Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Anarchy Online

Wieści ze świata (Humble Bundle, Battlefield 4, Star Wars: Battlefront, Anarchy Online) 22/6/2016

Draug, 22 czerwca 2016, 13:45

Dziś piszemy o promocji Humble Bundle z okazji 25-lecia marki Sonic, darmowym dodatku Drugie uderzenie do Battlefielda 4, udostępnieniu DLC Bespin do Star Wars: Battlefront posiadaczom przepustki Premium (wraz z nowym patchem dla wszystkich graczy) oraz o rozmaitych atrakcjach na 15-lecie gry Anarchy Online. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Anarchy Online) 22/6/2015

Draug, 22 czerwca 2015, 14:10

Dziś piszemy o dużych zmianach w silniku graficznym w klasycznym MMO Anarchy Online, a także o masie nowych filmów i obrazków w zasobach naszego serwisu. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Funcom o swoich osiągnięciach w 2008 roku

Jiker, 4 maja 2009, 09:20

Firma Funcom udostępniła szerszemu gronu odbiorców raport, w którym przedstawione zostały najważniejsze osiągnięcia producenta w 2008 roku fiskalnym, zakończonym wraz z końcem lutego bieżącego roku. Poniżej prezentujemy najistotniejsze punkty liczącego 89 stron dokumentu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 30 czerwca 2008, 09:19

W poniedziałkowych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Tour De France, Metal Slug 7 na DS-a, siódma rocznica Anarchy Online, kolejny Final Fantasy, 2K Games, Havok i Wii, koniec Top Secret, firmware 2.4 i DualShock 3 w Europie. Zapraszamy do lektury.

Anarchy Online – nowy system płatności i ... nowy silnik graficzny

Elrond, 24 stycznia 2008, 14:08

Przedstawiciele firmy Funcom poinformowali, iż szykują dla obecnych i przyszłych mieszkańców wirtualnego świata Anarchy Online dwie niespodzianki. Jedną z nich jest nowy system płatności, drugą natomiast nowy silnik graficzny, który zostanie wdrożony prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Z racji tego, iż druga z wymienionych niespodzianek jest nieco bardziej ekscytująca, zacznijmy właśnie od niej.

Kolejne rozszerzenie Anarchy Online już w przyszłym roku

Elrond, 12 grudnia 2007, 14:53

Na oficjalnej stronie Anarchy Online pojawił się dość długi list autorstwa jednej z „szych” odpowiedzialnych za wspomniany tytuł. Generalnie rzecz biorąc dotyczy on kolejnego rozszerzenia gry oraz nowości, jakie dzięki niemu zawitają do uniwersum Anarchy Online.

FunCom szykuje niespodziankę na szóste urodziny Anarchy Online

Vercetti, 29 czerwca 2007, 14:48

W związku z faktem, że gra MMO Anarchy Online jest obecna na rynku już od sześciu lat, jej wydawca, norweski FunCom postanowił w ramach urodzinowych obchodów urozmaicić nieco swój tytuł. Skandynawski team developerski zdecydował się na wprowadzenie do swego dzieła systemu elektronicznej sprzedaży (wirtualnych) przedmiotów.

Wyszedł najnowszy dodatek do Anarchy Online

Jacny, 15 grudnia 2006, 10:10

Studio Funcom, wypuściło wczoraj Anarchy Online: Lost Eden, kolejny dodatek do popularnego sieciowego RPG-a w klimacie sci-fi. Dodatek dostępny jest wyłącznie w sieci, a kosztuje 29,95$. Przy zakupie dostajemy oprócz wyżej wymienionego rozszerzenia, wszystkie wcześniejsze wraz z podstawową wersją gry.

Anarchy Online: Lost Eden – pre-order rozpoczęty

Vercetti, 14 listopada 2006, 17:13

Norweski FunCom ujawnił dziś, że rozpoczął przyjmowanie zamówień na grę Lost Eden, oficjalny dodatek do znanego MMORPG Anarchy Online. Dla osób, które zdecydują się na zainwestowanie w nadchodzący produkt, wydawca przewidział miłą niespodziankę.

