Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat World of Warcraft: Warlords of Draenor

World of Warcraft: Warlords of Draenor – kompendium wiedzy [Aktualizacja #4: WoD za darmo]

Meehow, 19 maja 2016, 18:35

W tym kompendium zebrane zostały najciekawsze materiały i najistotniejsze informacje na temat Warlords of Draenor – piątego dodatku do kultowego MMORPG, World of Warcraft.

Warlords of Draenor dołączyło do podstawowego wydania World of Warcraft

Góral, 18 maja 2016, 14:12

Dodatek Warlords of Draenor zniknął ze sklepu Blizzarda i od teraz wchodzi w skład podstawowego wydania World of Warcraft, które można nabyć za 14,99 euro (około 66 zł). Ponadto firma zapowiedziała promocję związaną z filmem Warcraft: Początek.

Activision Blizzard kończy z publikowaniem kwartalnych wyników subskrypcji w World of Warcraft

Jakub Mirowski, 4 listopada 2015, 10:16

Firma Activision Blizzard zapowiedziała, że raport finansowy za trzeci kwartał 2015 roku był ostatnim, w którym opublikowano liczbę subskrybentów gry World of Warcraft. Według przedstawicieli korporacji przestała być ona wiarygodnym wyznacznikiem popularności tytułu.

World of Warcraft – nieznaczny spadek liczby subskrybentów

Luc, 3 listopada 2015, 09:40

World of Wacraft pomimo sędziwego wieku, wciąż trzyma się znacznie lepiej niż konkurencyjne tytuły MMO. Według najnowszego raportu, liczba subskrybentów wynosi obecnie 5,5 miliona osób.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – wydano patch 6.2.2

Meehow, 1 września 2015, 14:10

Na publiczne serwery gry World of Warcraft: Warlords of Draenor trafił patch 6.2.2. wprowadzający Tryb Najemnika oraz możliwość latania w obszarach Draenoru.

World of Warcraft – gra straciła kolejnych subskrybentów

Renox, 5 sierpnia 2015, 09:20

Firma Blizzard Entertainment zdradziła za pośrednictwem ostatniego sprawozdania finansowego holdingu Activision Blizzard, że liczba subskrybentów gry World of Warcraft pod koniec drugiego kwartału bieżącego roku wyniosła 5,6 milionów osób. Jest to wynik o 1,5 miliona gorszy w stosunku do marca 2015 roku.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - Tryb Najemnika pozwoli na tymczasową zmianę frakcji

shav, 17 lipca 2015, 10:33

Firma Blizzard zapowiedziała interesującą zmianę w rozgrywkach PvP w grze World of Warcraft: Warlords of Draenor. W nadchodzącej aktualizacji pojawi się „Tryb Najemnika”, umożliwiający uczestniczenie w walkach jako członek przeciwnej frakcji.

World of Warcraft - patch 6.2 już dostępny na serwerach

Entelarmer, 25 czerwca 2015, 14:44

Firma Blizzard udostępniła na serwerach patch 6.2. o podtytule Fury of Hellfire. Przewidziane atrakcje: wycieczka do pełnej demonów twierdzy Hellfire, nowy obszar dostępny drogą morską, kolejne pety i wiele innych.

WoW: Warlords of Draenor – Tanaan Jungle jednak z funkcją latania

Meehow, 11 czerwca 2015, 13:20

Studio Blizzard Entertainment wycofało się z usunięcia funkcji latania w patchu 6.2 do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Gracze zainteresowani dalszym przemierzaniem przestworzy Draenoru dostana taką możliwość.

World of Warcraft w trzy miesiące straciło 3 mln subskrybentów

Góral, 7 maja 2015, 09:11

Firma Activision Blizzard zdradziła w najnowszym raporcie finansowym, że na koniec marca bieżącego roku liczba subskrybentów gry World of Warcraft skurczyła się do 7,1 mln. Oznacza to, że w ciągu trzech miesięcy z zabawą pożegnało się około 3 mln graczy.

