Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Need for Speed: Undercover

Część serii Need for Speed znika dzisiaj ze sklepów cyfrowych. Na zawsze

Jakub Błażewicz, 31 maja 2021, 21:14

Dziś Need for Speed Carbon, Need for Speed Undercover, Need for Speed Shift, Need for Speed Shift 2: Unleashed oraz Need for Speed The Run znikną z dystrybucji cyfrowej. EA planuje też zakończyć wsparcie sieciowe dla wszystkich tych gier po wakacjach.

Need for Speed: Retrospektywa

Filip Grabski, 12 listopada 2011, 10:17

Z okazji premiery nowej odsłony serii Need for Speed zapraszam na krótką, osobistą przejażdkę po niemal wszystkich poprzednich częściach gier z NFS na okładce.

Milion gier z logo Need For Speed i EA Polska w rękach graczy

Piotr Doroń, 4 marca 2011, 15:05

Koncern Electronic Arts poinformował, że Polacy zakupili ponad milion egzemplarzy gier z serii Need for Speed, wprowadzonych do sprzedaży przez polski oddział firmy (począwszy od Need for Speed: Underground).

Need for Speed: Hot Pursuit RACE zadebiutuje na E3

Adrian Werner, 13 czerwca 2010, 10:31

Od rozpoczęcia tegorocznego E3 dzieli już nas bardzo niewiele czasu. Sale targowe są przyszykowane i czekają na pierwszych gości. Pojawiają się też pierwsze zdjęcia i filmiki pustych na razie stoisk. Dzięki nim dowiedzieliśmy czegoś, co powinno ucieszyć fanów cyklu Need for Speed.

100 milionów Need For Speedów na świecie

Piotr Doroń, 21 października 2009, 19:09

Koncern Electronic Arts oznajmił właśnie, że Need For Speed jest najlepiej sprzedającą się marką wyścigową funkcjonująca na rynku elektronicznej rozrywki. Z danych EA wynika, że niedawno udało jej się pobić magiczną granicę 100 milionów sprzedanych egzemplarzy.

EA o finansach, rynku gier PC, konsolach stacjonarnych i plotkach o przejęciu przez Apple

Piotr Doroń, 6 maja 2009, 09:59

Koncern Electronic Arts opublikował szczegóły raportu finansowego za roczny okres zakończony 31 marca 2009 roku. Wynika z niego, że jeden z największych światowych wydawców gier poniósł w trakcie owych dwunastu miesięcy niezwykle wysokie straty. Prezes firmy uspokaja jednak inwestorów, zabiera głos w sprawie wyścigu konsol oraz zapewnia, że rynek gier PC ma się naprawdę dobrze.

Dodatkowa zawartość do Need for Speed: Undercover

Szymon Liebert, 30 kwietnia 2009, 17:47

Najnowsza osłona Need for Speed: Undercover otrzymała właśnie dwa pakiety z dodatkową zawartością. Pierwszy z nich, Challenge Series, jest zupełnie darmowy i wprowadza 60 wyścigów w dwóch nowych trybach zabawy oraz trzy niedostępne wcześniej auta. Za drugie z rozszerzeń – Boss Car Pack – trzeba zapłacić 5 dolarów (400 punktów Microsoftu). W zamian za tę kwotę otrzymamy potężne samochody.

Electronic Arts powoli wycofuje się z zabezpieczeń DRM

Piotr Doroń, 1 kwietnia 2009, 12:59

Electronic Arts udostępnia narzędzie pozwalające na usunięcie kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM - cyfrowego zarządzaniami prawami - z gier wydanych od maja 2008.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.5

Filip Grabski, 27 lutego 2009, 14:30

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

Electronic Arts w liczbach

Szymon Liebert, 4 lutego 2009, 10:56

Wraz z informacjami o nowych datach premier wielu głośnych hitów, firma Electronic Arts podsumowała również wyniki sprzedaży swoich kilku kluczowych produktów wydanych w ostatnim kwartale tego roku finansowego. Poznaliśmy także ogólną sytuację korporacji na światowych rynkach i wyniki finansowe za ten okres. Chociaż ogólnie zanotowano straty, wzrosła jakość wydawanych przez firmę gier.