Anarchy Online za darmo jeszcze przez czternaście miesięcy

eLKaeR, 29 października 2006, 10:00

Nie za wszystkie dobre gry z gatunku MMOcRPG trzeba płacić. Wprawdzie dawniej do darmowego grona nie mogliśmy zaliczyć Anarchy Online, ale teraz firma Funcom pozwala przez pewien czas bawić się Internautom gratis. Okres wolny od opłat uległ właśnie przedłużeniu, więc czeka nas jeszcze ponad rok nieskrępowanej finansowo rozgrywki.

Toyota zareklamuje swoje samochody w Anarchy Online

Vercetti, 19 lipca 2006, 17:02

Firma Massive znana jest światu jako koncern specjalizujący się w umieszczaniu różnych reklam w grach video. Ta należąca do Microsoftu korporacja od wielu miesięcy współpracuje z ekipą FunCom, wydawcą sieciowego Anarchy Online.

Anarchy Online ma już pięć lat

Krooliq, 28 czerwca 2006, 12:26

Gra MMOcRPG o nazwie Anarchy Online właśnie świętuje swoje piąte urodziny. Z tej okazji wydawca programu, firma Funcom postanowiła zorganizować w nadchodzący weekend wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Ponadto wydawca zdecydował, że wszystkie opublikowane dotychczas rozszerzenia do omawianego tytułu będą udostępniane za darmo.

Lost Eden uzupełni Anarchy Online, ale jeszcze nie teraz

ComCo, 21 stycznia 2006, 12:16

Pierwsze informacje wskazywały na to, że Lost Eden - czwarte rozszerzenie popularnej gry MMORPG, pt. Anarchy Online - trafi na rynek pod koniec zeszłego roku. Tak się jednak nie stało. Premiera opisywanego dodatku została właśnie opóźniona na bliżej nieznany termin (ale jeszcze w 2006 roku).

Anarchy Online za darmo przez kolejny rok (14/09/05)

Krystian Smoszna, 14 września 2005, 06:49

Oferta firmy FunCom polegajaca na udostępnieniu całkowicie za darmo gry MMO Anarchy Online miała wygasnąć 15 stycznia 2006 roku. Miała, gdyż wczoraj twórcy programu zdecydowali się po raz kolejny przedłużyć promocję – znów o dwanaście miesięcy.

W Anarchy Online ruszą niedługo kolejne, wirtualne kampanie reklamowe

ComCo, 26 lipca 2005, 12:43

Firma Funcom wytycza coraz to nowsze kierunki, jeżeli chodzi o reklamy umieszczane w grach. Dzięki umowie podpisanej z korporacją Massive Inc., w znanym MMORPG pt. Anarchy Online zaczęły pojawiać się pierwsze, dynamicznie reklamy. Od dłuższego czasu gracze oczekiwali pojawienia się kolejnych spotów – taki moment nadejdzie na początku tegorocznej jesieni.

Atrakcje związane z czwartymi urodzinami Anarchy Online

Krystian Smoszna, 24 czerwca 2005, 10:04

W najbliższy poniedziałek, 27 czerwca, produkt koncernu Funcom o nazwie Anarchy Online będzie świętować swoje czwarte urodziny. Z tej okazji, autorzy programu postanowili zorganizować wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy.

Kolejny dodatek do Anarchy Online - Lost Eden oficjalnie

Elrond, 7 maja 2005, 10:23

Po raz pierwszy o kolejnym dodatku do Anarchy Online informowaliśmy 27 kwietnia przy okazji opublikowania przez Funcom listy gier, które zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach E3. Wtedy jednak nie znaliśmy żadnych szczegółów na jego temat, oprócz nazwy - Lost Eden. Dzisiaj, pojawiły się nowe informacje w tym temacie.

Nowy dodatek do Anarchy Online, czyli Funcom i targi E3

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2005, 12:47

Szybki wgląd w listę gier, jakie zamierza pokazać koncern Funcom na tegorocznych targach E3, które w Los Angeles odbędą się pomiędzy 18 a 20 maja, ujawnia nowy, czwarty z kolei dodatek do gry Anarchy Online. Lost Eden – bo tak nazywać będzie się wspomniane rozszerzenie, nie zostało wcześniej zapowiedziane, nawet w formie plotek.