World of Warcraft – Tokeny dostępne na serwerach europejskich

Tyon, 21 kwietnia 2015, 11:37

Dzisiaj o godzinie 17.00 na serwerach europejskich wprowadzone zostaną WoW Tokens, specjalne przedmioty, które można wykorzystać do przedłużenia subskrypcji konta o 30 dni lub sprzedać w domu aukcyjnym, zyskując tym samym znaczny zastrzyk gotówki.

World of Warcraft – budowanie statków i inne nowości w patchu 6.2

Draug, 15 kwietnia 2015, 10:05

Firma Blizzard Entertainment wypuściła na serwery testowe gry World of Warcraft patch 6.2, ujawniając przy okazji listę zmian planowanych w najnowszej aktualizacji. Na graczy czeka m.in. nowy raid, niedostępna wcześniej strefa do eksploracji w Draenorze, możliwość budowania statków w garnizonie i dodatkowy poziom trudności lochów.

World of Warcraft – WoW Tokeny debiutują na serwerach

Entelarmer, 7 kwietnia 2015, 12:25

Blizzard wprowadza możliwość opłacania subskrypcji złotem oraz kupowania kruszcu za prawdziwe pieniądze. WoW Tokeny zadebiutują dzisiaj w krajach Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej oraz Oceanii o godzinie 19:00.

World of Warcraft – opcja płatności złotem za subskrypcję coraz bliżej

Luc, 25 marca 2015, 12:33

Zapowiadana od dłuższego czasu możliwość płacenia za abonament złotem zdobywanym w grze niedługo trafi na oficjalne serwery World of Warcraft. Blizzard ujawnił, że to kwestia kilku najbliższych tygodni.

World of Warcraft – subskrypcja za złoto i złoto za prawdziwe pieniądze w następnym patchu

Meehow, 3 marca 2015, 11:10

Nadchodzący patch wprowadzi do World of Warcraft możliwość wymiany złota w grze na specjalne tokeny przedłużające subskrypcję o 30 dni. Nic nie stanie również na przeszkodzie, aby taki token sprzedać innym graczom za wirtualne monety.

World of Warcraft – patch 6.1 trafi na publiczne serwery 24 lutego

Luc, 19 lutego 2015, 10:33

Wyczekiwana przez fanów World of Warcraft łatka za kilka dni zakończy swój okres testowy. Aktualizacja wprowadza m.in. poprawione modele Krwawych Elfów, nowy system przedmiotów określanych jako Heirloom, a także integrację konta z Twitterem i możliwość robienia „seflie”.

Nowe opcje graficzne dla World of Warcraft w patchu 6.1

Entelarmer, 13 lutego 2015, 11:35

Firma Blizzard wprowadziła nowe opcje graficzne na serwery testowe World of Warcraft, które pojawią się wraz z udostępnieniem patcha 6.1. Zmiany dotyczą lepszego oświetlenia i cieniowania oraz rozszerzonych opcji antyaliasingu.

World of Warcraft znowu z ponad 10 milionami subskrybentów

Sarge, 6 lutego 2015, 13:45

Niedawna premiera dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor spowodowała ponowny wzrost popularności znanej gry MMO Blizzarda. Firma ogłosiła w najnowszym raporcie finansowym, że pod koniec 2014 roku liczba subskrybentów tej produkcji przekraczała 10 milionów - podobnie było w listopadzie, czyli tuż po premierze rozszerzenia.

World of Warcraft – nowy patch pozwala graczom robić „selfie”

Luc, 27 stycznia 2015, 11:40

World of Warcraft nie przestaje zaskakiwać. Studio Blizzard odpowiedzialne za produkcję, właśnie zaimplementowało na testowych serwach najnowszą aktualizację, w której dodano m.in. opcję robienia zdjęć swoim postaciom.

