Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tribes: Ascend

Wieści ze świata (Smash+Grab, Heroes of the Storm, Grim Dawn, Tribes: Ascend) 28/9/2016

Draug, 28 września 2016, 14:24

Dziś piszemy o debiucie Smash+Grab (nowego dzieła twórców Sleeping Dogs) we Wczesnym Dostępie na Steamie, aktualizacji do Heroes of the Storm ze świeżą postacią (Zarią) i mapą, pierwszych informacjach o dużym dodatku do Grim Dawn oraz o patchu 1.4 do Tribes: Ascend. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Mortal Kombat X, Tribes: Ascend, Galactic Civilizations III, The Game Awards 2015) 10/12/2015

Draug, 10 grudnia 2015, 16:16

Dziś piszemy m.in. o postaciach z Kombat Pack 2 do Mortal Kombat X, pogłoskach o sieciowej grze od studia Rocksteady, wypuszczeniu nowej aktualizacji do Tribes: Ascend, sukcesie gali The Game Awards 2015 oraz patchu 1.5 i DLC do Galactic Civilizations III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (park rozrywki Ubisoftu, Pikmin 4, Tribes: Ascend) 8/9/2015

Bard, 8 września 2015, 15:23

Dziś piszemy między innymi o planach Ubisoftu związanych z budową parku rozrywki, pierwszej od lat aktualizacji do gry Tribes: Ascend oraz o niemal ukończonej czwartej części Pikmina. Nie zabrakło również informacji o przecenach na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Minecraft: Story Mode, Prison Architect, Mighty No. 9, Tribes: Ascend, HTC RE Vive) 31/8/2015

Draug, 31 sierpnia 2015, 14:08

Dziś piszemy m.in. o paru ciekawostkach nt. Minecraft: Story Mode, ostatniej aktualizacji alfy Prison Architect przed wydaniem wersji 1.0, demie Mighty No. 9, przybliżonym terminie premiery gogli HTC RE Vive, wznowieniu wsparcia dla Tribes: Ascend oraz porażce gry Moonrise od studia Undead Labs. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Tribes: Ascend nie będzie dalej rozwijane

Adrian Werner, 13 lipca 2013, 07:40

Firma Hi-Rez Studios poinformowała, że nie ma planów dalszego rozwijania gry Tribes: Ascend. Nie mamy więc co liczyć na poprawki błędów oraz nową zawartość. Sytuacja może ulec zmianie po ukończeniu prac nad SMITE, ale nawet wtedy bardziej prawdopodobne jest rozpoczęcia prac nad Tribes: Ascend 2 niż wyprodukowanie dużej aktualizacji do pierwszej części.

Tribes: Ascend ma już 800 tysięcy zarejestrowanych użytkowników

Hed, 28 kwietnia 2012, 11:34

Studio Hi-Rez ujawniło, że fani Tribes: Ascend założyli już 800 tysięcy kont do gry. To pokazuje, że ta wieloosobowa strzelanka free to play cieszy się dużym zainteresowaniem.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (16-22 kwietnia 2012 )

Adrian Werner, 22 kwietnia 2012, 20:38

W tym tygodniu na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo nowych materiałów. Wśród nich znalazły się testy Tribes: Ascend oraz Legend of Grimrock. Pisaliśmy również m.in. o najciekawszych grach darmowych, oraz niezależnej japońskiej produkcji zatytułowanej Cherry Tree High Comedy Club.

Premiera pełnej wersji darmowej, sieciowej strzelaniny Tribes: Ascend

Sarge, 12 kwietnia 2012, 11:10

Biblioteka tytułów typu free to play została zasilona o kolejną, bardzo interesującą produkcję. Dzisiaj odbyła się bowiem premiera strzelaniny Tribes: Ascend, którą wcześniej mogliśmy testować jedynie pod postacią bety.

Nowy zwiastun Tribes: Ascend parodią Dead Island. Premiera gry w kwietniu.

Olek, 9 marca 2012, 15:58

Ekipa studia Hi-rez poinformowała w trakcie Konferencji Deweloperów Gier w San Francisco, że jej najnowsze dzieło – sieciowa strzelanina Tribes: Ascend doczeka się premiery za nieco ponad miesiąc. Przy okazji zaprezentowano także nowy zwiastun gry, będący... parodią trailera Dead Island.

Otwarta beta Tribes: Ascend wystartuje w piątek

Hed, 22 lutego 2012, 15:56

W piątek wystartuje otwarta beta gry Tribes: Ascend, która jest kontynuacją znanej serii futurystycznych strzelanek sieciowych. W zamkniętych testach produkcji studia Hi-Rez wzięło udział ponad 300 tysięcy osób.

