Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Valheim

Ponad 4 mln graczy zostało wikingami w Valheim

Adrian Werner, 25 lutego 2021, 10:06

Szarża wikingów trwa w najlepsze. Sprzedaż Valheim, czyli survivalowej gry studia Iron Gate, przekroczyła właśnie 4 mln egzemplarzy.

Władca Pierścieni w Valheim - gracze wznieśli olbrzymią fortecę Saurona

Przemysław Dygas, 24 lutego 2021, 11:39

Gracze Valheim wykorzystują możliwość budowania w coraz bardziej imponujący sposób. Tym razem w grze powstała forteca Saurona - Barad-dűr.

Valheim - koniec frustracji, mod naprawił istotny problem z ekwipunkiem

Qskan, 24 lutego 2021, 11:04

Nordycki survival od Iron Gate Studio w dalszym ciągu zyskuje sympatię graczy oraz pobudza modderów do działania. Niedawno Valheim doczekał się moda, który znacznie ułatwi zarządzanie ekwipunkiem.

Valheim FPP - mod dodaje perspektywę pierwszej osoby

Entelarmer, 22 lutego 2021, 21:17

Valheim znalazło się na celowniku modderów. Dzięki temu szybko zyskujący popularność survival z wikingami doczekał się m.in. moda wprowadzającego widok FPP.

Valheim nie do zatrzymania? Padł kolejny rekord dobowej popularności

Adrian Werner, 22 lutego 2021, 09:18

Valheim idzie jak burza. Wczoraj gra ustanowiła nowy rekord aktywności na Steamie, przekraczając próg pół miliona graczy bawiących się jednocześnie. Był to również największy bestseller tygodnia w tym serwisie.

Jeden, dwa, trzy... miliony kopii Valheim w rękach graczy

aadamus, 19 lutego 2021, 17:36

Pracownicy studia Iron Gate Studio ogłosili kolejne dane sprzedaży Valheim. W niecałe trzy tygodnie od premiery produkcja trafiła już w ręce ponad trzech milionów graczy.

Valheim czerpie ze Skyrima i Zeldy - twórcy tłumaczą fenomen gry

Sarafan, 19 lutego 2021, 11:53

Serwis PC Gamer przeprowadził wywiad ze współzałożycielem Iron Gate Studio – Henrikiem Törnqvistem. Tematem rozmowy był oczywiście najnowszy hit Steama, czyli gra Valheim. Okazuje się, że wśród inspiracji dla gry znalazły się takie pozycje jak Skyrim i Zelda.

Valheim - manekiny zamiast wikingów. Tak wyglądała wczesna wersja gry

Aquma, 18 lutego 2021, 13:48

W sieci można znaleźć sporo obrazków oraz filmów prezentujących rozgrywkę z wczesnej wersji survivala Valheim. Pod pewnymi względami tytuł mocno się zmienił przez ostatnie lata.

Valheim - nowa kraina i bossowie w nadchodzących aktualizacjach

Qskan, 18 lutego 2021, 11:54

Od ponad dwóch tygodni graczy zachwyca Valheim, survival we wczesnym dostępie. W wywiadzie dla portalu PC Gamer twórcy zdradzili więcej szczegółów odnośnie przyszłej zawartości gry. Jeszcze w tym roku w grze ma pojawić się m.in. nowa kraina czy usprawniony system budowania.

Valheim sprzedał się w ponad dwóch milionach kopii w niecałe dwa tygodnie

Ness, 15 lutego 2021, 19:13

Valheim nie zwalnia tempa. Gra stworzona przez pięcioosobowe studio jeszcze niedawno świętowała milion sprzedanych kopii, a dzisiaj deweloperzy poinformowali, że ta liczba została podwojona.

Popularność Valheim rośnie; gra właśnie pobiła dobowy rekord

Aquma, 15 lutego 2021, 10:06

Dzieło niewielkiego zespołu Iron Gate Studio – Valheim – cieszy się olbrzymią popularnością. W ostatnim czasie produkcja pobiła kolejny rekord liczby osób grających równocześnie - aż 367 tys. graczy. Świetnie prezentują się też statystyki sprzedaży.

Valheim z błędem niszczącym światy; deweloper szuka rozwiązania

Paweł Musiolik, 14 lutego 2021, 09:58

Niezwykle popularne Valheim zmaga się z poważnym błędem, który usuwa światy graczy. Studio odpowiedzialne za grę o problemie wie, ale nie jest w stanie go odtworzyć i tym samym szybko naprawić.

Milion wikingów przemierza Valheim

Ender, 10 lutego 2021, 17:51

Twórcy Valheim, a więc najnowszego survivalowego hitu na Steamie, mają powody do zadowolenia. Zaledwie tydzień po debiucie w serwisie Valve produkcję zakupiło już ponad milion graczy. Tytuł sprzedawany jest na razie jedynie w ramach programu wczesnego dostępu.

Valheim zajmuje jedynie 1 GB na dysku; gracze zachwyceni

Qskan, 10 lutego 2021, 11:10

Dostępny w formie Early Access na Steam Valheim dostarcza nowych powodów do pochwał. Gracze nie mogą się nachwalić wielu rzeczy, w tym tego, że gra zajmuje tylko 1 GB miejsca na HDD/SDD.

Gracz dopłynął na kraniec świata w Valheim, szybko tego pożałował

Aquma, 8 lutego 2021, 12:51

Jeden z graczy Valheim odkrył, co znajduje się na krańcu świata. Niestety, poznanie tej tajemnicy było tragiczne w skutkach dla jego postaci.

Valheim pozamiatał na Steam

Aquma, 8 lutego 2021, 08:33

W minionym tygodniu najlepiej sprzedającym się produktem na Steamie była gra survivalowa Valheim, która wyprzedziła Tale of Immortal / Ghost Valley oraz Nioh 2: The Complete Edition. Dobrze radzi sobie również Cyberpunk 2077, który wciąż znajduje się w top 10.

Valheim ma już 20 tys. graczy, poznaliśmy plany twórców

Aquma, 4 lutego 2021, 13:23

Twórcy Valheim podzielili się planami rozwoju swojego dzieła. Wynika z nich, że do końca roku gra doczeka się co najmniej trzech dużych aktualizacji. Tytuł cieszy się sporą popularnością na Steamie.

Udany debiut Valheim na Steam - survival z wikingami doceniony przez graczy

Entelarmer, 3 lutego 2021, 17:49

Valheim trafiło do Wczesnego dostępu Steama. Survival z wikingami w roli głównej został ciepło przyjęty przez graczy, m.in. za sprawą wymagającej i wciągającej rozgrywki oraz dopracowania gry.

Valheim - survival o wikingach ukaże się w lutym

Aquma, 21 stycznia 2021, 13:14

Deweloperzy z firmy Iron Gate Studio przekazali, że tworzony przez nich survival z wikingami Valheim ukaże się we Wczesnym Dostępie Steam na początku lutego tego roku.