Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Apex Legends

Bany w Apex Legends za używanie glitcha pozwalającego na granie ze słabszymi

Froozyy, 5 listopada 2020, 17:59

Kilkaset graczy w Apex Legends otrzymało bana za korzystanie z exploita umożliwiającego rozgrywkę ze słabszymi osobami w trybie rankingowym.

Apex Legends z przytupem zadebiutowało na Steamie

Adrian Werner, 5 listopada 2020, 09:20

Kilka godzin wystarczyło, aby Apex Legends zawojowało Steama. Debiut gry okazał się bardzo udany. Już teraz bawi się w nią kilkadziesiąt tysięcy osób, a serwis zalewają pozytywne oceny graczy.

Jutro premiera Apex Legends na Steam; rusza 7. sezon

qjin, 4 listopada 2020, 12:34

Zgodnie z zapowiedzią EA, jutro na Steamie zadebiutuje battle royale Apex Legends, a wraz z nim 7. sezon Ascension, przynoszący m.in. nową mapę (Olympus) i postać (Horizon).

Przyszłość Apex Legends to nie tylko battle royale

Adrian Werner, 2 listopada 2020, 11:20

Deweloper ze studia Respawn Entertainment zdradził, że w przyszłości Apex Legends najpewniej otrzyma tryby rozgrywki inne niż battle royale. Zaprzeczył również, że Titanfall 3 znajduje się w produkcji.

Zwiastun 7. sezonu Apex Legends - nowa mapa w pełnej okazałości

Froozyy, 30 października 2020, 17:30

Do sieci trafiła dzisiaj kolejna zapowiedź siódmego sezonu w grze Apex Legends. Na udostępnionym materiale mamy okazję zobaczyć m.in. nową mapę w grze czy też przedstawione wcześniej pojazdy.

Pojazdy i inne nowości na trailerze 7. sezonu Apex Legends

Entelarmer, 29 października 2020, 13:41

Studio Respawn Entertainment udostępniło zwiastun 7. sezonu Apex Legends. Filmik prezentuje nową mapę, bohaterkę oraz pierwszy pojazd w grze.

Apex Legends otrzyma nową mapę. Zobacz animację z okazji 7. sezonu

qjin, 26 października 2020, 17:11

Twórcy gry battle royale Apex Legends zaprezentowali animację „Promise” z okazji nadchodzącego 7. sezonu (Ascension), który przyniesie nową mapę Olympus i postać Horizon.

Apex Legends zadebiutuje na Steamie w listopadzie

Musiol, 24 października 2020, 12:42

Wraz ze startem siódmego sezonu w Apex Legends gra pojawi się w sklepie Steam. Postępy i statystyki będą dzielone z pozostałymi wersjami.

55-letni gracz zachwycił innych swoim „skillem” w Apex Legends

Froozyy, 24 września 2020, 18:59

Ostatnio sieć podbija 55-letni gracz Apex Legends, który pochwalił się jedną ze swoich akcji na Reddicie. Jego umiejętności szybko sprawiły, że zdobył serca internautów.

Apex Legends sezon 6. - do gry trafi nowa bohaterka i broń

Froozyy, 6 sierpnia 2020, 20:03

Wraz z szóstym sezonem do Apex Legends trafi m.in. bohaterka Rampart oraz kolejna broń. Gracze podczas rozgrywki dostaną również możliwość korzystania z nowej mechaniki - tworzenia własnych przedmiotów. Sezon 6. rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

EA nie wydaje nowych hitów, a i tak zarabia jak szalone

Adrian Werner, 31 lipca 2020, 11:59

Pomimo braku dużych premier miniony kwartał był rekordowym pod względem finansowym dla Electronic Arts. Sukces ten wynika m.in. ze zwiększonego zainteresowania grami FIFA 20, Madden NFL 20 oraz Apex Legends.

Apex Legends otrzyma cross-play i trafi na Switch oraz Steam

Adrian Werner, 19 czerwca 2020, 01:21

Na EA Play Live studio Respawn poinformowało o nowym evencie Apex Legends. Dowiedzieliśmy się także, że gra trafi na Nintendo Switch oraz Steama. Ponadto jesienią otrzyma opcję cross-play.

Apex Legends wkrótce na Steamie - jest przeciek

Smoczy, 22 maja 2020, 14:23

Informacje odnalezione w plikach gry sugerują pojawienie się Apex Legends na platformie Steam. Twórcy gry puścili również oczko w stronę graczy Portala.

Apex Legends - zapowiedź i data premiery 5. sezonu

Froozyy, 8 maja 2020, 19:52

Dowiedzieliśmy się, kiedy wystartuje piąty sezon w grze Apex Legends, oraz poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących nowości w rozgrywce.

