Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Mirage

AC Mirage wykorzysta arabską mitologię; przykładem dżin z trailera

ZuzoliK, 22 września 2022, 17:32

W Assassin’s Creed: Mirage pojawią się elementy z mitologii arabskiej. Jednym z nich ma być dżin, którego można było dostrzec na pierwszym zwiastunie gry.

Chronologia Assassin's Creed - fan zebrał to pięknie w całość

mokosh, 20 września 2022, 13:28

Fan Assassin’s Creed poukładał wszystkie gry z serii według ich miejsca na historycznej osi czasu. W oczy rzuca się przepaść pomiędzy dwiema odsłonami.

Parkour w Assassin's Creed Mirage ma przypominać AC Unity

Adrian Werner, 17 września 2022, 07:16

Producent Assassin’s Creed: Mirage poinformował w wywiadzie, że system parkouru w grze będzie wzorowany na wyśmienitym pod tym względem Assassin's Creed: Unity.

Gry Ubisoftu postawią na innowację i jakość, a nie na ilość

Entelarmer, 15 września 2022, 10:15

Ubisoft zmienia podejście do tworzenia gier. Nowe tytuły mają być „skupione” i „innowacyjne”, by każda godzina spędzona z nimi miała znaczenie dla gracza.

Basim nie będzie kopiować Eivora, nowe informacje o AC: Mirage

Adrian Werner, 14 września 2022, 11:40

Dzięki wywiadowi youtubera z reżyserem artystycznym Assassin’s Creed: Mirage dowiedzieliśmy się sporo nowego na temat m.in. systemu walki oraz postaci Basima.

Zamieszanie wokół hazardu w AC Mirage; Ubisoft wyjaśnia [Aktualizacja]

Agnieszka Adamus, 12 września 2022, 19:21

W niektórych sklepach pojawiła się kategoria wiekowa AC: Mirage sugerująca, że w tytule ma być prawdziwy hazard. Sytuację tę postanowił sprostować Ubisoft.

Assassin's Creed Mirage będzie krótszy niż ostatnie odsłony serii

grim_reaper, 12 września 2022, 09:26

Weekendowa zapowiedź nadchodzących produkcji z serii Assassin’s Creed to tylko początek. Wiceprezes Ubisoftu podzielił się kolejnymi informacjami na temat projektów o legendarnych skrytobójcach. Poznaliśmy m.in. szacowaną długość rozgrywki AC: Mirage.

Przyszłość serii Assassin's Creed - Ubisofcie, robisz to dobrze

Krystian Smoszna, 11 września 2022, 12:29

Nie widziałem całego Ubisoft Forward, jedynie segment dotyczący serii Assassin’s Creed. Jestem jednak pod wrażeniem tego, co pokazano, bo francuska firma udowodniła mi, że chce spróbować czegoś innego i wyjść poza typowy dla niej, bezpieczny schemat.

Zobacz pierwsze screeny z Assassin's Creed Mirage

grim_reaper, 11 września 2022, 09:38

Podczas wczorajszej prezentacji Ubisoft Forward francuska firma przedstawiła widowiskowy zwiastun Assassin’s Creed: Mirage. Sieć obiegły również klimatyczne screeny z wyczekiwanej produkcji.

Cieszę, że Assassin's Creed Mirage wraca do korzeni, bo Valhalla była męcząca

Krystian Smoszna, 10 września 2022, 22:19

Jakiś czas temu zakończyła się efektowna prezentacja Ubisoftu dotycząca przyszłości serii Assassin’s Creed. Wiemy już, że w pierwszej kolejności dostaniemy jej bliskowschodnią odsłonę, która pod wieloma względami ma być powrotem do korzeni.

Assassin’s Creed Mirage już oficjalnie. Ta gra to wielki powrót do korzeni

Adrian Werner, 10 września 2022, 22:00

Po wielu przeciekach doczekaliśmy się wreszcie oficjalnej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage, czyli następnej odsłony przebojowego cyklu firmy Ubisoft.

Assassin's Creed Mirage dalej cieknie, zobacz klimatyczną grafikę

hexx0, 9 września 2022, 18:33

Jedną z gier, jakie oficjalnie zapowie jutro Ubisoft, jest Assassin’s Creed: Mirage. Dzięki przeciekom mamy już sporo informacji na temat tego tytułu. Mimo to miał miejsce kolejny – tym razem w sieci pojawiła się klimatyczna grafika.

Wyciekł oficjalny opis Assassin's Creed Mirage z PS Store

hexx0, 7 września 2022, 18:04

Przez krótki czas w PS Store widoczny był opis Assassin’s Creed: Mirage od Ubisoftu. Mimo że oficjalnie go usunięto, zachował się w sieci. Potwierdza on większość plotek na temat gry.

Na Ubisoft Forward zobaczymy nie tylko AC Mirage; lista gier

Entelarmer, 5 września 2022, 19:33

Prezentacja Ubisoft Forward pokaże sporo dla fanów serii Assassin's Creed, ale nie tylko oni mogą wyglądać nadchodzącej transmisji francuskiego wydawcy.

Tłumy gęste jak w Unity i inne nowiny o AC Mirage (przeciek)

Agnieszka Adamus, 2 września 2022, 19:39

Do Internetu trafiły nowe nieoficjalne informacje o AC Mirage. Wynika z nich, że tytuł zaoferuje nam jedno ogromne miasto, dużą liczbę NPC na ulicach oraz sporo skradania.

Assassin's Creed Mirage oficjalnie potwierdzone [Aktualizacja]

Adrian Werner, 1 września 2022, 12:44

Ubisoft oficjalnie potwierdził istnienie Assassin's Creed Mirage. Stało się to po tym, jak do sieci wyciekł pierwszy artwork z gry, który wydaje się pochodzić z misji inspirowanej opowieścią z Księgi Tysiąca i jednej nocy.

Assassin's Creed Mirage nową odsłoną serii? Wyciekły konkrety

Adam Adamczyk, 30 sierpnia 2022, 16:24

Wyciekły nowe informacje na temat następnej odsłony Assassin's Creed, która ma zostać osadzona w Bagdadzie. Część z nich potwierdził Jason Schreier.

Assassin's Creed Rift drugą opóźnioną grą Ubisoftu, Schreier potwierdza

Agnieszka Adamus, 22 lipca 2022, 20:06

Jason Schreier zdradził, że drugą - obok Avatar: Frontiers of Pandora - grą Ubisoftu, która zalicza opóźnienie, jest Assassin’s Creed Rift, domniemana poboczna odsłona popularnego cyklu.

Assassin's Creed w Bagdadzie, znany dziennikarz dementuje plotki o Aztekach [Aktualizacja - Japonia]

ZuzoliK, 14 lipca 2022, 12:37

Bagdad może być miejscem, do którego przeniesie nas Assassin’s Creed Rift. Dziennikarz Jason Schreier zdementował plotki o Aztekach. Jego koncepcja wydaje się spójna. Z kolei Jeff Grubb informuje o Japonii w Infinity.

Assassin's Creed ma otrzymać mniejszy spin-off nastawiony na skradanie (plotka)

Entelarmer, 9 lutego 2022, 18:49

Kolejny Assassin's Creed nie będzie tak ogromny jak ostatnie odsłony serii. Niedawne doniesienia wskazują, że czeka nas też więcej skradania.