EA likwiduje studio odpowiedzialne za serię Need For Speed

Maciej Śliwiński, 23 stycznia 2009, 08:40

Kanadyjskie studio EA Black Box, odpowiedzialne między innymi za przygotowanie gier z serii Need For Speed oraz Skate 2 zwalnia pracowników. Wczoraj wypowiedzenia otrzymało blisko 200 z około 350 zatrudnionych w nim osób. Pozostały personel studia otrzymał propozycję przeniesienia do innych placówek będących własnością Electronic Arts.

Ekspansja Electronic Arts na Steam rozpoczęta

Szymon Liebert, 20 grudnia 2008, 09:43

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o prawdopodobnym wykorzystaniu przez Electronic Arts systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Dzisiaj wiemy, że rzeczywiście cała sprawa jest faktem i już niedługo kilka spośród gorących tytułów tego wydawcy będzie dostępnych na platformie dystrybucyjnej firmy Valve. Współpraca obejmie najprawdopodobniej także przyszłe produkty.

Electronic Arts likwiduje miejsca pracy i studia developerskie

Janusz Wyczołek, 19 grudnia 2008, 20:16

Electronic Arts przedstawiło kolejne szczegóły swojej restrukturyzacji, w procesie której oprócz 1000 miejsc pracy, pod nóż pójdzie również Black Box – studio odpowiedzialne m.in. za Need for Speed: Undercover oraz nadchodzące Skate 2.

Poradnik: Need for Speed: Undercover

Redakcja GRYOnline.pl, 18 grudnia 2008, 17:58

„Witaj w poradniku do dwunastej części serii Need For Speed! Oprócz opisu poszczególnych elementów i ogólnych porad co w każdym trybie musisz zrobić oraz jak robić to najlepiej znajdziesz także informacje o wszystkich blisko 200 wyścigach i zadaniach, które znajdują się w grze."

Co dalej z cyklem Need For Speed?

Piotr Doroń, 16 grudnia 2008, 11:07

W sieci zamieszczone zostały kolejne plotki, sugerujące nam prawdopodobne rozwiązania w kwestii dalszej egzystencji cyklu Need for Speed. Wynika z nich, że ostatnie rewelacje, jakoby Electronic Arts miało zaprzestać dewelopingu kolejnych odsłon gry, nie mają za wiele wspólnego z rzeczywistością.

EA wstrzymuje otwarcie nowego studia

Damian Rams, 14 grudnia 2008, 16:23

Koncern Electronic Arts poinformował o tymczasowej rezygnacji z najnowszych planów, dotyczących ekspansji swoich studiów developerskich. Mowa tutaj głównie o trzecim oddziale firmy w Vancouver, który miał zostać otwarty w najbliższej przyszłości.

Electronic Arts porzuci Need for Speed?

Janusz Wyczołek, 14 grudnia 2008, 16:08

Czyżby po czternastu latach istnienia seria Need for Speed miała zniknąć z rynku? Internetowy magazyn the electric playground twierdzi, że jest to wielce prawdopodobne.

Słaba sprzedaż Mirror's Edge i NfS: Undercover spowoduje cięcia w EA?

Dorota Drużko, 9 grudnia 2008, 14:50

Colin Sebastian, analityk z Lazard Capital Markets przewiduje, że firma Electronic Arts chcąc zmniejszyć koszta zmuszona będzie do porzucenia niektórych tytułów i być może również zwolnienia większej liczby pracowników (ostatnimi czasy pożegnała się już z około 600 osobami, co stanowi jakieś 6% wszystkich zatrudnionych).

