Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Apex Legends

Apex Legends - darmowe lootboxy i skórka z Twitch Prime dzięki luce

AlexB, 21 lutego 2019, 09:27

W Apex Legends znajduje się drobna luka, dzięki której można zdobyć pięć lootboksów i legendarną skórkę za subskrypcję Twitch Prime bez jej opłacenia. Wystarczy w opcjach uruchamiania wpisać jeden parametr.

Apex Legends otrzyma dziś pierwszą nową broń – Havoc

Aquma, 20 lutego 2019, 11:53

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment poinformowali na Twitterze, że darmowa strzelanka battle royale Apex Legends otrzyma dziś pierwszą nową broń, nazwaną Havoc.

Apex Legends otrzyma tryb survivalowy?

Adrian Werner, 19 lutego 2019, 08:42

Grzebania w plikach Apex Legends ciąg dalszy. Tym razem fani dokopali się do informacji o trybie survivalowym, czołgu oraz imionach kolejnych postaci, które zostaną dodane do obsady gry.

Apex Construct zyskał popularność, bo pomylono go z Apex Legends

AlexB, 18 lutego 2019, 10:40

Wydana w 2018 r. gra VR Apex Construct od niezależnego studia Fast Travel Games cieszy się ostatnio dobrymi wynikami sprzedaży. Wszystko dzięki temu, że niektórzy ludzie mylą ją z najświeższym hitem free-to-play – sieciową strzelanką Apex Legends.

Apex Legends - bany za cheaty i nowe plotki o nowych trybach gry

Adrian Werner, 17 lutego 2019, 10:34

Dalsza analiza plików Apex Legends przyniosła doniesienia, że twórcy planują warianty rozgrywki, w których gracze walczyliby w 6-, 12- i 24-osobowych zespołach. Odnaleziono również wzmianki o botach, a deweloperzy poinformowali o liczbie przyznanych banów za cheaty.

Apex Legends otrzyma nowe, najpewniej większe mapy

Adrian Werner, 12 lutego 2019, 12:55

Studio Respawn Entertainment uchyliło rąbka tajemnicy odnośnie planów rozwoju Apex Legends. Obejmują one m.in. nowe mapy, które najpewniej będą większe od pola bitewnego już dostępnego w grze.

Titanfall 2 zyskuje na popularności dzięki Apex Legends

Aquma, 12 lutego 2019, 12:31

Wpis na forum Reddit wskazuje, że niezwykła popularność Apex Legends przyczyniła się do wzrostu zainteresowania poprzednią grą studia Respawn Entertainment, czyli Titanfall 2.

Apex Legends z 25 milionami graczy

Adrian Werner, 12 lutego 2019, 08:38

Apex Legends rozwija się w szalonym tempie. Autorzy pochwalili się, że w pierwszym tygodniu w tę strzelankę battle royale zagrało ponad 25 mln osób.

Apex Legends znokautowało Fortnite na Twitchu

Adrian Werner, 11 lutego 2019, 10:04

Apex Legends opanowało serwis Twitch, zostawiając daleko w tyle Fortnite. Pojawiły się również pierwsze doniesienia o planowanych nowych trybach rozgrywki.

Recenzje gry Apex Legends - darmowe battle royale warte naszego czasu

Jakub Mirowski, 10 lutego 2019, 09:39

W tydzień od niespodziewanej premiery Apex Legends w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje nowej produkcji studia Respawn Entertainment. Dziennikarze zgodnie docenili grę, określając ją jako powiew świeżości w gatunku battle royale.

W Apex Legends zagrało już 10 milionów osób

Adrian Werner, 8 lutego 2019, 08:55

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że trzy dni wystarczyły, aby w strzelankę battle royale Apex Legends zagrało ponad 10 milionów osób.

EA szykuje mobilną wersję Apex Legends i planuje cross-play

ElMundo, 6 lutego 2019, 21:35

Ogromny sukces Apex Legends – nowego przedstawiciela gatunku battle royale od studia Respawn Entertainment – sprawił, że Electronic Arts zaczęło szybkie planowanie rozwoju tego tytułu. Praktycznie pewne jest, że już niebawem skorzystamy z funkcji cross-play, a w niedługiej perspektywie zagramy także na urządzeniach mobilnych.

Apex Legends to już spektakularny sukces. Gra bije rekordy na Twitchu

Aquma, 6 lutego 2019, 10:04

Firma Electronic Arts pochwaliła się kolejnymi liczbami powiązanymi ze strzelanką battle royale od studia Respawn Entertainment – Apex Legends. Produkcja przyciągnęła już 2,5 mln graczy i bije rekordy popularności na Twitchu.

Respawn tworzy jeszcze jeden projekt powiązany z serią Titanfall

Aquma, 6 lutego 2019, 08:54

Szef studia Respawn Entertainment – Vince Zampella – zdradził na Twitterze, że jego firma pracuje nad jeszcze jednym projektem powiązanym z marką Titanfall. Prezes EA, Andrew Wilson, wyjawił, że będzie to gra „premium”.

Apex Legends z milionem graczy w kilka godzin. EA nie przyłożyło ręki do gry

aadamus, 5 lutego 2019, 11:08

Apex Legends zaliczyło udany start - w niecałe 8 godzin po premierze liczba unikalnych graczy przekroczyła milion. Wynik ten stanowi niemały sukces dla Respawn Entertainment oraz Electronic Arts... mimo że wydawca, jak się okazuje, ledwie kiwnął palcem przy produkcji tej gry.

Titanfall 3 nie znajduje się w produkcji, autorzy stawiają na Apex Legends

Adrian Werner, 5 lutego 2019, 08:54

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że Titanfall 3 nie znajduje się w produkcji. Zespół koncentruje się obecnie na wypuszczonej wczoraj strzelance battle royale Apex Legends.

Premiera Apex Legends – darmowego battle royale w świecie Titanfalla

Entelarmer, 4 lutego 2019, 21:31

Studio Respawn Entertainment oficjalnie ujawniło Apex Legends - battle royale w modelu free-to-play, osadzone w uniwersum serii Titanfall. Jednocześnie gra zadebiutowała już na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Respawn Entertainment zapowie dziś Apex Legends. Darmowy spin-off Titanfall?

Aquma, 4 lutego 2019, 11:11

Studio Respawn Entertainment zapowie dziś swoją nową produkcję – Apex Legends. Zgodnie z pierwszymi doniesieniami, tytuł ma być darmowym spin-offem serii Titanfall, oferującym tryb battle royale.

Darmowe battle royale w uniwersum Titanfalla może zadebiutować już jutro

Jakub Mirowski, 3 lutego 2019, 10:31

Według niepotwierdzonych pogłosek, Apex Legends - niezapowiedziany spin-off cyklu Titanfall - trafi na PC, PS4 i XONE w poniedziałek 4 lutego. Gra miałaby być darmowym przedstawicielem gatunku battle royale, powstałym na zrębach powstającego równolegle (ale zaplanowanego na dalszą przyszłość) Titanfalla 3.