Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat PC Building Simulator

Darmowe PC Building Simulator cieszy się ogromną popularnością na EGS

Paweł Musiolik, 10 października 2021, 10:53

Firma Epic Games poinformowała, że udostępnione za darmo PC Building Simulator zostało pobrane w ciągu 24 godzin przez 4 miliony graczy.

PC Buidling Simulator od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

AlexB, 7 października 2021, 16:16

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra. Tym razem będzie to PC Building Simulator. Produkcja pozostanie dostępna bez żadnych opłat do 14 października.

Konsolowy mega patch do PC Building Simulator już dostępny

AlexB, 1 kwietnia 2021, 13:08

PC Building Simulator otrzymał nową aktualizację na konsolach Xbox oraz PlayStation, oznaczoną numerem 1.2.0. Między innymi dodaje ona do tytułu zupełnie za darmo ponad 250 nowych części, w tym procesory AMD Ryzen oraz karty grafiki Nvidia RTX.

Czas na esportowe cacka w PC Building Simulator

Adrian Werner, 5 sierpnia 2020, 09:38

Ukazał się dodatek Esports Expansion do gry PC Building Simulator. Zgodnie z tytułem, zabawa obraca się wokół budowania pecetów dla drużyn esportowych oraz pomagania zawodnikom podczas turniejów.

PC Building Simulator w rękach prawie 600 tys. graczy

Aquma, 27 listopada 2019, 12:07

PC Building Simulator - symulator budowania własnego peceta stworzony przez niezależnego rumuńskiego dewelopera Claudiu - został zakupiony przez prawie 600 tys. osób.

PC Building Simulator w tym miesiącu wyjdzie z wczesnego dostępu

Aquma, 11 stycznia 2019, 09:44

Deweloper Claudiu Kiss poinformował, że jego nietypowa produkcja PC Building Simulator z końcem stycznia wyjdzie z programu wczesnego dostępu. Program trafił na platformę Steam w marcu 2018 roku.

PC Building Simulator znalazł ponad 100 tys. nabywców

Adrian Werner, 26 kwietnia 2018, 10:11

Wypuszczona miesiąc temu w Steam Early Access gra PC Building Simulator okazała się sporym sukcesem. Jej wydawca właśnie pochwalił się, że sprzedaż przekroczyła 100 tysięcy egzemplarzy.

PC Building Simulator debiutuje w Steam Early Access i chwali się licencjami

AlexB, 28 marca 2018, 10:05

PC Building Simulator zadebiutował w ramach Wczesnego Dostępu Steam. Z tej okazji twórcy zaprezentowali nowy zwiastun tytułu, a także pełną listę firm, których licencjonowane podzespoły znajdują się w wersji przedpremierowej gry.

PC Building Simulator – nowy zapis rozgrywki

Ender, 18 lutego 2018, 16:16

Twórcy gry PC Building Simulator, która w marcu trafi do programu wczesnego dostępu na Steamie, przedstawili nowy materiał z rozgrywki. Zobaczymy na nim budowę i testy wirtualnego peceta wraz z doborem komponentów oraz okablowania.

Wieści ze świata (Shadow of the Colossus, Manhunt, Battlefront II, Dark Souls Remastered, PC Building Simulator) 17/01/2018

Góral, 17 stycznia 2018, 15:27

Dziś piszemy o trybie fotograficznym w grze Shadow of the Colossus, odnowieniu praw do marki Manhunt przez Take-Two, aktualizacji strzelanki Star Wars: Battlefront II z nową mapą, braku funkcji cross-play w Dark Souls: Remastered i o przełożeniu premiery PC Building Simulator. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PC Building Simulator pozwoli przetestować sprzęt, który zamierzasz kupić

Aquma, 27 października 2017, 13:06

PC Building Simulator uzyskał wsparcie Futuremark, twórców m.in. znanego benchmarku 3D Mark. To kolejna po Corsair i NZXT firma zainteresowana rozwijaniem nietypowego projektu rumuńskiego studenta.

PC Building Simulator zadebiutuje jesienią tego roku

AlexB, 26 lipca 2017, 09:05

Zaprezentowany cztery miesiące temu PC Building Simulator pojawi się na Steamie. The Irregular Corporation, wydawca gry, ogłosił, że zadebiutuje ona na platformie firmy Valve jesienią tego roku. Z tej okazji przygotowano nowy zwiastun tej produkcji.

PC Building Simulator nauczy Cię składać komputery

Góral, 16 marca 2017, 11:33

Twórca ciekawego projektu PC Building Simulator opublikował darmową wersję pre-alfa swojego dzieła. Dzięki niej możecie nauczyć się składać komputery na komputerze.