będą mogli pobrać z sieci dodatkową trasę, a w kolejnych tygodniach również nowe pojazdy.

MotorStorm - uszkodzona łata jest dostępna w Europie

Krystian Smoszna, 18 czerwca 2007, 06:44

Felice Standifer z amerykańskiego oddziału koncernu Sony Computer Entertainment, oznajmił w ubiegły piątek, że wskutek odnalezionego w ostatniej chwili błędu, oznaczona liczbą 1.2 poprawka do gry MotorStorm zadebiutuje w sieci później niż planowano. Nie byłoby w tej wypowiedzi nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że feralną łatę udostępniono w Europie.

Szczegóły na temat czerwcowej aktualizacji usługi PSN

Major Doktor Upiorna, 9 czerwca 2007, 12:30

Serwis informacyjny ComputerAndVideoGames, powołując się na korespondencję z europejskim odziałem Sony Computer Entertainment podał szczegóły na temat trzech czerwcowych aktualizacji usługi PlayStation Network.

Dodatek do MotorStorm już w czerwcu

BK, 23 maja 2007, 06:43

Już w przyszłym miesiącu posiadacze gry MotorStorm doczekają się płatnego dodatku, który ma uatrakcyjnić zabawę. Co w nim znajdziemy?

Nowy tryb rozgrywki w kolejnej łacie do gry MotorStorm

Krystian Smoszna, 14 maja 2007, 07:53

Przygotowywana przez firmę Evolution Studios łatka do gry MotorStorm nie tylko wyeliminuje dotychczas zauważone błędy, ale wprowadzi również nowy tryb rozgrywki – poinformował w piątek serwis IGN.

MotorStorm - łata w drodze

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2007, 08:56

W połowie przyszłego miesiąca w Internecie pojawi się łata do gry MotorStorm, którą od niedawna mogą eksploatować użytkownicy konsoli PlayStation 3. Patch oznaczony liczbą 1.2 przyniesie kilkanaście poprawek, eliminujących najpoważniejsze błędy podstawowej wersji programu.