Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat System Shock 3

Kolejne potwierdzenie: los System Shock 3 zależy od Tencent

Adrian Werner, 28 sierpnia 2022, 08:21

Firma Nightdive Studios potwierdziła, że prawa do System Shocka 3 są całkowicie w rękach Tencentu i tylko od chińskiego giganta zależy, czy gra w ogóle powstanie.

Warren Spector nie pracuje nad System Shock 3; gra całkowicie w rękach Tencentu

Hubert Śledziewski, 14 marca 2022, 10:05

Warren Spector i studio OtherSide Entertainment prawdopodobnie nie są już zaangażowani w produkcję System Shocka 3. Chińska firma Tencent, która miała dofinansować grę, wydaje się mieć pełną kontrolę nad projektem.

Nie tylko System Shock 3; twórca Deus Ex pracuje nad nową marką

Hubert Śledziewski, 3 marca 2022, 21:21

OtherSide Entertainment, studio opracowujące grę System Shock 3, ogłosiło, że równolegle tworzy inną produkcję. Według Warrena Spectora ma to być nowa marka, w której decyzje gracza bezpośrednio wpłyną na fabułę.

Przyszłość marki System Shock - Tencent dofinansuje trójkę

Miłosz Szubert, 21 maja 2020, 10:40

OtherSide Entertainment oficjalnie potwierdziło, że rozwój marki System Shock będzie odbywał się przy wsparciu Tencentu. Przedstawiciele studia wierzą, że chińska firma wprowadzi tę serię „na nowy poziom”.

Domena System Shock 3 w rękach Tencentu

Miłosz Szubert, 19 maja 2020, 11:20

Domeny SystemShock3.com i SystemShock4.com trafiły pod skrzydła firmy Tencent. Najprawdopodobniej oznacza to, że chińska korporacja zawarła umowę ze studiem Otherside Entertainment i sfinansuje dalsze prace nad kolejną odsłoną popularnego cyklu.

Studio tworzące System Shock 3 przerywa milczenie po zwolnieniach

Paweł Woźniak, 18 kwietnia 2020, 13:37

Na forum studia OtherSide Entertainment (odpowiedzialnego za trzecią część System Shocka) pojawił się wpis jednego z pracowników - Waltera Somola. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że firma nadal żyje, ale nie padły żadne nowe informacje na temat wspomnianej wcześniej gry.

Zwolnienia w studiu odpowiedzialnym za System Shock 3

Bartosz Krawcewicz, 8 lutego 2020, 12:14

Niepokojące wieści płyną z OtherSide Entertainment – studia tworzącego trzecią część kultowej serii System Shock. Przyszłość wyczekiwanej przez fanów cyklu produkcji stanęła pod znakiem zapytania po tym, jak pod koniec zeszłego roku firma zwolniła znaczną część pracowników.

System Shock 3 bez klas postaci, ale z oryginalnymi pomysłami

Bartosz Świątek, 30 września 2019, 11:41

Serwis GameSpot przeprowadził wywiad z Warrenem Spectorem - kultowym deweloperem, który stworzył serie Deus Ex i System Shock, a obecnie pracuje nad nową odsłoną drugiego ze wspomnianych cykli. Dzięki rozmowie poznaliśmy kilka detali na temat powstającej produkcji.

Nowy zwiastun System Shock 3 pokazuje pierwsze urywki rozgrywki

Krystian Pieniążek, 11 września 2019, 16:26

W sieci pojawił się pierwszy gameplay teaser gry System Shock 3, nad którą pod okiem Warrena Spectora pracuje zespół OtherSide Entertainment. Możemy zobaczyć nie tylko lokacje, arsenał i przeciwników, lecz także nowe wcielenie szalonej sztucznej inteligencji – Shodan.

System Shock 3 - powrót Shodan na pierwszym teaser trailerze

Adrian Werner, 19 marca 2019, 10:52

Podczas Game Developers Conference studio OtherSide Entertainment udostępniło pierwszy teaser System Shock 3 pokazujący sekwencje wygenerowane przez silnik gry.

