Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Ascent

The Ascent podbija Steam. Udany debiut Tribes of Midgard

Adrian Werner, 2 sierpnia 2021, 09:28

W minionym tygodniu New World nie oddało pozycji lidera sprzedaży w serwisie Steam. Mimo to powody do zadowolenia mają autorzy The Ascent i Tribes of Midgard - oba tytuły zaliczyły bardzo dobre debiuty.

Twórcy The Ascent pracują nad poprawą wersji gry z Xbox Game Pass

Ness, 1 sierpnia 2021, 09:30

Tor Frick, współzałożyciel studia Neon Giant odpowiedzialnego za The Ascent, odniósł się na Twitterze do krytycznych wypowiedzi na temat wersji gry z Xbox Game Passa.

The Ascent z pozytywnymi recenzjami; gracze i eksperci zachwyceni designem

Qskan, 30 lipca 2021, 12:48

Wczoraj swoją premierę miało The Ascent - izometryczne RPG akcji w cyberpunkowej stylistyce. Zarówno gracze, jak i recenzenci w większości pozytywnie oceniają produkcję studia Neon Giants.

Dzisiaj premiera pięknego, cyberpunkowego RPG akcji - poznajcie The Ascent

Gacek, 29 lipca 2021, 13:32

Już dzisiaj ma premierę The Ascent - nowe RPG akcji z piękną grafiką, osadzone w mrocznym, cyberpunkowym świecie. Gra od razu będzie dostępna w bibliotece usługi Xbox Game Pass.

Wkrótce sporo nowych gier w Xbox Game Pass, w tym Microsoft Flight Simulator na XSX|S

hexx0, 20 lipca 2021, 18:47

Poznaliśmy listę gier, które trafią do usługi Xbox Game Pass w ostatnich dniach lipca. Szczególną uwagę zwracają The Ascent i Microsoft Flight Simulator w wersji na Xboksy Series X i S.

The Ascent z obsługą ray tracingu i DLSS na PC

hexx0, 4 czerwca 2021, 09:19

Gra The Ascent od studia Neon Giant otrzyma na PC wsparcie dla ray tracingu i DLSS. Wydawca produkcji, firma Curve Digital, opublikowała nowy trailer, pokazujący wykorzystanie obydwu technologii.

The Ascent - twórcy opowiadają o grafice i Xbox Series X

Aquma, 25 maja 2021, 10:41

Deweloperzy odpowiedzialni za grę The Ascent – studio Neon Giant – zapowiadają, że ich dzieło przesunie granice tego, co jest możliwe na konsolach, jeśli chodzi o grafikę. Na Xboksie Series X pięknej oprawie ma towarzyszyć także wysoka płynność rozgrywki.

Data premiery The Ascent; prześlicznego cyberpunkowego RPG akcji

Szarmancki, 18 maja 2021, 18:46

Znamy datę premiery The Ascent - izometrycznej strzelanki RPG osadzonej w cyberpunkowym świecie od studia Neon Giant. Pojawiła się również możliwość zakupu gry w przedsprzedaży na Steam oraz na konsole Xbox Series X/S i One.

The Ascent - cyberpunkowe RPG z opóźnioną premierą i nowym gameplayem

Adrian Werner, 29 października 2020, 10:21

Zespół Neon Giant poinformował, że premiera cyberpunkowego RPG The Ascent odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Wypuszczono również nowy gameplay.

The Ascent - obszerny gameplay z cyberpunkowego RPG akcji

Adrian Werner, 9 maja 2020, 08:10

Do sieci trafił 12-minutowy gameplay z The Ascent, czyli RPG-a osadzonego w cyberpunkowej metropolii, nad którym pracuje studio Neon Giant.

Oto RPG akcji w klimatach cyberpunku - The Ascent

Froozyy, 7 maja 2020, 17:39

Studio Neon Giant oraz wydawca Curve Digital zapowiedzieli grę RPG akcji z elementami strzelanki - The Ascent. Produkcja zabierze nas prosto do cyberpunkowego świata, w którym rządząca wszystkim korporacja właśnie upadła, a gracz musi dociec, co tak naprawdę się stało.