Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Harold Halibut

Xbox Game Pass na 2. połowę kwietnia 2024 z 7 grami, w tym z wyczekiwaną polską strategią Manor Lords

Marcin Bukowski, 16 kwietnia 2024, 17:39

Poznaliśmy listę gier, które trafią wkrótce do abonamentu PC/Xbox Game Pass. Są wśród nich debiutująca polska strategia Manor Lords oraz określana wizualnym dziełem sztuki przygodówka Harold Halibut.

„Bez wątpienia jest to prawdziwe dzieło sztuki”. Śliczna, ręcznie wykonana grafika to tylko jedna z wielu zalet Harolda Halibuta

Kamil Kleszyk, 16 kwietnia 2024, 18:07

Do sieci trafiły pierwsze recenzje gry Harold Halibut. W opinii branżowych krytyków owa przygodówka jest produkcją, której „nie widzieliśmy wcześniej i prawdopodobnie nie zobaczymy ponownie”.

Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia 2024 z 8 grami, w tym z 2 premierowymi. Shadow of the Tomb Raider wisienką na torcie

Kamil Kleszyk, 2 kwietnia 2024, 16:23

Microsoft opublikował listę gier, które w najbliższych tygodniach zasilą ofertę Game Passa. Wśród nadchodzących tytułów znajdują się m.in. Shadow of the Tomb Raider oraz interesująca gra niezależna Harold Halibut.

Na Steam można już sprawdzić, czy Harold Halibut, gra o życiu i przyjaźni, przyciąga czymś poza nietypową grafiką

Adrian Werner, 4 lutego 2024, 09:05

Na Steamie zadebiutowało demo gry Harold Halibut, czyli obiecującej przygodówki z bardzo nietypową oprawą graficzną.

Zobacz zwiastun pięknej przygodówki Harold Halibut

Miłosz Szubert, 8 kwietnia 2021, 13:15

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Harold Halibut – przygodówki wyróżniającej się oprawą graficzną złożoną z elementów wykonanych ręcznie w formie fizycznej. Data premiery produkcji nie jest jak na razie znana.