Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2012, 15:58

autor: Olek

Nowy zwiastun Tribes: Ascend parodią Dead Island. Premiera gry w kwietniu.

Ekipa studia Hi-rez poinformowała w trakcie Konferencji Deweloperów Gier w San Francisco, że jej najnowsze dzieło – sieciowa strzelanina Tribes: Ascend doczeka się premiery za nieco ponad miesiąc. Przy okazji zaprezentowano także nowy zwiastun gry, będący... parodią trailera Dead Island.

Nowy zwiastun Tribes: Ascend parodią Dead Island. Premiera gry w kwietniu. - ilustracja #1

Tribes: Ascend to bez wątpienia jeden z najciekawiej zapowiadających się sieciowych FPS-ów, jakie ukażą się w tym roku. Świadczy o tym chociażby wskaźnik oczekiwań wśród użytkowników naszego serwisu, sięgający obecnie 9,2/10. Rozpoczęte w listopadzie ubiegłego roku testy szczęśliwie zmierzają ku końcowi i zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią twórców, oficjalny start serwerów powinien nastąpić 12 kwietnia.

Deweloperzy gry, która dystrybuowana będzie na zasadzie free-to-play z opcją mikropłatności za wybrane udogodnienia, nie kryją zadowolenia z faktu dużej popularności tytułu. Według ostatnich danych w otwartych beta-testach Tribes: Ascend bierze udział ponad 400 tys. graczy. Nagrodą dla testerów ma być możliwość przeniesienia i kontynuowania rozwoju dotychczasowych postaci w pełnej wersji gry.

Przy okazji ujawnienia oficjalnego terminu premiery, twórcy przygotowali także niespodziankę dla fanów. Jest nią zaskakujący zwiastun, zatytułowany Llama Island. Todd Harris z Hi-Rez Studios wyjaśnił, że „llama” to termin używany przez społeczność Tribes: Ascend wobec graczy, którzy poruszają się z tempem „ciężko stąpającej lamy”. A dlaczego Island? Cóż, skojarzenia ze słynnym trailerem Dead Island nasuwają się same...

  1. Oficjalna strona Tribes: Ascend