Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Monster Hunter: Rise

Recenzje Monster Hunter Rise - kolejny hit na Nintendo Switch

Aquma, 24 marca 2021, 11:30

W sieci pojawiły się recenzje gry RPG akcji od firmy Capcom, która zadebiutuje w najbliższy piątek – Monster Hunter: Rise. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym bardzo udanym tytułem dedykowanym platformie Nintendo Switch.

Studio daje pracownikom wolne, żeby mogli grać w grę

Karol Laska , 23 marca 2021, 16:20

Nie tylko Cyberpunk 2077 elektryzuje graczy na tyle, by ci oczekiwali na tytuł z wielką niecierpliwością. Za kilka dni zadebiutuje kolejny hit, na który zaciera rączki duża część świata. W związku z tą premierą CEO jednej z japońskich firm postanowił dać pracownikom wolne.

Monster Hunter: Rise trafi także na PC

Adrian Werner, 26 lutego 2021, 10:47

Deweloperzy z firmy Capcom poinformowali, że Monster Hunter: Rise zostanie przeniesione na pecety. Wydanie PC ukaże się w przyszłym roku.

Resident Evil battle royale - wycieki z Capcomu

Adrian Werner, 16 listopada 2020, 12:54

W wyniku ataku hakerskiego wyciekło wiele wewnętrznych dokumentów firmy Capcom. Według nich na PC zmierzają konwersje m.in. Monster Hunter: Rise oraz Monster Hunter Stories 2. Ponadto wydawca miał otrzymać 10 mln dolarów za dodanie kilku gier z serii Resident Evil do usługi Google Stadia.

Nintendo Direct - Ori 2, nowy Monster Hunter i inne gry na Switcha

Froozyy, 17 września 2020, 17:39

Dzisiaj Nintendo zaprezentowało produkcje, które w najbliższym czasie trafią do rąk posiadaczy konsol Nintendo Switch. Poznaliśmy nowe odsłony serii takich jak Monster Hunter oraz Disgaea, a także porty m.in. Hadesa oraz Ori and the Will of the Wisps (już dostępne).