Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Borderlands: The Pre-Sequel!

Starsze odsłony serii Borderlands sprzedają się jak szalone

Adrian Werner, 6 sierpnia 2019, 08:58

Firma Take-Two Interactive poinformowała, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy sprzedała dodatkowych pięć milionów egzemplarzy gier z cyklu Borderlands.

Borderlands doczeka się filmu od wytwórni Lionsgate

Góral, 28 sierpnia 2015, 18:54

W serwisie Variety ujawniono, że Borderlands, jedna z najpopularniejszych serii gier wideo ostatnich lat, doczeka się adaptacji filmowej. Obecnie wiemy jedynie, że obraz powstanie w wytwórni Lionsgate, a producentami zostali Avi i Ari Arad.

Wieści ze świata (Borderlands: The Pre-Sequel!, This War of Mine, The Evil Within) 10/3/15

luckie, 10 marca 2015, 13:56

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku do gry Borderlands: The Pre-Sequel!, charytatywnym DLC do This War of Mine oraz przedwczesnej premierze The Evil Within: The Assignment na PC. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Daty debiutu drugiego rozdziału Tales from the Borderlands oraz czwartego DLC do The Pre-Sequel

Entelarmer, 9 marca 2015, 10:42

Na zakończonych wczoraj targach PAX East studio Telltale Games poinformowało, że drugi epizod Tales from the Borderlands ukaże się w przyszłym tygodniu. Znamy też datę wydania czwartego DLC do Borderlands: The Pre-Sequel.

Wieści ze świata (Borderlands: The Pre-Sequel!, Project Scissors: Night Cry, World of Tanks) 26/1/2015

Draug, 26 stycznia 2015, 15:10

Dziś piszemy m.in. o DLC z kolejną grywalną postacią do Borderlands: The Pre-Sequel!, starcie zbiórki pieniędzy na horror Project Scissors: Night Cry, rekordzie ustanowionym w PlanetSide 2, premierze 8-bitowych bitew w World of Tanks oraz puli nagród turnieju Counter-Strike: Global Offensive na Intel Extreme Masters w Katowicach. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Borderlands: The Handsome Collection zmierza na konsole nowej generacji

Luc, 20 stycznia 2015, 15:10

Odświeżone wersje dwóch ostatnich odsłon ciepło przyjętej serii kooperacyjnych strzelanek niedługo trafią na konsole nowej generacji. GearBox Software właśnie zapowiedziało pakiet Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel!, w którym znajdą się także wszystkie dodatki obu części.

Borderlands Remastered w bazie australijskiej agencji ratingowej

Góral, 12 grudnia 2014, 09:26

W bazie australijskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe pojawił się wpis dotyczący Borderlands Remastered. Niestety nie ujawniono ani platform docelowych, ani zawartości projektu. Firma 2K Games nie zabrała jeszcze głosu w sprawie, więc możliwe także, że jest to zwykła pomyłka.

Borderlands: The Pre-Sequel – nowe DLC 16 grudnia

Arantasar, 5 grudnia 2014, 11:21

16 grudnia ukaże się nowe DLC do gry Borderlands: The Pre-Sequel. Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack: The Holodome Onslaught wprowadzi dodatkowy wątek fabularny, dzięki któremu zmierzymy się na arenie z kolejnymi falami nacierających przeciwników.

Borderlands: The Pre-Sequel! - data premiery DLC Handsome Jack Doppelganger Pack

Sarge, 3 listopada 2014, 11:10

Podczas targów PAX Australia firma Gearbox Software ogłosiła dokładną datę premiery dodatku DLC Handsome Jack Doppelganger Pack do gry Borderlands: The Pre-Sequel!. Jest to pierwsze fabularne rozszerzenie do tej produkcji.

Borderlands startuje na Księżyc. Top Empik - Tydzień 42

Przemysław Zamęcki, 22 października 2014, 09:53

Liderzy listy pozostają niezmienni. The Sims 4, FIFA 15 i Śródziemie: Cień Mordoru są najchętniej kupowanymi grami w 200 salonach Empik w całej Polsce. Warto jednak zapoznać się z pozostałymi tytułami, które trafiają do napędów optycznych rodaków.

Borderlands: The Pre-Sequel! na szczycie. Top 10 Steam (12 - 18 września)

Sarge, 20 października 2014, 10:50

Borderlands: The Pre-Sequel! to najlepiej sprzedająca się gra ubiegłego tygodnia w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Zastąpiła na tej pozycji Śródziemie: Cień Mordoru, które w ostatnim czasie było najbardziej popularną produkcją w usłudze firmy Valve.