Poprawiona grafika w najnowszej odsłonie Need for Speed

Damian Rams, 29 listopada 2008, 14:43

Oprawa wizualna kolejnej części słynnej serii zręcznościowych gier wyścigowych o podtytule Undercover wzbudziła mieszane uczucia. Fandarel, który recenzował tę produkcję na łamach Gry-OnLine, raczej nie był zawiedziony, ale sporo innych mediów srogo narzeka na grafikę.

Premiery gier w Polsce (17-23 listopada)

Marek Grochowski, 24 listopada 2008, 22:14

Magiczna bariera została przekroczona. W ubiegłym tygodniu na polski rynek trafiło ponad 20 nowych gier, w tym kilka szczególnie oczekiwanych perełek – Left 4 Dead, Need for Speed: Undercover oraz najnowszy Football Manager. Jak co poniedziałek, zapraszamy do zapoznania się z listą produktów, które powędrowały ostatnio na półki krajowych sklepów.

Jak radzi sobie NfS: Undercover na różnych kartach graficznych i procesorach

Dorota Drużko, 21 listopada 2008, 12:53

Dzisiaj swoją oficjalną polską premierę ma Need for Speed: Undercover, najnowsze wcielenie serii arcadowych gier wyścigowych autorstwa firmy Electronic Arts. Jak pamiętamy, w przypadku wersji na PC do uruchomienia gry wystarczy komputer wyposażony w Pentium 4, 1 GB RAM-u i GeForce'a 6500 lub Radeona 9500. A co jeśli nasze oczekiwania nie są tak minimalistyczne?

Historia serii Need For Speed - część IV

Adam Makowski, 20 listopada 2008, 14:58

Wczoraj skończyliśmy na undergroundowej jeździe. Czas kontynuować historię NFS w atmosferze nocnych nielegalnych wyścigów.

Historia serii Need For Speed - część III

Adam Makowski, 19 listopada 2008, 14:55

Wczorajszą przygodę skończyliśmy na ostatnim NFS-ie, który miał charakter symulacji (Porsche 2000) oraz na wzmiance o Motor City Online. Zagłębmy się więc dalej w tej pasjonującą historię...

Historia serii Need For Speed - część II

Adam Makowski, 18 listopada 2008, 15:14

Wczorajszą opowieść skończyliśmy na trzeciej części gry pt. Hot Pursuit, która wsławiła się rozwinięciem tytułowego pościgu. Dzisiaj czas na wspomnienie kolejnych gier z serii NFS.

Premiera Need for Speed: Undercover

Dorota Drużko, 18 listopada 2008, 11:46

Już dziś w amerykańskich sklepach wylądował Need for Speed: Undercover - najnowsza cześć popularnej serii arcadowych wyścigów. Oficjalnie, polski oddział firmy Electronic Arts podaje, że u nas gra ukaże się w tym samym czasie co w pozostałych krajach Europy - 21 listopada, a więc już w najbliższy piątek, jednocześnie na wszystkich dostępnych platformach sprzętowych.

Historia serii Need For Speed - część I

Adam Makowski, 17 listopada 2008, 13:51

Przez lata NFS przechodził spektakularne wzloty i tragiczne upadki. Jednak to cały czas kawał dobrej historii gier i na tę historię Was zapraszam.

Złoty Need for Speed: Undercover

Dorota Drużko, 11 listopada 2008, 13:22

Firma Electronic Arts poinformowała, że Need for Speed: Undercover, najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii arcadowych wyścigów osiągnęła złoty status i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 18 listopada powinna zagościć w amerykańskich sklepach. Dystrybucją na terenie naszego kraju zajmie się oczywiście Electronic Arts Polska.

Mikrotransakcje w Need for Speed: Undercover?

Dorota Drużko, 10 listopada 2008, 12:57

W serwisie GameTrailers możemy zobaczyć prezentację niektórych możliwości tuningu samochodów, póki co tylko optycznego, w nadchodzącym Need for Speed: Undercover. Jak zwykle będzie można wóz przemalować, wybrać matowy lub tradycyjny rodzaj lakieru, czy też przyozdobić auto vinylami.