Reklamy w grach online stały się faktem

Elrond, 25 lutego 2005, 11:12

Część czytelników pamięta zapewne informację z października zeszłego roku, dotyczącą umieszczania reklam w grach online. Wtedy pomysł był dopiero w fazie rozwoju, dzisiaj jednak wszedł w życie, dosłownie i w przenośni, a pierwszą firmą, która zdecydowała się na zawartość reklamową w swoim produkcie jest Funcom, który społeczności Anarchy Online zapewni dodatkową (nie)atrakcję.

Anarchy Online za darmo przez kolejny rok (15/01/05)

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 10:02

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu dzisiejszym miała wygasnąć specjalna oferta firmy FunCom, w której wszyscy zainteresowani mogli pobrać klienta gry Anarchy Online i eksploatować go bez żadnych opłat. Ci z Was, którzy przegapili miesięczny okres promocji nie powinni mieć jednak powodu do narzekań. FunCom rozszerzył bowiem swoją ofertę o kolejny rok.

Nie trzeba płacić za Anarchy Online

eLKaeR, 16 grudnia 2004, 13:30

Podczas gdy World of Warcraft znakomicie radzi sobie na gruncie amerykańskim i zgarnia obfite żniwo pieniężne, ojcowie nieco starszej komercyjnej gry typu MMOcRPG pt. Anarchy Online zdecydowali się uczynić swoje dzieło darmowym po ponad trzech latach jego obecności na rynku elektroniczno-rozrywkowym. Świetny prezent od firmy Funcom z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!

14 dni z Anarchy Online za darmo

Krystian Smoszna, 12 października 2004, 11:20

Firma Funcom, wydawca popularnej gry MMORPG o nazwie Anarchy Online, postanowiła wyjść z inicjatywą do wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić jak ów program sprawdza się w działaniu. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się możliwość pobrania pełnej wersji gry a okres jej darmowego funkcjonowania został wydłużony z siedmiu do czternastu dni.

Anarchy Online: Alien Invasion w "złocie"

Krystian Smoszna, 10 sierpnia 2004, 18:49

Firma Funcom poinformowała w dniu dzisiejszym o formalnym zakończeniu prac nad nowym dodatkiem do gry Anarchy Online, zatytułowanym Alien Invasion. Program osiągnąwszy „złoty” status powędrował do tłoczni, co formalnie oznacza jego rychłe pojawienie się na rynku.

100 lat, 100 lat niech nam żyje Anarchia!

Elrond, 28 czerwca 2004, 14:30

Jak poinformowała firma Funcom, jej dziecko, Anarchy Online, wczoraj dumnie zdmuchnęło 3 świeczki z urodzinowego tortu. Aby uczcić to niezwykłe wydarzenie Funcom zaplanował kilka "niespodzianek" - gracze Anarchy Online brali udział w różnorodnych konkursach, w których nagrody sponsorowane były przez Funcom, Alienware oraz ATI. Dodatkowo można było zakupić dodatek Shadowlands za 9.95 USD (ok. 40 zł). Gracze, którzy dotychczas nie mieli możliwości zetknąć się z Anarchy Online, a chcieliby wejść w jej świat, za 9.95 USD (ok. 40 zł) mogą nabyć wersję Deluxe wraz z opcją darmowej rozgrywki do 1 września tego roku. Oferta ważna jest do 1 sierpnia.

Wiosenna promocja Anarchy Online

Elrond, 29 kwietnia 2004, 11:21

Chyba wszyscy miłośnicy MMORPG kojarzą niewątpliwie znakomitą grę tego gatunku jaką jest Anarchy Online. Sama gra oraz jej dodatki zdobyły wiele nagród, m.in. za najlepszą grę sieciową roku 2001 oraz za najlepsze dodatki w latach 2002-3. Jeśli natomiast nie wiecie "z czym to się je", macie teraz niepowtarzalną okazję przenieść się wraz z tysiącami graczy na całym świecie do uniwersum Anarchy.

