Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlestations: Pacific

Twórcy cyklu Battlestations poszli na dno

Adrian Werner, 20 kwietnia 2010, 11:52

W listopadzie pisaliśmy o zwolnieniach, jakie dotknęły Beautiful Game Studios - zespół pracujący nad serią Championship Manager. Okazuje się, że nie były to jedyne cięcia w studiach będących częścią Square Enix.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki wzbogacona o 8 tytułów

Hed, 16 kwietnia 2010, 09:00

Firma Cenega Poland ujawniła wszystkie nowe tytuły, które dzisiaj trafią do sprzedaży w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród produkcji pojawią się takie hity jak: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, Resident Evil 4, Far Cry, Tomb Raider: Anniversary, czy chociażby pakiet Splinter Cell Kolekcja. Każdą z gier będzie można kupić za sugerowaną cenę 29,99 złotych.

Tydzień ze Square Enix i Eidos na Steamie - dzień drugi

Jiker, 10 marca 2010, 08:24

Bieżący tydzień upływa nam pod znakiem Steamowych promocji cenowych na gry z katalogu firm Square Enix oraz Eidos. Wczoraj zniżkami objęte zostały gry z serii Hitman oraz Deus Ex. Dzisiaj w ofercie znalazły się kolejne tytuły.

Battlestations: Pacific bogatsze o dwa dodatki DLC

Vercetti, 2 lipca 2009, 12:35

Eidos ujawnił, że jeszcze w tym miesiącu wydana przezeń gra Battlestations: Pacific wzbogaci się o dwa dodatki DLC - Mustang Pack oraz Carrier Battles Map Pack. Pierwszy z nich zasili usługi Xbox Live Marketplace i Games for Windows Live już dziś, a gracze będą mogli kupić go za równowartość 160 MS Points.

DLC dla Battlestations: Pacific zaatakuje w czerwcu

ziooleck, 10 czerwca 2009, 11:40

Battlestations: Pacific zaliczył swoją polską premierę niespełna dwa tygodnie temu. Być może gra nie należy do produkcji wybitnych, jednakże spędzony z nią czas z pewnością zaspokoi wszystkich miłośników zaciętych starć i podniebnych zmagań. Tym lepszą wiadomością będzie fakt, że twórcy już dziś zapowiedzieli pierwszy DLC rozszerzający ich dzieło.

Premiery gier w Polsce (25-31 maja)

Vercetti, 1 czerwca 2009, 09:02

Miniony tydzień możemy zaliczyć do udanych, jeśli chodzi o liczbę gier, które zadebiutowały na polskim rynku. Drogę do sklepów znalazł m.in. świetny inFamous, Guitar Hero: Metallica oraz przygodówka Tajne akta 2. W kontekście Dnia Dziecka nie bez znaczenia był też pojedynek dwóch produktów dla najmłodszych - Stajni Marzeń oraz Koni i Kucyków.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 maja 2009)

Jiker, 13 maja 2009, 10:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: drugie rozszerzenie do City of Heroes, nowa gra Hideo Kojimy, łatka do Dawn of War 2, amerykański debiut Battlestation: Pacific i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 maja 2009)

Jiker, 1 maja 2009, 11:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: demonstracja Battlestations: Pacific, inFamous i X-men Origins: Wolverine, data premiery Boom Blox Bash Party, Left 4 Dead na PC 40% taniej i inne. Zapraszamy do lektury.

Będzie demo Battlestations: Pacific

Jiker, 22 kwietnia 2009, 19:20

Firma Eidos, wydawca produkcji Battlestations: Pacific, ujawniła, że na niespełna dwa tygodnie przed światową premierą gry, a więc 30 kwietnia, dojdzie do debiutu jej wersji demonstracyjnej. Zostanie ona udostępniona zarówno posiadaczom pecetów, jak i użytkownikom Xboksa 360 za pośrednictwem Xbox Live Marketplace.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 kwietnia 2009)

Jiker, 20 kwietnia 2009, 11:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 3 miliony PlayStation 3 w Japonii, Survival Pack do Left 4 Dead już jutro, Heavy Rain na E3, DEFCON także na NDS-a i inne. Zapraszamy do lektury.

Znamy datę premiery Battlestations Pacific

Hululumka, 13 marca 2009, 12:31

Doskonale wszystkim graczom znana firma Eidos podała dokładną datę premiery kontynuacji udanego połączenia strategii i symulacji - Battlestations Midway. Sequel o podtytule Pacific pojawi się w Europie i Australii już 15 maja, w dwa dni po tym jak zadebiutuje w Ameryce Północnej. W Polsce gra widnieje w planie wydawniczym Cenegi Poland, o czym niedawno informowaliśmy, i kupić ją będzie można prawdopodobnie w dniu premiery europejskiej.