Rozpoczynają się zamknięte beta testy gry Tribes: Ascend

Sarge, 4 listopada 2011, 09:20

Dzisiaj oficjalnie startują zamknięte beta testy gry Tribes: Ascend. Strzelaninę autorstwa zespołu Hi-Rez Studios może sprawdzić ograniczona liczba osób.

Szczegóły na temat bety i wymagania sprzętowe gry Tribes: Ascend

Sarge, 13 października 2011, 09:37

Zespół Hi-Rez Studios ujawnił wymagania sprzętowe gry Tribes: Ascend. Poznaliśmy także sposoby na uzyskanie dostępu do zamkniętych beta testów, które rozpoczną się na początku listopada.

Zamknięte beta testy gry Tribes: Ascend na początku listopada

Sarge, 9 października 2011, 07:10

W pierwszych dniach listopada rozpoczną się zamknięte beta testy gry Tribes: Ascend. Kolejną odsłonę znanej serii strzelanin sprawdzi tylko wybrana liczba graczy.

Tribes: Ascend dopiero w 2012 roku

Adrian Werner, 15 września 2011, 10:08

Mamy złe wieści dla ludzi czekających na Tribes: Ascend. Twórcy gry ujawnili, że jej premiera została przełożona na przyszły rok. Fanów serii powinna jednak pocieszyć wiadomość, że rozpoczęto już przyjmowanie zapisów na nadchodzące beta-testy.

Tribes: Ascend – 20-minutowa prezentacja sieciowej strzelanki z QuakeCon 2011

Hed, 5 sierpnia 2011, 10:14

Gra sieciowa Tribes: Ascend została pokazana w 20-minutowej prezentacji, którą nagrano na trwającej właśnie imprezie QuakeCon 2011. W materiale możemy zobaczyć jak prezentuje się kontynuacja świetnej serii multiplayer, tworzona przez studio Hi-Rez, czyli twórców Global Agenda.

Tribes: Ascend tylko na PC

Ender, 17 lipca 2011, 11:30

Studio Hi-Rez Studios odpowiadające za produkcje sieciowego FPSa Tribes: Ascend zrezygnowało z planowanej wersji gry na konsole Xbox 360.

Wieści ze świata (L.A. Noire, Mass Effect, South Park) 14/07/11

Jiker, 14 lipca 2011, 14:05

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy komiksom z cyklu Mass Effect, sieciowemu Tribes: Ascend, przygodowej aktualizacji Minecrafta, a także nowej sprawie dla fanów L.A. Noire.

Tribes: Ascend – następca kultowych strzelanek będzie darmowy

Hed, 28 czerwca 2011, 08:55

Hi-Rez Studios skorzysta z popularnego modelu finansowego free-to-play w przypadku swojego najnowszego dzieła - Tribes: Ascend, czyli kontynuacji kultowej strzelanki wieloosobowej. Producent wzoruje się w tej kwestii na darmowej grze League of Legends i jednocześnie zaznacza, że nowy Tribes trafi w pierwszej kolejności na komputery osobiste.

Tribes: Ascend - wersja pecetowa priorytetem, premiera konsolowej później

Adrian Werner, 22 czerwca 2011, 09:44

Na początku maja zespół Hi-Rez Studios ujawnił, że pracuje nad Tribes: Ascend. Poinformowano wtedy, że gra tworzona jest z myślą o wielu platformach. Wywołało to niepokój pecetowych fanów serii. Teraz autorzy postanowili uspokoić te obawy i ogłosili, że wersja komputerowa ma priorytet, natomiast konsolowa ukaże się dopiero w późniejszym terminie.

Pierwsze screeny z Tribes: Ascend

Kono, 10 maja 2011, 12:37

Po marcowej zapowiedzi gry Tribes: Ascend produkowanej przez firmę Hi-Rez Studios szum wokół tego tytułu nieco ucichł. Na szczęście, dzisiaj na oficjalnej facebookowej stronie gry ukazały się dwa screeny przedstawiające rozgrywkę w kolejnej odsłonie zasłużonego cyklu Tribes.

Nadchodzi Tribes: Ascend

Adrian Werner, 12 marca 2011, 10:59

W zeszłym roku studio Hi-Rez ogłosiło plany stworzenia produkcji MMO zatytułowanej Tribes Universe. Teraz okazało się, że premierę tej gry poprzedzi wydanie mniejszej pozycji w postaci Tribes: Ascend.