Recenzja Anarchy Online: Shadowlands

Redakcja GRYOnline.pl, 1 kwietnia 2004, 12:37

„To już cztery lata odkąd Anarchy Online ujrzała światło dzienne. Przez ten czas mogliśmy cieszyć się ogromnym światem na planecie Rubi-Ka. Jednak gracze domagali się czegoś więcej i w końcu norweska firma FunCom stawiła czoła temu wyzwaniu. Shadowlands, bo tak nazywa się najnowszy dodatek, jest już na rynku od kilku miesięcy i cieszy się dużym powodzeniem wśród społeczności graczy Anarchy Online. Jest on pierwszym "prawdziwym" rozszerzeniem do świata AO. Wcześniejszym "pseudo" dodatkiem miał być "Notum Wars", jednak w porównaniu z Shadowlands był on bardzo ubogi, ja osobiście nazwałbym go raczej "płatnym patchem".” - zapraszamy do zapoznania się z recenzją pierwszego pełnoprawnego rozszerzenia gry MMOcRPG, zatytułowanej Anarchy Online.

Funcom rozpoczyna współpracę z producentem komputerów Alienware

Krystian Smoszna, 12 marca 2004, 12:27

Firma Funcom ogłosiła rozpoczęcie współpracy z koncernem Alienware, zajmującym się produkcją super wydajnych komputerów PC, przeznaczonych w głównej mierze do grania ale i nie tylko. Pierwszym owocem aliansu jest umowa pomiędzy obiema firmami dotycząca programu Anarchy Online – Alien Invasion.

Trzeci dodatek do Anarchy Online oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 13 lutego 2004, 12:12

W dniu wczorajszym, firma Funcom, oficjalnie potwierdziła zapowiedź powstania nowego rozszerzenia do gry Anarchy Online, zatytułowanego Alien Invasion. Tym razem autorzy postanowili skupić się silniej na wątku sci-fi, tworząc unikalną alternatywę dla wszystkich fanów gatunku MMORPG.

Garść danych odnośnie kolejnego rozszerzenia Anarchy Online

ComCo, 31 stycznia 2004, 12:32

Anarchy Online to jedna z najpopularniejszych gier Massive Multiplayer Online z elementami Role-Playing. Nic więc dziwnego, iż specjaliści z korporacji FunCom w dalszym ciągu pragną rozbudowywać swoje dzieło. Jakiś czas temu wydany został dodatek o podtytule Shadowlands, a tymczasem w Sieci pojawiło się kilka rewelacji nt. kolejnego rozszerzenia.

Gry Online - żyła złota

Fajek, 21 stycznia 2004, 16:50

Nie od dziś wiadomo, że szeroko pojęte gry sieciowe to przyszłość wirtualnej zabawy. Już teraz gatunek MMO (massive multiplayer online) generują ogromne przychody ich twórcom. Jak informuje jeden z internetowych serwisów, kilka najważniejszych tytułów w tym gatunku, takich jak: Star Wars – Galaxies, Anarchy Online, Dark Age of Camelot, Everquest czy Final Fantasy XI przyniosą ich wydawcom aż 1,3 miliarda dolarów zysku!

Anarchy Online w nowych edycjach

Elrond, 21 listopada 2003, 12:35

Tytuł Anarchy Online znany jest na pewno miłośnikom sieciowych rozgrywek oraz fanom RPG, których akcja osadzona jest w futurystycznych światach. I właśnie zapewne te grupy graczy zainteresuje wiadomość, w której firma Funcom informuje o zamiarze wydania Anarchy Online w dwóch nowych edycjach: Classic oraz Deluxe.

Tydzień grania w Anarchy Online: Shadowlands za darmo

eLKaeR, 25 października 2003, 12:44

Drugie oficjalne rozszerzenie popularnej wieloosobowej gry internetowej Anarchy Online, noszące podtytuł Shadowlands, znajduje się w sprzedaży niemalże od początku bieżącego roku szkolnego. Natomiast teraz firma FunCom przygotowała dla zainteresowanych użytkowników bezpłatny siedmiodniowy okres próbny, pozwalający na przetestowanie rzeczonego dodatku w Sieci. Dotychczas taka opcja związana była jedynie z podstawową wersją programu.

Zmieniono datę premiery Anarchy Online Shadowlands

Phoenix, 14 sierpnia 2003, 10:11

Jak informuje Funcom firma odpowiedzialna za produkcję i wydanie gry Anarchy Online: Shadowlands data ukazania się produktu na rynku gier została przesunięta z 26 sierpnia na 9 września. W pudełku z dodatkiem zobaczymy pełną wersje Anarchy Online, Anarchy Online - Notum Wars oraz rzecz jasna rzeczony tytuł Anarchy Online – Shadowlands. W kwocie zakupu zawarta będzie miesięczna opłata za konto do gry przez sieć. Sugerowana cena tej pozycji wynosi 29.99 USD/EUR. Klienci, którzy dokonają zamówienia przed datą wydania Shadowlands otrzymają ekskluzywny apartament w mieście Jobe.

