Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: Empire At War

Użytkownicy Mod DB wybrali najlepsze modyfikacje 2019 r.

Adrian Werner, 5 stycznia 2020, 10:34

Serwis Mod DB opublikował listę najlepszych modyfikacji minionego roku. Zestawienie stworzono na podstawie głosów użytkowników, których w tym roku najbardziej interesowały projekty związane z Gwiezdnymi wojnami.

Petroglyph o kontynuacji Star Wars: Empire at War

Ender, 20 stycznia 2018, 05:18

Deweloperzy ze studia Petroglyph przyznali, że zaproponowali firmie Electronic Arts stworzenie kontynuacji strategii Star Wars: Empire at War, która zadebiutowała na pecetach w 2006 roku. Wydawca, posiadający wyłączne prawa do produkcji gier z uniwersum Star Wars, nie odpowiedział jednak na propozycję twórców i wydaje się nią niezainteresowany.

Najlepsze modyfikacje (25/02/2013) - m.in. StarCraft Universe, Deathwing, Exterminatus i Covenant at War

Adrian Werner, 25 lutego 2013, 11:10

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak StarCraft Universe Prologue, Deathwing, Exterminatus, Covenant at War, Portal 2 Dilapidation, No More Room in Hell oraz Third Age: Total War.

Najlepsze modyfikacje (18/02/2013) - m.in. Aliens: Killing Floor, Portal 2 Memories i mody do Far Cry 3

Adrian Werner, 18 lutego 2013, 06:59

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak Aliens: Killing Floor, modyfikacje wzbogacające Far Cry 3, Portal 2 Memories, Legacy Era: Second Imperial Civil War, tryb DirectX10 do Aliens: Colonial Marines i fanowskie łatki do Vampire: The Masquerade – Bloodlines.

Najciekawsze modyfikacje do Arma 2, Battlezone II, Deus Ex, Operation Flashpoint, TES IV: Oblivion i innych (24/10/11)

Adrian Werner, 24 października 2011, 10:39

Po dłuższej przerwie wracamy z nową odsłoną cyklu „Najciekawsze modyfikacje”. Jak zwykle przygotowaliśmy wybór najciekawszych naszym zdaniem projektów fanowskich wypuszczonych w ostatnim czasie.

Strategie od firmy Paradox oraz Star Wars Collection przecenione na Steamie

DogGhost, 16 września 2011, 09:33

W drugim dniu promocji tytułów z katalogu firmy Paradox przeceniono premierową grę Sengoku, a także inne strategie dostępne w ofercie tego wydawcy. Dodatkowo obniżono na czas weekendu cenę pakietu Star Wars Collection.

Tydzień LucasArts na Steamie – Empire at War z dodatkiem za 20 złotych

Taven, 16 września 2010, 10:20

Kolejną grą, którą można kupić za dużo niższą cenę w ramach promocji cenowych oferowanych przez LucasArts na Steamie, jest strategia czasu rzeczywistego Empire at War w pakiecie GOLD.

Najciekawsze modyfikacje (01/09/10)

Adrian Werner, 1 września 2010, 11:18

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Najciekawsze modyfikacje (21/06/2010)

Adrian Werner, 21 czerwca 2010, 11:36

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Nadchodzi End of Nations - MMORTS twórców Star Wars: Empire At War

Adrian Werner, 27 kwietnia 2010, 11:35

Ostatni raz słyszeliśmy o grze MMORTS studia Petrolgyph cały rok temu. Potem słuch o tej produkcji zaginął. Okazuje się, że twórcy wciąż w pocie czoła kontynuowali prace nad tym projektem i teraz wreszcie uznali, że najwyższy czas ujawnić jego szczegóły.

Nadchodzi Guardians of Graxia - strategia pecetowa i gra planszowa w jednym

Adrian Werner, 30 marca 2010, 08:59

Studio Petroglyph (twórcy m.in. Star Wars: Empire At War oraz Universe at War: Earth Assault) zapowiedzieli Guardians of Graxia – nietypową produkcję strategiczną, która ukaże się jednocześnie jako gra komputerowa oraz tradycyjna planszówka.

MMORTS twórców Star Wars: Empire At War wciąż w produkcji

Maciej Śliwiński, 28 kwietnia 2009, 11:46

Ponad rok temu informowaliśmy Was, że studio Petroglyph w kooperacji z mało znaną firmą True Games Interactive pracuje nad nową grą z gatunku MMORTS. Po roku wiemy mniej więcej tyle, że prace dalej trwają, a Petroglyph znalazło wydawcę.