Borderlands: The Pre-Sequel! oficjalnie debiutuje w Polsce

Sarge, 17 października 2014, 10:35

Polscy gracze doczekali się oficjalnej premiery gry Borderlands: The Pre-Sequel! w naszym kraju. Tytuł został wydany w angielskiej wersji językowej nakładem firmy Cenega na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Borderlands: The Pre-Sequel! osiągneło złoty status

Adrian Werner, 30 września 2014, 09:35

Prace nad Borderlands: The Pre-Sequel! dobiegły końca. Gra uzyskała złoty status i trafi do sprzedaży w Europie zgodnie z planem, czyli 17 października.

Wieści ze świata (Shinra Technologies, Need for Speed Rivals, Shadowrun: Dragonfall) 18/9/14

luckie, 19 września 2014, 13:26

Dziś piszemy m.in. o nowej usłudze cloudgamingowej od Square Enix, zapowiedzi Need for Speed Rivals: Complete Edition oraz wersji reżyserskiej Shadowrun: Dragonfall. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Borderlands: The Pre-Sequel otrzyma cztery DLC

Jakub Mirowski, 1 września 2014, 10:27

Podczas festiwalu PAX Prime przedstawiciele współpracujących nad Borderlands: The Pre-Sequel zespołów Gearbox Software i 2K Australia ujawnili, że gra otrzyma cztery paczki z dodatkową zawartością oraz Season Pass.

Powrót do Borderlands. Top 10 Steam (17 - 23 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 25 sierpnia 2014, 09:11

Borderlands 2: Game of the Year Edition na samym szczycie stawki i trzecie miejsce Borderlands: The Pre-Sequel! świadczą o tym, że gracze wciąż nie mają dość tej niezwykle udanej serii strzelanin. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi grami w ubiegłym tygodniu w popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

Borderlands: The Pre-Sequel! - znamy wymagania sprzętowe

Góral, 21 sierpnia 2014, 11:39

Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry Borderlands: The Pre-Sequel!, która ukaże się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC 17 października. Tytuł do działania wymagać ma identycznego komputera, co część druga, więc fani serii grający we wcześniejsze części na PC-tach nie będą mieć żadnych problemów z odpaleniem The Pre-Sequel!.

Wieści ze świata (Borderlands: The Pre-Sequel, Obcy: Izolacja) 8/7/14

Sarge, 8 lipca 2014, 12:30

Dziś piszemy m.in. o możliwości wydania Borderlands: The Pre-Sequel na konsole nowej generacji, obsłudze urządzenia Oculus Rift w grze Obcy: Izolacja, a także o modyfikacji NEOTOKYO do strzelaniny Half-Life 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Borderlands: The Pre-Sequel! na 14-minutowym zapisie rozgrywki

Draug, 8 lipca 2014, 11:08

Studia Gearbox Software i 2K Australia opublikowały w sieci 14-minutowy zapis rozgrywki z gry Borderlands: The Pre-Sequel!, który był wcześniej pokazywany na targach E3 2014. Film prezentuje zabawę jako Wilhem (klasa The Enforcer) i jest opatrzony komentarzem twórców.

Borderlands: The Pre-Sequel! zadebiutuje w połowie października

qjin, 5 czerwca 2014, 16:00

Koncern 2K Games poinformował, że Borderlands: The Pre-Sequel!, wspólny projekt studiów deweloperskich Gearbox Software i 2K Australia, trafi do sprzedaży w połowie października 2014 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Firma Cenega, polski dystrybutor gry, potwierdziła, że premiera w naszym kraju odbędzie się w dniu europejskiego wydania.

Borderlands: The Pre-Sequel - 16 minut rozgrywki z komentarzem

Sarge, 28 maja 2014, 13:08

Zapraszamy do obejrzenia kilkunastominutowego materiału wideo przedstawiającego fragment rozgrywki z gry Borderlands: The Pre-Sequel z komentarzem twórców. Produkcja tworzona przez studia 2K Australia oraz Gearbox Software ukaże się jesienią bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Borderlands: The Pre-Sequel! będzie mniejsze i prawdopodobnie tańsze niż Borderlands 2

qjin, 16 kwietnia 2014, 11:00

Studia Gearbox Software oraz 2K Australia zaczynają dzielić się kolejnymi informacjami na temat ogłoszonego niedawno projektu - Borderlands: The Pre-Sequel! Z wywiadu przeprowadzonego przez serwis PC Gamer dowiedzieliśmy się, że skala gry nadal stoi pod (małym) znakiem zapytania, ale najprawdopodobniej tytuł nie będzie tak obszerny jak druga część cyklu.

Borderlands: The Pre-Sequel oficjalnie potwierdzone, ale tylko na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360

Fisheye, 9 kwietnia 2014, 16:28

Borderlands: The Pre-Sequel, najnowsza część popularnej serii, została oficjalnie potwierdzona. Praktycznie wszystkie plotki się sprawdziły - w tym także to, że gra ominie konsole nowej generacji - PlayStation 4 i Xboksa One.