Przegląd MMO (24/11/2014) – m.in. Lineage Eternal, TERA, World of Warcraft

moir, 24 listopada 2014, 18:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. najnowsze wieści na temat Lineage Eternal, zapowiedziany na grudzień dodatek do TERA oraz 10 urodziny popularnego World of Warcraft.

World of Warcraft - rozpoczęły się obchody dziesięciolecia

Entelarmer, 21 listopada 2014, 12:48

Dziesiąta rocznica World of Warcraft jest już od północy hucznie obchodzona w Azeorth. Dla graczy przygotowano m.in. takie atrakcje: nostalgia w postaci dawnego rajdu i areny PvP w nowej formie oraz ogniste psy. Jest gorąco!

Warlords of Draenor - w pierwszej dobie sprzedano 3,3 mln sztuk

Góral, 20 listopada 2014, 10:18

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że w ciągu pierwszych 24 godzin obecności na rynku sprzedano ponad 3,3 milionów egzemplarzy rozszerzenia Warlords of Draenor. Dzięki temu gra MMORPG World of Warcraft obecnie posiada ponad 10 milionów subskrybentów.

Darmowe pięć dni w World of Warcraft – Blizzard przeprasza za problemy z Warlords of Draenor

Entelarmer, 19 listopada 2014, 12:30

Producent wykonawczy firmy Blizzard ogłosił, że w związku z problemami w pierwszych dniach po premierze World of Warcraft: Warlords of Draenor gracze otrzymają darmowe pięć dni subskrypcji oraz przeprosił za ten nienajlepszy start piątego dodatku do najpopularniejszego płatnego MMORPG wszechczasów.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – debiut piątego dodatku do WoW-a

luckie, 13 listopada 2014, 10:00

Dziś swoją premierę ma World of Warcraft: Warlords of Draenor – piąty dodatek do popularnej gry MMORPG od studia Blizzard Entertainment. Rozszerzenie m.in. podnosi limit doświadczenia do 100 poziomu oraz wprowadza nową krainę i wątek fabularny.

Warlords of Draenor – garść screenów z Blizzconu

Arantasar, 11 listopada 2014, 12:22

Podczas targów Blizzcon zaprezentowano garść screenów z World of Warcraft: Warlords of Draenor, sztandarowej produkcji studia Blizzard.

World of Warcraft – patch 6.0.2 dostępny od jutra

luckie, 14 października 2014, 10:40

15 października gra World of Warcraft otrzyma aktualizację 6.0.2, zatytułowaną The Iron Tide. Patch wprowadzi misje stanowiące prolog do fabuły dodatku Warlords of Draenor, który pojawi się 13 listopada. Ponadto łatka zawierać ma zmiany w mechanice rozgrywki, rozwoju postaci i wiele innych.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - ujawniono nowe lochy

Góral, 5 października 2014, 10:46

Firma Blizzard Entertainment opublikowała listę ośmiu lochów, które znajdziemy w Warlords of Draenor - piątym rozszerzeniu do gry MMORPG World of Warcraft. Premiera dodatku odbędzie się 13 listopada bieżącego roku.

Warlords of Draenor - wymagania sprzętowe nowego dodatku do World of Warcraft

Jakub Mirowski, 24 września 2014, 14:10

Firma Blizzard opublikowała minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe najnowszego dodatku do popularnej gry World of Warcraft. Premiera rozszerzenia o tytule Warlord of Draenor planowana jest na 13 listopada tego roku.

World of Warcraft – patch 6.0.2 zwolni imiona nieaktywnych postaci

Draug, 17 września 2014, 13:18

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła, że patch 6.0.2 do gry World of Warcraft, który pojawi się przed listopadową premierą dodatku Warlords of Draenor, zwolni imiona postaci niewidzianych w Azeroth od sześciu lat, zwiększając pulę mian do wyboru przy tworzeniu nowych bohaterów.

Krótko i mało merytorycznie o tym, czy aby warto zacząć zabawę w World of Warcraft

Rasgul, 1 września 2014, 18:19

To w końcu warto czy nie warto dobić do tego World of Warcraft? Cóż, według mnie jak najbardziej!