Darmowe MMO od autorów Star Wars: Empire at War i Universe at War: Earth Assault

aRusher, 16 kwietnia 2008, 19:44

O firmie Petroglyph Games słyszeliśmy dotychczas przy okazji takich tytułów jak Star Wars: Empire at War oraz niedawno wydanego Universe at War: Earth Assault. Do produkcji tego studia dołączy wkrótce darmowa gra MMO, o czym poinformował jej przyszły wydawca – True Games Interactive.

Pięć gier z cyklu Gwiezdne Wojny w jednym opakowaniu

Krystian Smoszna, 16 listopada 2006, 11:14

Przedstawiciele koncernu LucasArts poinformowali wczoraj o premierze atrakcyjnego zestawu pięciu gier komputerowych, zatytułowanego Star Wars: The Best of PC. Jak sama nazwa wskazuje, pakiet zawiera najlepsze (zdaniem producenta) programy skierowane do użytkowników „blaszaków”, które nawiązują do filmowej sagi Gwiezdne Wojny.

Kolejna łata do Star Wars: Empire at War w drodze

Krystian Smoszna, 12 lipca 2006, 08:59

Sympatycy gry Star Wars: Empire at War otrzymają już wkrótce kolejną łatę, oznaczoną liczbą 1.05. O pracach nad poprawką poinformowali przedstawiciele firmy Petroglyph, skupiający w swych szeregach byłych pracowników słynnego Westwood Studios.

Star Wars: Empire at War - nowa łata i edytor map już w sieci

Krystian Smoszna, 16 maja 2006, 08:33

Wielbiciele gry Star Wars: Empire at War nie muszą czekać na premierę oficjalnego dodatku (Forces of Corruption), aby stoczyć bitwy na nowych planszach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników programu, koncern LucasArts opublikował wczoraj edytor map oraz kolejną łatkę.

Dodatek do Star Wars: Empire At War w drodze?

Vercetti, 1 maja 2006, 13:30

Wielbiciele Gwiezdnych Wojen ciągle czekają na łatkę oraz edytor map do gry Star Wars: Empire At War. W dniu wczorajszym Darth Torpid, przedstawiciel studia Petroglyph poinformował, że zarówno patch, jak i narzędzie dla twórców lokacji pojawią się w sieci już wkrótce.

O patchu do Star Wars: Empire at War słów kilka

Elrond, 20 marca 2006, 13:25

Jeśli pogrywacie sobie w Star Wars: Empire at War ale zirytowały Was błędy, których ta gra się nie ustrzegła, to już niedługo pojawi się lekarstwo na Wasze problemy. Przedstawiciele Petroglyph Games, firmy odpowiedzialnej za developing wspomnianego tytułu, poinformowali, iż obecnie trwają prace nad łatką oznaczoną numerem 1.03.

Poradnik: Star Wars: Empire at War

Redakcja GRYOnline.pl, 16 marca 2006, 19:21

Dzięki poradnikowi do gry strategicznej „Star Wars: Empire at War” dowiesz się jak skutecznie dowodzić siłami Rebelii oraz Imperium i jak przejść obie dostępne w grze kampanie.

Star Wars: Empire at War - polska premiera

Michał Bobrowski, 24 lutego 2006, 10:11

Na rodzime półki sklepowe dotarł najnowszy produkt programistów z Petroglyph osadzony w klimatach Star Wars. Mowa oczywiście o grze strategicznej Star Wars: Empire at War.

Star Wars: Empire At War – na Zachodzie już grają, Polacy czekają do 24 lutego

ComCo, 17 lutego 2006, 11:33

Przedstawiciele korporacji LucasArts oficjalnie potwierdzili fakt debiutu na półkach zachodnich sklepów strategii czasu rzeczywistego Star Wars: Empire At War. Miłośnicy RTS-ów z naszego kraju muszą poczekać na tę produkcję do 24 lutego bieżącego roku. Gra zostanie wydana w pełni zlokalizowanej wersji, nakładem firmy Licomp Empik Multimedia (płyta DVD, cena: 99.99 PLN).

Prace nad Star Wars: Empire at War zakończone!

