Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2012, 16:53

autor: sathorn

MCV odkrywa nową grę o Batmanie, kolejnego Battlefielda i datę premiery GTA V

Brytyjski serwis MCV twierdzi, że dotarł do listy wydawniczej jednej z dużych sieci dystrybucyjnych na Wyspach, z których wynika jasno, że w tym roku czekają nas przynajmniej trzy niespodzianki.

Serwis MCV twierdzi, że udało mu się dotrzeć do listy wydawniczej, na 2012 rok, jednej z głównych sieci sklepów w Wielkiej Brytanii. Znalazły się tam rzekomo bardzo interesujące informacje – jeżeli wierzyć źródłom MCV, to właśnie odkryto istnienie dwóch niezapowiedzianych do tej pory produkcji.

MCV odkrywa nową grę o Batmanie, kolejnego Battlefielda i datę premiery GTA V - ilustracja #1

Na liście widnieje tytuł The Dark Knight Rises, co jest oczywistym odniesieniem do nadchodzącego latem, kolejnego filmu o Batmanie. Produkcja ta, o ile faktycznie powstaje, prawdopodobnie pojawi się w sklepach wraz z letnią premierą kontynuacji przygód Mrocznego Rycerza na wielkich ekranach.

Drugim interesującym wątkiem, który pojawia się w doniesieniach MCV, jest tajemniczy tytuł Battlefield Evolved. Kolejna gra z serii Battlefield w stosunkowo krótkim czasie po premierze ciepło przyjętego Battlefielda 3? Wydaje się to nieprawdopodobne, tym bardziej, że EA w drugiej połowie roku będzie się raczej skupiało na promocji Medal of Honor: Warfighter. Jak słusznie zauważa MCV, Battlefield Evolved może być po prostu Battlefieldem 3 sprzedawanym wraz z dodatkami. Niewykluczone też, że jest to kompilacja kilku ostatnich gier z serii.

Trzecią informacją dostarczoną przez MCV jest rzekoma jesienna premiera Grand Theft Auto V. Fanom Rockstar polecamy jednak ostudzić emocje – informacje dostarczone przez MCV są niepotwierdzone, a pamiętajmy też, że udostępnił je serwis, który roztacza wizję pozbawionego napędu optycznego Xboksa.