Oficjalna data premiery Anarchy Online: Shadowlands

Solnica, 2 lipca 2003, 10:54

26 sierpnia, to nowa, podana przez Funcom, data oficjalnej premiery Anarchy Online: Shadowlands pierwszego, pełnego dodatku do Anarchy Online, umiejscowionej w klimatach Sci-Fi gry z gatunku MMORPG, która zaledwie kilka dni temu obchodziła swoje drugie urodziny.

30 darmowych dni w Anarchy Online: Notum Wars dla byłych graczy

Solnica, 4 marca 2003, 13:19

Mając zapewne nadzieję, iż uda się w ten sposób przyciągnąć z powrotem przynajmniej część osób, Funcom zaoferował byłym graczom w Anarchy Online możliwość 30 dniowego, całkowicie darmowego zapoznania się z grą w jej obecnej postaci.

Nowości z Funcomu... Powstaje The Longest Journey 2...

Łosiu, 28 lutego 2003, 09:07

Już od pewnego czasu w Internecie krążyły plotki dotyczące domniemanej produkcji drugiej części wyśmienitej gry przygodowej The Longest Journey, a całość ubarwiła jeszcze niedawna wypowiedź PR Managera Funcomu, iż firma ta na poważnie rozważa rozpoczęcie produkcji owego tytułu. Ku mojemu dużemu zadowoleniu mogę dziś przekazać wam, iż Funcom podjął dobrą decyzję i oficjalnie oświadczył – prace nad The Longest Journey 2 trwają! Na tym nie koniec. Firma ujawniła też, że przygotowuje drugi „booster pack” do gry z ratunku MMOcRPG Anarchy Online oraz całkowicie nową grę sieciową.

Nowe informacje na temat Anarchy Online: Shadowlands

Solnica, 6 lutego 2003, 08:38

Funcom udostępnił kolejną porcję informacji dotyczących pierwszego, nie licząc wydanego w listopadzie zeszłego roku tzw. booster packa Notum Wars, oficjalnego rozszerzenia do Anarchy Online - Anarchy Online: Shadowlands.

Anarchy Online: Notum Wars - wojna o notum rozpoczęta

Solnica, 29 listopada 2002, 12:30

Po drobnym, jednodniowym opóźnieniu spowodowanym kłopotami dystrybucyjnymi związanymi ze świętem dziękczynienia, dzisiaj w godzinach porannych na serwerach Anarchy Online aktywowany został pierwszy oficjalny dodatek do tej gry, tzw. booster pack zatytułowany Notum Wars.

Anarchy Online: Notum Wars

Solnica, 11 października 2002, 00:33

Funcom ujawnił kolejne informacje na temat mającego trafić do sprzedaży w listopadzie tego roku dodatku, tzw. booster pack’a do Anarchy Online. Podany został między innymi jego tytuł, brzmieć on będzie Anarchy Online: Notum Wars.

Anarchy Online - nowy patch, nowe możliwości

Solnica, 19 września 2002, 00:18

I ponownie dane mi jest pisać o grze z gatunku „massive multiplayer online”. Tym razem o znacznie młodszej niż Ultima Online, istniejącej na rynku zaledwie nieco ponad rok - Anarchy Online. Doczekała się ona dzisiaj kolejnego, oznaczonego numerem 14.5 uaktualnienia, wprowadzającego do gry nowe ciekawe elementy.

Anarchy Online: Booster Pack - nowe informacje i screeny

Solnica, 12 września 2002, 07:10

Funcom podał kolejne, bardziej szczegółowe informacje na temat mającego trafić do sprzedaży pod koniec tego roku tzw. booster pack’a do Anarchy Online. Udostępniona została również seria screenów prezentujących nowe elementy, które wprowadzi do gry to rozszerzenie.