Krystian Smoszna, 3 lutego 2006, 07:12

Wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen z pewnością ucieszy wiadomość, że gra Star Wars: Empire at War uzyskała wczoraj „złoty” status. Oznacza to, że rozpoczął się ostatni etap w produkcji programu, związany z wytłoczeniem płyt i zapakowaniem ich do pudełka. Stąd już prosta droga na półki sklepowe.

Star Wars: Empire At War również w specjalnej wersji kolekcjonerskiej

Elrond, 21 stycznia 2006, 13:24

Przedstawiciele korporacji LucasArts poinformowali, iż w dniu premiery Star Wars: Empire At War, czyli 16 lutego, oprócz podstawowej wersji gry pojawi się także jej specjalna wersja kolekcjonerska, powiększona o szereg różnorodnych gadżetów.

Demo Star Wars: Empire At War już blisko

eLKaeR, 14 stycznia 2006, 12:23

Szykowana przez grupę Petroglyph, zrzeszającą ojców m.in. serii Command & Conquer, strategia typu RTS pt. Star Wars: Empire At War zapowiada się na jedną z najciekawszych pecetowych gier 2006 roku. Premiera gotowego produktu nastąpi dopiero w przyszłym miesiącu (dzięki firmie LEM powstaje też polska wersja językowa), ale już za kilka dni będziemy mogli sprawdzić, czy istotnie nadchodzi wielki hit.

Star Wars: Empire at War - premiera przesunięta

Thorwalian, 9 stycznia 2006, 10:00

Programistom z Petroglyph, pracujących przy oczekiwanej przez wielu grze Star Wars: Empire at War, nie uda się dotrzymać planowanej od dawna daty premiery. Aby jednak nie wywoływać paniki, należy podkreślić, iż program pojawi się jedynie z dziewięciodniowym opóźnieniem.

Star Wars: Empire At War za stówę i po polsku

Łukasz Malik, 5 października 2005, 11:27

Już w lutym przyszłego roku, dzięki firmie Licomp Empik Multimedia zagramy z drugą, spolonizowaną grę osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mowa tu o bardzo dobrze zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego Star Wars: Empire at War.

Prezentacja Empire at War na GC2005

Henkel, 22 sierpnia 2005, 10:45

Istnieje bardzo prosta recepta na stworzenie dobrej gry strategicznej – za jej produkcję muszą wziąć się ludzie, którzy kiedyś pracowali dla Westwood Studios. Natomiast żeby nie martwić się o rynek zbytu należy akcję osadzić w realiach Gwiezdnych Wojen. Z powyższych porad skorzystali producenci Empire at War i reakcja fanów podczas prezentacji tego tytułu na Game Convention mówi sama za siebie – trafili w dziesiątkę.

Premiera Star Wars: Empire at War wyprzedzi nadejście wiosny

eLKaeR, 24 lipca 2005, 11:11

Na wszystkich trzech naszych serwerach FTP czeka już na Was pierwszy trailer (27,2 MB), prezentujący nową strategię typu RTS dla komputerów klasy PC pt. Star Wars: Empire at War. Produkt ten, według informacji sprzed dwóch miesięcy, miał ujrzeć światło dzienne wiosną przyszłego roku. Autorzy podali właśnie dokładną datę rynkowej premiery swojego dzieła.

Star Wars: Empire at War - opóźnienie, nowa strona

ComCo, 23 maja 2005, 09:05

Wraz z ostatnim przebudowaniem oficjalnej witryny internetowej Star Wars: Empire at War - nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego (RTS), osadzonej w realiach „Gwiezdnych Wojen” - zmieniono również docelową datę premiery tego tytułu. Zamiast odliczać miesiące do tegorocznej jesieni, zainteresowani produktem będą musieli poczekać aż do wiosny 2006 roku.

Nowości w temacie Star Wars: Empire at War

eLKaeR, 20 kwietnia 2005, 14:55

Już tylko cztery tygodnie dzielą nas od oficjalnej premiery kolejnego epizodu filmowych Gwiezdnych Wojen, noszącego nazwę Zemsta Sithów (Revenge of the Sith). Niektóre wątki z owego kinowego majstersztyku George’a Lucasa pojawią się w nadchodzącej PeCetowej grze Star Wars: Empire at War. Dysponujemy świeżymi informacjami tekstowo-graficznymi, dotyczącymi omawianego produktu z gatunku RTS.