Apex Legends - tryb duo na stałe i nowe wydarzenie

Froozyy, 6 kwietnia 2020, 17:48

Jutro rozpocznie się nowe wydarzenie w Apex Legends, które potrwa do 21 kwietnia, a w trakcie niego gracze będą mogli zyskać darmowe przedmioty kosmetyczne. Co więcej, również od jutra do gry trafi na stałe tryb duo.

Apex Legends – Respawn potwierdza, że Forge był celową „zmyłką”

Frozen, 7 marca 2020, 13:55

Studio Respawn Entertainment przyznało, że postać Jamesa „The Forge” McCormicka powstała wyłącznie po to, aby zmylić tzw. data miners, czyli osoby, które notorycznie przeszukują pliki gry w celu odnalezienia ukrytej zawartości.

Apex Legends – 4. sezon startuje już dzisiaj

Laty, 4 lutego 2020, 10:33

Dziś jest pierwsza rocznica premiery Apex Legends. Twórcy postanowili ją uczcić, rozpoczynając kolejny sezon. W jego ramach produkcja nie otrzyma nowej mapy, jednakże na aktualnej zostanie wprowadzonych wiele zmian. Dodatkowo gracze otrzymają nowego bohatera oraz karabin snajperski o wysokiej przebijalności pancerza.

Nowy bohater Apex Legends morduje rodzinę na zwiastunie

Bebop, 31 stycznia 2020, 12:15

Nowy zwiastun zdradza szczegóły z życia morderczego robota - Revenanta. Bohater chce się zemścić na wielkiej korporacji. Materiał może zdradzać także kolejną postać, którą kiedyś odnaleziono w plikach gry, czyli Lobę.

Twórcy Apex Legends uśmiercili nowego bohatera kilka dni po jego ujawnieniu

AlexB, 28 stycznia 2020, 16:03

W sieci pojawiła się nowa, krótka zajawka gry Apex Legends. Jest ona o tyle interesująca, że prezentuje śmierć Forge'a, czyli zapowiedzianej w ubiegłym tygodniu Legendy, z rąk robo-mordercy Revenanta, który według początkowych przecieków miał być nowym bohaterem w grze.

Apex Legends - szczegóły 4. sezonu. Forge to nowa Legenda

Aquma, 24 stycznia 2020, 08:46

Twórcy strzelanki battle royale Apex Legends - studio Respawn Entertainment - przedstawili nowości, które pojawią się w grze w czwartym sezonie, zatytułowanym Asymilacja. Aktualizacja zadebiutuje w pierwszą rocznicę wydania gry - 4 lutego tego roku.

Przetestuj Apex Legends w trybie trzecioosobowym

Serek, 19 stycznia 2020, 09:24

Do 20 stycznia (czyli do jutra) możecie zagrać w Apex Legends w trybie trzecioosobowym. Wszystko z okazji specjalnego eventu w grze, dzięki któremu co dwa dni użytkownicy dostają do przetestowania inny wariant rozgrywki.

Aktualizacja Apex Legends – duże zmiany w systemie poziomów, twórcy posłuchali graczy

Laty, 27 listopada 2019, 10:29

W grudniu Apex Legends otrzyma sporą aktualizację. Zostanie zwiększony maksymalny poziom, który można zdobyć – i, co za tym idzie – gracze dostaną dodatkowe pakiety Apex, a broń otrzyma nowe zawieszki.

CoD: Modern Warfare z najlepszą cyfrową premierą w tym roku

Froozyy, 23 listopada 2019, 15:58

Według danych z października zaprezentowanych przez serwis SuperData najnowsza odsłona Call of Duty okazała się najlepiej sprzedającym się tytułem w dystrybucji cyfrowej w okresie premierowym w 2019 roku. Październik okazał się także najlepszym miesiącem w historii dla Apex Legends.

Premiera Planet Zoo, duety w Apex Legends i inne wieści

AlexB, 5 listopada 2019, 16:05

Dziś piszemy o premierze Planet Zoo, debiucie czasowego trybu Duo w Apex Legends, sukcesie kampanii crowdfundingowej Everspace 2 w serwisie Kickstarter i nowych sterownikach do kart grafiki od firm Nvidia oraz AMD. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Apex Legends na Steamie nie będzie wymagał Origina

Vergil, 30 października 2019, 10:34

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że gry od EA, które trafią na Steama, będą potrzebować do działania uruchomionego w tle klienta Origin. Jak się okazuje, wymóg ten będzie dotyczył tylko wybranych produkcji, a na ich liście nie znajdzie się na przykład Apex Legends.