Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Destroyer Command (PC)
OkładkaDestroyer Command (PC)

Destroyer Command PC

Morski symulator osadzony w czasach II wojny światowej. Wcielamy się w kapitana pojedynczego niszczyciela lub dowódcę dywizjony złożonego ośmiu statków. W kampanii znajdziemy misje toczące się zarówno na Atlantyku, jak i Pacyfiki.

Symulacje

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Destroyer Command Premiera PC

26lutego2002

pudełko PL

27maja2002

producent: Ultimation Inc. wydawca: Ubisoft wydawca PL: Play-It Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Destroyer Command to symulator niszczyciela z czasów II Wojny Światowej, który ponadto oferuje możliwość zmierzenia się z wilczymi stadami z gry „Silent Hunter II”. Niszczyciel to raczej niepozorny okręt. To prawda, że wielkie pancerniki i jeszcze większe lotniskowce przyciągają więcej uwagi, ale obecne na wszystkich morzach i we wszystkich konfliktach niszczyciele są solą każdej floty.

W Destroyer Command możesz zostać dowódcą jednego okrętu lub (jeśli przyjmiesz awans) dowódcą dywizjonu złożonego z ośmiu niszczycieli. Na najniższym poziomie gra jest symulacją dowodzenia okrętem, w miarę wchodzenia na wyższe poziomy gracz staje się taktykiem, który musi podejmować decyzje nie tylko dotyczące jednej jednostki, ale także całego zespołu uderzeniowego.

Gra udostępnia kampanie składające się z szeregu historycznych bitew toczące się na Atlantyku i Pacyfiku. Są one co prawda linearne, dopuszczają jednak elementy losowe (jeśli więc stracisz jakiś okręt, nie musisz rozpoczynać od nowa) i składają się z różnorodnych zadań, między innymi: zatapianie okrętów wroga, osłona desantów, obrona przeciwlotnicza, eskortowanie konwojów i oczywiście zwalczanie okrętów podwodnych.

  • Pierwszy realistyczny symulator niszczyciela z czasów II Wojny Światowej, pełny dostęp do wszystkich systemów okrętowych.
  • Zmienne warunki atmosferyczne, pogoda bardzo wpływa na akcję, np.: deszcz i wysoka fala dodatkowo utrudnia postawione przed graczem zadanie.
  • Tryb rozgrywki wieloosobowej do ośmiu graczy w sieci lokalnej lub Internecie, współpraca z grą Silent Hunter 2 w misjach wieloosobowych typu head-to-head.
  • Realistyczne modelowanie środowiska oceanicznego, ruchów okrętów, systemów uzbrojenia i zjawisk atmosferycznych.
  • Edytor scenariuszy pozwalający tworzyć nowe misje od podstaw lub modyfikować istniejące.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 171 głosów czytelników.

Destroyer Command cena w dniu premiery: 99 PLN

Wymagania wiekowe Destroyer Command: Odpowiednia dla każdego wieku.

Destroyer Command Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D