Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Subnautica

Subnautica: Below Zero - pierwsze recenzje samodzielnego DLC

Gabi, 14 maja 2021, 12:22

Subnautica Below Zero zadebiutowała i została obsypana recenzjami. W większości bardzo pozytywnymi. Unknown Worlds Entertainment ma co świętować.

Play at Home - Subnautica, Enter the Gungeon i inne gry na PS4 za darmo

Adrian Werner, 26 marca 2021, 09:08

Ruszyła akcja Play at Home 2021 pozwalająca za darmo zdobyć zestaw godnych uwagi gier na PS4, takich jak Subnautica, Enter the Gungeon, Abzu, The Witness czy Rez Infinite.

Play at Home - Sony ujawnia kolejnych 10 darmowych gier, w tym Horizon Zero Dawn

Ender, 17 marca 2021, 21:11

Sony przedstawiło listę kolejnych dziesięciu produkcji, które w ramach inicjatywy Play at Home będziemy mogli za darmo dodać na stałe do naszej biblioteki gier na PlayStation 4 i PlayStation 5. Wśród tytułów wchodzących w skład akcji znalazły się kompletna edycja Horizon Zero Dawn oraz Subnautica.

Subnautica sprzedała się w przeszło 5 milionach egzemplarzy

Aquma, 15 stycznia 2020, 11:31

Charlie Cleveland - prezes studia Unknown Worlds, które stworzyło grę survivalową Subnautica - poinformował, że wspomniana produkcja sprzedała się w przeszło 5 milionach egzemplarzy.

Subnautica Below Zero - poznaliśmy datę premiery we wczesnym dostępie

Adrian Werner, 26 stycznia 2019, 14:02

Zespół Unknown Worlds Entertainment ogłosił, że w przyszłym tygodniu Subnautica: Below Zero zadebiutuje we wczesnym dostępie na PC.

Subnautica dostępna za darmo

Frozen, 14 grudnia 2018, 19:11

Subnautica, stworzona przez niezależne studio Unknown Worlds Entertainment przygodowa gra akcji z elementami survivalowymi, została właśnie udostępniona za darmo w Epic Games Store. Promocja jest ograniczona czasowo.

Sklep Epic Games wystartował - Subnautica i Super Meat Boy za darmo

AlexB, 7 grudnia 2018, 10:11

Oficjalnie wystartował sklep Epic Games. Nie ma w nim obecnie zbyt wielu gier, lecz jego włodarze zamierzają przyciągnąć klientów w inny sposób – co dwa tygodnie będą rozdawać jedną produkcję zupełnie za darmo. Już w przyszłym tygodniu udostępniona zostanie Subnautica. Ponadto platforma może pochwalić się kilkoma tytułami ekskluzywnymi.

Zapowiedziano Below Zero – samodzielny dodatek do gry Subnautica

Vergil, 30 sierpnia 2018, 16:12

Ciepło przyjęta gra Subnautica doczeka się samodzielnego rozszerzenia. Ekipa Unknown Worlds Entertainment pracuje nad dodatkiem zatytułowanym Below Zero, który w nadchodzących miesiącach zostanie udostępniony w ramach Wczesnego Dostępu.

Subnautica z ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy na PC

Adrian Werner, 12 lutego 2018, 09:44

Subnautica, czyli survivalowa gra studia Unknown Worlds Entertainment, sprzedała się na PC w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Do tego w porównaniu z wczesnym dostępem wielokrotnie wzrosła liczba graczy bawiących się w ten tytuł każdego dnia.

Subnautica - premiera pełnej wersji

Adrian Werner, 23 stycznia 2018, 10:09

Na PC zadebiutowała pełna wersja podwodnego sandboksa Subnautica, dotąd dostępnego w programie Steam Early Access. Autorzy zdradzili także, że mają w planach dodatek z nowymi regionami do eksploracji.

Subnautica - pełna wersja zadebiutuje 23 stycznia

Adrian Werner, 10 stycznia 2018, 12:16

Zespół Unknown Worlds Entertainment poinformował, że Subnautica wkrótce opuści wczesny dostęp - pełna wersja trafi do sprzedaży na PC za niecałe dwa tygodnie. Wydania konsolowe ukażą się w późniejszym terminie.

Wieści ze świata (Final Fantasy XV, Victor Vran, Space Engineers, Starbound, Subnautica, Toukiden 2) 16/12/2016

Draug, 16 grudnia 2016, 15:40

Dziś piszemy o pierwszej większej popremierowej aktualizacji do Final Fantasy XV, zapowiedzi konsolowych wersji Victora Vrana, przejściu Space Engineers w fazę beta, aktualizacjach do gier Starbound i Subnautica oraz o terminie premiery anglojęzycznego wydania Toukiden 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Subnautica, Far Cry Primal, MIND=0, Rocket League) 26/2/2016

Entelarmer, 26 lutego 2016, 12:35

Dziś piszemy m.in. o pre-loadzie plików gry Far Cry Primal na PC, dodatku DLC do Rocket League inspirowanym filmem Batman v Superman, "hodowlanej" aktualizacji gry Subnautica oraz o zapowiedzi wersji PC gry jRPG MIND=0. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Torment: Tides of Numenera, The Witness, Subnautica, Arslan: The Warriors of Legend) 15/1/2016

Draug, 15 stycznia 2016, 13:20

Dziś piszemy m.in. o nowym screenie i utworze muzycznym z Torment: Tides of Numenera, obsadzie aktorskiej The Witness, aktualizacji H2.0 do gry Subnautica oraz zapowiedzi pecetowej wersji Arslan: The Warriors of Legend. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Crusader Kings II: Way of Life, Subnautica, Frontiers) 17/12/2014

luckie, 17 grudnia 2014, 12:55

Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku Way of Life do Crusader Kings II oraz debiucie gier Subnautica i Frontiers w Steam Early Access. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano Subnautica - podwodny sandbox autorów Natural Selection 2

Adrian Werner, 17 grudnia 2013, 09:06

Autorzy Natural Selection 2, czyli ludzie ze studia Unknown Worlds, zapowiedzieli grę Subnautica. Będzie to sandbox, w którym zajmiemy się konstruowaniem okrętów podwodnych i eksplorowaniem za ich pomocą morskiego świata o otwartej strukturze.