Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dungeon Siege II

Gas Powered Games wykupione przez twórców World of Tanks

Adrian Werner, 15 lutego 2013, 09:11

Gas Powered Games nie zostanie zamknięte. Studio wykupiła właśnie znana z World of Tanks firma Wargaming. Nie wiemy jeszcze, jak wpłynie to na los projektu Wildman.

Twórcy Dungeon Siege i Supreme Commander o krok od zamknięcia. Kickstarter ostatnią nadzieją studia Gas Powered Games

Adrian Werner, 19 stycznia 2013, 09:13

Znane z serii Dungeon Siege i Supreme Commander studio Gas Powered Games ma poważne kłopoty finansowe. Zwolniono większość pracowników, a przyszłość studia zależy od powodzenia Kickstartera gry Wildman.

Pierwsze screeny z Dungeon Siege III

Adrian Werner, 28 lipca 2010, 11:15

Trzecia część Dungeon Siege została oficjalnie ujawniona na tegorocznym E3, do tej pory jednak mogliśmy obejrzeć jedynie ładne, ale niewiele mówiące artworki. Teraz uległo to zmianie, gdyż twórcy udostępnili pierwsze prawdziwe screenshoty oraz krótką zapowiedź video.

Obsidian Entertainment pracuje nad trzecią odsłoną cyklu Dungeon Siege

Jiker, 7 czerwca 2010, 18:00

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi trzeciej odsłony cyklu Dungeon Siege. Wśród ujawnionych informacji na temat kontynuacji marki, która zasłynęła z udanego połączenia elementów charakterystycznych dla gier akcji oraz cRPG, znalazło się kilka dosyć zaskakujących. Produkcja zostanie opracowana nie tylko przez nowe studio (Obsidian Entertainment), ale również trafi na konsole.

Kings and Castles nową grą twórcy Supreme Commander

Adrian Werner, 15 lutego 2010, 08:25

Chris Taylor i jego zespół w Gas Powered Games ujawnili pierwsze informacje o następnym projekcie studia - Kings and Castles. Będzie to RTS osadzony w realiach fantasy, który przygotowywany jest zarówno na pecety, jak i na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Chris Taylor opowiada o Dungeon Siege 3

Vercetti, 6 czerwca 2008, 14:35

O tym, że Gas Powered Games chętnie wydałoby kolejną odsłonę swojego sztandarowego hack’n’slasha, informowaliśmy już w styczniu. Dopiero dziś jednak głos w sprawie zabrał główny producent serii Dungeon Siege, Chris Taylor. W wywiadzie dla niemieckiego Eurogamera deweloper zdradził swoją koncepcję na nowe przedsięwzięcie.

Film na podstawie gry Dungeon Siege zadebiutował w amerykańskich kinach

Krystian Smoszna, 14 stycznia 2008, 08:26

Kosztujący 60 milionów dolarów film In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale, trafił w ubiegły piątek do kin w Stanach Zjednoczonych. Nowy obraz Uwe Bolla nie cieszy się wielką popularnością wśród amerykańskich widzów, choć na razie radzi sobie lepiej od poprzednich dokonań niemieckiego reżysera.

Kilka ciekawostek z obozu Gas Powered Games

Przemysław Zamęcki, 13 stycznia 2008, 15:25

Chris Taylor, znany i uznany twórca takich gier, jak Total Annihilation i Supreme Commander podzielił z się z czytelnikami serwisu IGN kilkoma informacjami, z których te najciekawsze przedstawiamy Wam poniżej.

Nowy zwiastun filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (23/11/07)

Krystian Smoszna, 23 listopada 2007, 08:19

W Internecie pojawił się kolejny zwiastun filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale, za którego powstaniem stoi Uwe Boll. Najnowsze dzieło niemieckiego reżysera już za tydzień będzie wyświetlane za naszą zachodnią granicą, a na początku przyszłego roku trafi do amerykańskich kin.

Zobacz nowy zwiastun filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (16/07/07)

Krystian Smoszna, 16 lipca 2007, 11:46

Na łamach serwisu YouTube pojawił się nowy zwiastun filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale, który jest oczywiście ekranizacją popularnej gry komputerowej. Obraz wyreżyserowany przez Uwe Bolla trafi do kin 5 grudnia bieżącego roku.

GOL na E3 2007: Space Siege

Łosiu, 12 lipca 2007, 08:40

Na dwa dni przed naszym wylotem do Los Angeles na tegoroczne targi E3 korporacja SEGA ogłosiła światu, iż zespół Gas Powered Games, który znany jest z takich gier, jak Dungeon Siege i Supreme Commander, przygotowuje nowe cRPG, Space Siege. Ponieważ ujawniono wówczas niewiele (w zasadzie to wyłącznie informację o realiach sci-fi), z tym większą przyjemnością przyjąłem to, że dane mi będzie zobaczyć

Film na podstawie gry Postal zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych we wrześniu

Krystian Smoszna, 11 czerwca 2007, 09:19

Najnowsze dzieło Uwe Bolla, które nosi tytuł Postal, będzie mieć swoją północnoamerykańską premierę 28 września bieżącego roku. To wynik porozumienia, jakie niemiecki reżyser zawarł z firmą Freestyle Releasing, zajmującą się dystrybucją filmów w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie.

Nowe informacje dotyczące filmów Uwe Bolla

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 11:50

Uwe Boll aktualnie zajmuje się produkcją filmu Postal, trudno zatem dziwić się, że to właśnie obrazowi nawiązującemu do kontrowersyjnego cyklu strzelanin poświęcamy w naszym serwisie informacyjnym najwięcej miejsca. Niemiecki reżyser jest jednak człowiekiem bardzo aktywnym, warto zatem przyjrzeć się jego innym projektom.

