Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Railroad Tycoon 3

Powstaną kontynuacje Alpha Centauri i Railroad Tycoon?

omadaha, 7 maja 2010, 12:10

Sid Meier – legendarny twórca gier odpowiedzialny między innymi za stworzenie serii Civilization, oświadczył, że jego zdaniem dwa klasyczne tytuły – Sid Meier's Alpha Centauri i Railroad Tycoon zasługują na to żeby doczekać się kontynuacji. Obydwie gry zostały umieszczone na liście projektów firmy Firaxis, które możliwe są do zrealizowania w przyszłości.

Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży

Hed, 3 lipca 2009, 10:34

Firma 2K Games ogłosiła olbrzymi pakiet swoich gier dostępnych na Steamie. W sumie za mniej więcej 60 euro otrzymujemy więc 20 różnych tytułów, które normalnie kosztowałyby ponad 220 euro. Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko. To nie wszystko, co system dystrybucji Valve ma do zaoferowania na najbliższe dni. Za pół ceny można kupić jedną z głośniejszych gier RPG ubiegłego roku – Fallouta 3.

Kolejowa aktualizacja w systemie elektronicznej dystrybucji Steam

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 07:16

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że oferta systemu elektronicznej dystrybucji Steam została poszerzona o grę X-COM: Terror from the Deep. Jak się okazało, to nie jedyny produkt, którego sprzedaż rozpoczęła w ubiegły piątek firma Valve Corporation.

Gra Sid Meier's Railroads! oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 17 marca 2006, 06:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele Firaxis Games opublikowali szczegóły dotyczące planu wydawniczego firmy na 2006 rok. Prezentację kolejnych tytułów rozpoczniemy od Sid Meier’s Railroads! – gry ekonomicznej, która w bardzo dużym stopniu nawiązuje do tradycji legendarnego cyklu Railroad Tycoon.

PopTop Software publikuje dodatek do Railroad Tycoon 3

Krystian Smoszna, 20 sierpnia 2004, 12:15

Firma PopTop Software, producent trzeciej odsłony gry Railroad Tycoon, postanowiła opublikować darmowy dodatek do tego programu, który znacznie wzbogaca jego podstawowe funkcje.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 – kategoria Gry Strategiczne

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2004, 18:03

Plebiscyt na Najlepsze Gry Roku 2003, organizowany przez nasz serwis, wkracza w decydującą fazę. Do 16 stycznia, czyli dnia w którym zamykamy głosowanie pozostało już naprawdę niewiele czasu, więc jeśli do tej pory nie wziąłeś w nim udziału, zrób to jak najszybciej. Pamiętaj, że wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Być może, to właśnie do Ciebie uśmiechnie się los.

Railroad Tycoon 3 trafił do sprzedaży w USA

ComCo, 28 października 2003, 09:54

Wiele „tycoonów” zadebiutowało już na sklepowych półkach, jednak tylko niektóre z nich zyskały status prawdziwego hitu. O tym, że Railroad Tycoon ma się świetnie, niech świadczy chociażby fakt doczekania się trzeciej części serii, która - patrząc na sukcesy poprzedniczek - po raz kolejny powinna dostać się do łask wszystkich wielbicieli kierowania własnym konsorcjum transportowym, specjalizującym się w przewozach kolejowych. Pełna wersja programu trafiła bowiem do rynkowej sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, zaś na Starym Kontynencie pojawi się jeszcze 31 października. Lokomotywy w ruch!

Wywiad z twórcami Railroad Tycoon 3

Kull, 13 października 2003, 10:19

Pyt.: Dlaczego powinniśmy kupić Railroad Tycoon 3? Franz Felsi z zespołu PopTop.: Ponieważ nie mam dla mojego dziecka na buty ;-). Gra jest przeznaczona dla entuzjastów kolejnictwa i dla graczy, którzy szukają RTSa wymagającego od nich racjonalnego planowania i podejmowania przemyślanych decyzji. Jeżeli należysz do jednych z tych osób – RT3 z pewnością Cię oczaruje.

Mini gra Railroad Tycoon 3

Kull, 10 października 2003, 16:01

Railroad Tycoon 3 to trzecia część słynnej serii gier strategicznych, w których zarządzamy przemysłem kolejowym. Gra zapowiada się wyśmienicie i ukaże się pod koniec tego miesiąca. Aby umilić okres oczekiwań, Gathering i PopTop Software (producent gry) stworzył darmową grę ściśle związaną z tematyką Railroad Tycoon.

Railroad Tycoon III na dobry początek roku szkolnego 2003/2004

eLKaeR, 5 kwietnia 2003, 13:44

U schyłku wakacji w 2001 roku przedstawiciel korporacji wydawniczej Take-Two Interactive oświadczył, iż trzecia część gry strategicznej pt. Railroad Tycoon na pewno ujrzy światło dzienne. Dziś zostały ujawnione szczegółowe informacje, dotyczące owego zagadnienia.

Railroad Tycoon III - zapowiedziany!!!

Łosiu, 30 sierpnia 2001, 08:17

Pan Kelly Sumner z firmy Take-Two Interactive, przedstawił na otwartej konferencji plany dotyczące wydania kontynuacji znanej serii gier strategiczno-ekonomicznych - Railroad Tycoon III.