System Shock 3 - nowe informacje o grze na GDC 2019

Michał Kułakowski, 15 marca 2019, 19:51

W najbliższy poniedziałek poznamy nowe informacje oraz materiały związane z nadchodzącą grą System Shock 3. Pojawią się one na konferencji GDC 2019, a dokładnie podczas panelu poświęconego popularnemu silnikowi Unity.

Starbreeze odsprzedało prawa wydawnicze do System Shock 3

Bartosz Świątek, 12 lutego 2019, 12:35

Szwedzka firma Starbreeze poinformowała, że odsprzedała prawa wydawnicze do futurystycznej strzelanki System Shock 3 – nabywcą jest ich poprzedni właściciel, a równocześnie deweloper omawianego tytułu, czyli OtherSide Entertainment.

System Shock 3 - ujawniono wczesne grafiki koncepcyjne

Miłosz Szubert, 11 maja 2017, 10:06

Na wczorajszym livestreamie firmy Starbreeze pojawił się Warren Spector, producent takich gier jak Wing Commander czy Deus Ex, obecnie pracujący nad System Shockiem 3 w studiu OtherSide Entertainment. Przedstawił on kilka grafik koncepcyjnych pochodzących z kontynuacji popularnej serii i podzielił się paroma przemyśleniami na jej temat.

Starbreeze Publishing inwestuje w System Shocka 3 i zostaje jego wydawcą

Krystian Pieniążek, 14 marca 2017, 18:44

Po wielu latach absencji na rynku, marka System Shock wraca do łask. Oprócz zremasterowanej wersji pierwszej części serii, w bliżej nieokreślonej przyszłości w ręce graczy trafi pełnoprawna trzecia odsłona cyklu, przygotowywana przez OtherSide Entertainment. Wydaniem tej ostatniej zajmie się firma Starbreeze Publishing.

System Shock 3 - ujawniono garść informacji o grze i zespół deweloperski

Jakub Błażewicz, 31 sierpnia 2016, 10:59

Studio OtherSide Entertainment podało sławne nazwiska zaangażowane w prace nad grą System Shock 3 (m.in. Warren Spector i Paul Neurath). W dodatku serwis Polygon przeprowadził wywiad ze Spectorem, który podzielił się ciekawymi informacjami na temat różnych aspektów tej pozycji, takich jak realia czy rola i charakter starej-nowej Shodan.

Warren Spector, producent pierwszego System Shocka, pracuje przy trzeciej części

Kamil Zwijacz, 17 lutego 2016, 20:20

Warren Spector, słynny producent gier komputerowych, znany z takich tytułów jak Wing Commander i Deus Ex, dołączył do OtherSide Entertainment - zespołu tworzącego zapowiedzianą kilka miesięcy temu grę System Shock 3.

System Shock 3 oficjalnie zapowiedziany! Gra wykorzysta technologię wirtualnej rzeczywistości?

Jakub Mirowski, 14 grudnia 2015, 09:47

Studio OtherSide Entertainment zapowiedziało oficjalnie grę System Shock 3. Niestety, na razie nie wiemy o niej prawie nic. Jedno z pytań zadawane przy okazji zapisywania się do newslettera sugeruje jednak, że produkcja ta może wykorzystać technologię wirtualnej rzeczywistości.

System Shock 3 od twórców Underworld Ascendant zostanie zapowiedziany w poniedziałek

Łukasz Szliselman, 8 grudnia 2015, 11:50

System Shock 3 ma zostać zapowiedziany w poniedziałek rano, jak wynika z poszlak na oficjalnej stronie studia OtherSide Entertainment. Nad grą najwyraźniej pracują twórcy jedynki oraz powstającego Underworld Ascendant.

Remake pierwszego System Shock zapowiedziany, System Shock 3 w planach

Jakub Błażewicz, 12 listopada 2015, 15:20

Studio Night Dive zapowiedziało wydanie w pełni odświeżonego System Shocka na PC oraz konsole. Stephen Kick zdradził również, że w planach jest stworzenie trzeciej odsłony serii.