Nadchodzi Dungeon Siege II: Deluxe Edition

eLKaeR, 13 września 2006, 11:44

Angielska wersja Dungeon Siege II: Broken World jest już dostępna, a na edycję polską od firmy Cenega Poland ciągle czekamy. Tymczasem ludzie z 2K Games zapowiedzieli właśnie specjalny zestaw o nazwie Dungeon Siege II: Deluxe Edition. Trafi on do zachodnioeuropejskich sklepów już w listopadzie bieżącego roku.

Dungeon Siege II: Broken World ma swoją stronę

Vercetti, 26 lipca 2006, 13:37

Firma 2K Games uruchomiła dzisiaj oficjalną witrynę gry Broken World, stanowiącej pierwszy dodatek do cRPG Dungeon Siege II. Dzięki temu zabiegowi fani produktów studia Gas Powered Games nie są już zmuszeni do patrzenia na ubogą w treść stronę reklamową długo oczekiwanego dzieła.

Dungeon Siege II: Broken World – czat z twórcami

Harpen, 24 maja 2006, 13:00

Na początku kwietnia przedstawiliśmy Wam pierwsze informacje tekstowo - graficzne nt. oficjalnego rozszerzenia Dungeon Siege II, noszącego podtytuł Broken World, ponieważ redaktorzy serwisu GameSpot mieli okazję ujrzeć grę w akcji. Kolejne szczegóły poznamy w najbliższy czwartek, dzięki witrynie GameSpy Arcade, która organizuje czat z twórcami gry – firmą Gas Powered Games.

Dungeon Siege 2: Broken World – pierwsze szczegóły oraz obrazki

Krooliq, 4 kwietnia 2006, 11:48

W połowie marca pisaliśmy, że firma 2K Games przejęła prawa od koncernu Microsoft Entertainment i zajmie się wydaniem kolejnych dwóch tytułów z serii Dungeon Siege. Dziś natomiast, dzięki przedstawicielom serwisu Gamespot, dysponujemy pierwszymi informacjami na temat jednej z tych, powstających właśnie produkcji, mianowicie Dungeon Siege 2: Broken World.

Kristanna Loken zdziwiona porażką filmu BloodRayne

Krystian Smoszna, 27 marca 2006, 09:00

Kristanna Loken, znana z filmów Terminator 3: Rise of the Machines oraz BloodRayne, zakończyła już udział w produkcji najnowszego dzieła Uwe Bolla, zatytułowanego In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale. Amerykańska aktorka znalazła parę chwil dla redaktorów serwisu Sci Fi Wire i wyraziła swoje opinie na temat współpracy z niemieckim reżyserem.

Nowe tytuły z serii Dungeon Siege od 2K Games

Krooliq, 15 marca 2006, 12:27

Firma 2K Games poinformowała dziś, że przejęła prawa od koncernu Microsoft Entertainment i zajmie się wydaniem kolejnych dwóch, powstających właśnie, tytułów z serii Dungeon Siege.

Rozszerzenie Dungeon Siege II i inne plany Gas Powered Games na 2006 rok

eLKaeR, 29 grudnia 2005, 07:23

Na razie kunszt programistów, należących do zespołu Gas Powered Games, podziwialiśmy w dwóch odsłonach (plus jedno rozszerzenie) serii Dungeon Siege. Utalentowani developerzy mają jednakże bardzo ambitne plany na nadchodzący rok, o czym poinformowali właśnie na swojej witrynie internetowej.

Pierwszy zwiastun z filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale

Krystian Smoszna, 28 listopada 2005, 11:14

Na początku listopada mogliśmy zobaczyć oficjalny plakat z produkowanego właśnie filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale – teraz przyszedł czas na pierwszy zwiastun. Długi, trzyminutowy zlepek scen z obrazu Uwe Bolla, pozwala wyciągnąć pierwsze wnioski dotyczące tej produkcji. Czy niemiecki reżyser wreszcie stworzy film ciekawy i intrygujący?

Zobacz oficjalny plakat z filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale

Krystian Smoszna, 8 listopada 2005, 07:34

Na łamach serwisu IMDb pojawił się oficjalny plakat z filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale. Bardzo szybko, biorąc pod uwagę, że kolejne dzieło Uwe Bolla, zobaczymy w kinach dopiero w listopadzie przyszłego roku.

Film Dungeon Siege jednak podzielony na dwa epizody

Krystian Smoszna, 28 października 2005, 08:22

Prawie trzy tygodnie temu pojawiła się w sieci informacja, z której wynikało, że Uwe Boll poważnie zastanawia się nad podzieleniem filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale na dwa odrębne epizody. Dziś wiemy już, że niemiecki reżyser zdecydował się na taki krok.

Zmiana w tytule filmu Dungeon Siege

Krystian Smoszna, 11 października 2005, 08:53

Dawno nie zaglądaliśmy do obozu Uwe „moje filmy są świetne” Bolla. Okazuje się, że nasz ulubiony reżyser postanowił zmienić tytuł filmu Dungeon Siege. Od niedawna kolejne dzieło Niemca nazywa się In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale. W ten oto sposób Boll chciał podkreślić, że jego nowy film będzie zbliżony tematycznie do trylogii Władcy Pierścieni.

Poradnik: Dungeon Siege II

Redakcja GRYOnline.pl, 10 października 2005, 20:01

W poradniku do gry hack’n’slash Dungeon Siege 2 znajdziecie wszystkie potrzebne materiały, służące niezastąpioną pomocą każdemu nieustraszonemu podróżnikowi, który pragnąłby wyruszyć do pełnego tajemnic, przygód i magii świata Aranna.