Nissan zaprezentuje w Need For Speed: Undercover nowy model samochodu

Janusz Wyczołek, 30 października 2008, 12:56

Electronic Arts, wydawca nadchodzącego Need For Speed: Undercover, ogłosił, że w najnowszej odsłonie swojej kultowej, samochodowej serii gracze będą mieli możliwość pościgać się nowym, planowanym na przyszły rok modelem Nissana – 370Z.

Kolejna odsłona Need For Speed w produkcji

Piotr Doroń, 7 października 2008, 13:34

Need for Speed: Undercover (PC, PS3, X360, Wii, PS2, PSP, NDS i Bóg wie co jeszcze) ściga się z czasem, by zdążyć na swoją listopadową premierę, a Electronic Arts wspólnie z deweloperem Black Box zastanawiają się nad finalnym kształtem kolejnej odsłony swej kultowej serii. Tak jest, dobrze przeczytaliście – Need for Speed 10 znajduje się już w zaawansowanym stadium produkcji. Powinniście zacząć odkładać pieniądze.

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: Undercover

Dorota Drużko, 29 września 2008, 16:15

Poznaliśmy juz minimalne wymagania sprzętowe, jakie musi spełnić komputer, na którym chcemy uruchomić najnowszą arcade'ową samochodówkę autorstwa Electronic Arts - Need for Speed: Undercover. Trzeba przyznać, iż nie są one zbyt wysokie, szkoda tylko, że przy okazji Elektronicy nie podali również zalecanej konfiguracji.

Nie będzie dema Need For Speed: Undercover

Szymon Liebert, 19 września 2008, 14:43

Według zapowiedzi jednego z producentów, Johna Doyle’a, nie będzie dema Need For Speed: Undercover. Oficjalną przyczyną jest brak czasu. Twórcy chcą bowiem skupić się na ukończeniu i doszlifowaniu zapowiadanej na listopad tego roku gry, więc poświęcanie cennych dni potrzebnych na produkcję wersji demonstracyjnej nie wchodzi w rachubę.

Drugi dzień Games Convention - wrażenia z pokazów The Godfather II, GTA IV, Far Cry 2, StarCraft II i innych

Maciej Myrcha, 21 sierpnia 2008, 19:54

Kolejny dzień lipskich targów Games Convention za nami. Dzisiaj było nieco spokojniej, z racji tego, iż żaden „rekin” branży elektronicznej rozgrywki nie zorganizował większej konferencji. Nie oznacza to jednak, iż w Lipsku wiało nudą – o, nie, nie, nie – wprost przeciwnie.

Need for Speed Undercover przyjedzie 21 listopada

Przemysław Zamęcki, 16 sierpnia 2008, 10:59

Wczoraj koncern Electronic Arts, wraz z producentem gry, firmą Black Box potwierdził, że tego właśnie dnia gra trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Europa Need for Speed Undercover otrzyma trzy dni później, 21 listopada.

Need For Speed: Undercover nadjedzie 18 listopada?!

Artur Nowak, 28 lipca 2008, 11:14

Od ostatnich wieści na temat najnowszej części wyścigów Need for Speed minął ponad miesiąc. Z dotychczas ujawnionych informacji, wiemy, że gra nosi nazwę Undercover, fabuła w niej przygotowana wzorowana jest na filmie akcji The Transporter, zaś mechanizm rozgrywki znacząco będzie przypominać znany nam już dobrze z Most Wanted.

Need For Speed: Undercover zapowiedziany

Dorota Drużko, 18 czerwca 2008, 10:52

Podczas trwającej właśnie imprezy William Blair & Company's 28th Annual Growth Stock Conference, John Riccitiello, szef Electronic Arts, postanowił zdradzić kilka informacji na temat najnowszej odsłony serii zręcznościowych wyścigów, Need for Speed. Gra będzie nosić tytuł NFS: Undercover, a jej główną zaletą mają być misje przywodzące na myśl film The Transporter.