Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2019, 10:52

autor: Adrian Werner

System Shock 3 - powrót Shodan na pierwszym teaser trailerze

Podczas Game Developers Conference studio OtherSide Entertainment udostępniło pierwszy teaser System Shock 3 pokazujący sekwencje wygenerowane przez silnik gry.

SYSTEM SHOCK 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: OtherSide Entertainment
  2. Wydawca: OtherSide Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC

W San Francisco ruszyła tegoroczna edycja imprezy GDC. Dzięki temu w sieci zaczęły pojawiać się nowe materiały wideo z projektów, które są pokazywane na tej konferencji. Jednym z nich jest teaser gry System Shock 3.

Filmik jest krótki – trwa raptem pół minuty – ale to pierwszy materiał wideo z tej produkcji. Ponadto pokazuje kilka scen na silniku gry. Z tak skromnego teasera trudno wyciągać jakiekolwiek wnioski, ale na razie wydaje się, że System Shock 3 pozostanie wierne klimatowi wcześniejszych odsłon cyklu.

Teaser pochodzi z wersji pre-alfa gry, więc wiele rzeczy może jeszcze ulec zmianie. - System Shock 3  - powrót Shodan na pierwszym teaser trailerze - wiadomość - 2019-03-19
Teaser pochodzi z wersji pre-alfa gry, więc wiele rzeczy może jeszcze ulec zmianie.

Ponadto filmik pozwala zobaczyć, jak w grze będzie wyglądała Shodan, czyli mordercza sztuczna inteligencja, która sprawiła nam tak wiele kłopotów w poprzednich odsłonach.

System Shock 3 powstaje na silniku Unity i teaser zaprezentowano podczas panelu producenta tej technologii. Na razie autorzy potwierdzili tylko wersję pecetową i nie wiemy, kiedy gra ma trafić do sprzedaży.

Przypomnijmy, że do niedawna System Shock 3 miała wydać firma Starbreeze, ale kłopoty finansowe zmusiły ją do odsprzedania praw deweloperowi gry, czyli studiu OtherSide Entertainment.

W pracującym nad projektem zespole znajduje się wiele osób, które brały udział w produkcji wcześniejszych odsłon serii. W tym przypadku fani mają jednak powody do obaw. Będąca debiutancką produkcją OtherSide Entertainment gra Underworld Ascendant okazała się bowiem jednym z największych rozczarowań zeszłego roku. Pozostaje mieć nadzieję, że autorzy lepiej poradzą sobie przy tworzeniu System Shocka 3.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

System Shock 3

System Shock 3