Kolejne udoskonalenia Anarchy Online - tzw. „booster packs”

Łosiu, 13 sierpnia 2002, 11:21

Pod koniec zeszłego roku firma FunCom, autor gry MMOcRPG - Anarchy Online, oznajmiła światu, że wstrzymuje prace nad swymi nowymi projektami, m.in. kolejnym MMOcRPG – Midgard, i skupia wszystkie wysiłki na rozwoju Anarchy Online. Informacje o owocach tych prac powoli wydostają się na światło dzienne. Kilka miesięcy temu FunCom zapowiedział wydanie oficjalnego dodatku Anarchy Online: Shadowlands, a dziś ujawnił, że zamierza rozwijać Anarchy Online wydając małe rozszerzenia (większe niż patch, a mniejsze niż pełnoprawny dodatek), tzw. „booster packs”. Pierwszy booster pack będzie zawierał długo oczekiwane opcje kontroli terenu.

MMOcRPG – testujemy i gramy za darmo

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 10:10

Jak wiadomo aby grać w MMO trzeba w większości wypadków zapłacić (poza kosztem oryginalnej gry) miesięczny abonament. Tym bardziej warto skorzystać z okazji gdy możemy za darmo, opłacając tylko koszt połączenia internetowego spróbować wersje testowe i wersje beta gier z gatunku MMO. Przygotowałem dla was zestaw limitowanych wersji testowych i potencjalnych kandydatów do beta testów gier z gatunku MMOcRPG.

MMOcRPG - W co ludzie grają obecnie na świecie?

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 09:40

Wybór gier z gatunku MMOcRPG na dzień dzisiejszy na świecie jest dosyć spory. Niestety większość z produktów nie jest warta poświęconego im czasu. Spróbuję skupić się na najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych grach tego typu obecnych na rynku, takich co do których mam pewność iż nie powinny zawieść waszych oczekiwań.

Massively Multiplayer Games - Fakty, Mity, Plusy i Minusy

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 04:25

Skoro już wiemy co to jest MMO czas rozprawić się nieprawdziwymi pogłoskami na temat tych gier oraz ustalić kilka faktów.

Co to jest Massively Multiplayer Online samouczek dla początkujących.

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 01:40

Jeżeli nie wiesz co to jest MMO lub też nie jesteś pewien jak rozpoznać ten gatunek gier ten samouczek jest właśnie dla Ciebie. Potraktujmy to jako małe wprowadzenie dla początkujących tak aby nie zanudziły was moje kolejne doniesienia z krainy MMO.

Pierwsze urodziny Anarchy Online

Solnica, 29 czerwca 2002, 01:14

Mija właśnie rok od momentu oficjalnego uruchomienia serwerów Anarchy Online, stworzonej przez zespół FunCom pierwszej gry z gatunku sci-fi MMORPG. Był to rok obfitujący w wiele wydarzeń, zarówno tych dobrych jak i tych złych.

Kolejne zwolnienia w firmie FunCom, twórcy Anarchy Online

Łosiu, 25 czerwca 2002, 08:45

„Właśnie poinformowano, że 30 ze 150 pracowników firmy FunCom zostało zwolnionych, a Midgard, kolejny MMOcRPG nad którym pracowano został wstrzymany. Przedstawiciele firmy twierdzą, że zwolnienia mają charakter tymczasowy i pracownicy powrócą do pracy za kilka miesięcy.” - Taką oto wiadomością uraczyła nas firma FunCom, twórca gry z gatunku MMOcRPG - Anarchy Online pod koniec ubiegłego roku. Minęło pół roku i najwyraźniej firma nadal boryka się z problemami finansowymi, ponieważ dziś poinformowano o kolejnych redukcjach kadry pracowniczej i wewnętrznych reorganizacjach.

Ewolucja w MMOcRPG

Sznur, 1 maja 2002, 18:17

Wirtualne światy gier massive multiplayer online nieustannie się zmieniają i ewoluują. Jednak chyba największe modyfikacje wprowadzane są w dwóch zeszłorocznych hitach: Dark Age of Camelot i Anarchy Online.

Anarchy Online Expansion Pack

Solnica, 27 kwietnia 2002, 01:06

Pod koniec tego roku Funcom planuje wypuścić pierwszy oficjalny dodatek do Anarchy Online, jednej z ciekawszych gier z gatunku MMORPG, która miała swoją premierę w połowie zeszłego roku a którą od jakiegoś czasu można za sprawą firmy CD Projekt kupić oficjalnie również w Polsce.