World of Warcraft: Warlords of Draenor - rozdajemy jeszcze 250 kluczy do bety

Góral, 23 sierpnia 2014, 09:36

W ostatnim czasie dwa razy rozdawaliśmy kody do beta testów gry World of Warcraft: Warlords of Draenor. Jeżeli nie załapaliście się na jeden z nich podczas poprzednich akcji, to dziś macie kolejną, ostatnią szansę na pozyskanie wejściówki, gdyż mamy do oddania jeszcze 250 kluczy.

World of Warcraft – postać Robina Williamsa znaleziona w plikach?

Draug, 22 sierpnia 2014, 10:44

Fani wygrzebali w plikach gry World of Warcraft: Warlords of Draenor modele postaci, które przypuszczalnie mają upamiętniać Robina Williamsa. Póki co nie wiadomo, czy to faktyczna forma oddania czci aktorowi, który zmarł niedawno w tragicznych okolicznościach.

Przegląd MMO (21/08/2014) – m.in. ArcheAge, Black Desert, World of Warcraft

moir, 21 sierpnia 2014, 00:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zbliżające się zwieńczenie zamkniętych beta-testów ArcheAge, kolejne materiały wideo z Black Desert oraz najnowsze informacje na temat World of Warcraft.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – data premiery, intro i inne nowości

Draug, 14 sierpnia 2014, 20:33

Podczas targów gamescom 2014 firma Blizzard Entertainment zaprezentowała długo oczekiwane intro do gry World of Warcraft: Warlords of Draenor. Ujawniła też termin jej premiery – nastąpi ona 13 listopada 2014 roku. Oprócz tego otrzymaliśmy nowy zwiastun na silniku omawianej produkcji oraz pierwszy odcinek miniserialu Lords of War, stanowiącego fabularne wprowadzenie do zabawy.

Przegląd MMO (13/08/2014) – m.in. ArcheAge, Lineage II, Star Wars: The Old Republic, World of Warcraft

moir, 13 sierpnia 2014, 20:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejne beta-testy ArcheAge, zapowiedź klasycznego serwera Lineage II, premierę rozszerzenia Star Wars: The Old Republic oraz najnowsze doniesienia ze świata World of Warcraft.

World of Warcraft traci 800 tysięcy subskrybentów

luckie, 6 sierpnia 2014, 09:36

World of Warcraft stracił kolejną porcję użytkowników. W ostatnim raporcie kwartalnym firma Activision Blizzard podała, że w czerwcu abonament w grze opłacało 6,8 milionów osób – około 800 tysięcy mniej niż trzy miesiące wcześniej.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - sprawdź wyniki testu wydajności gry

Góral, 14 lipca 2014, 11:08

Redaktorzy niemieckiego serwisu PC Games Hardware przeprowadzili testy wydajnościowe bety Warlords of Draenor - dodatku do gry World of Warcraft. Dzięki temu dowiedzieliśmy się jak z tytułem radzą sobie wybrane modele procesorów i kart graficznych.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - jutro rozdamy 100 kluczy do beta testów

Sarge, 11 lipca 2014, 14:13

Zapraszamy na jutrzejsze rozdawnictwo kluczy do zamkniętych beta testów World of Warcraft: Warlords of Draenor - piątego dodatku do niezwykle popularnej gry MMO autorstwa studia Blizzard. Kody będą udostępniane w losowych godzinach.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – zaproszenia do testów beta trafiają do pierwszych graczy

Ender, 29 czerwca 2014, 13:22

Blizzard rozpoczął wysyłanie zaproszeń do zamkniętych testów beta kolejnego rozszerzenia dla MMO World of Warcraft, zatytułowanego Warlords of Draenor. W pierwszej kolejności klucze rejestracyjne trafiają do weteranów, którzy od lat bawią się w Azeroth. W trakcie pierwszego etapu bety udostępnione zostały trzy nowe regiony, a także część opcji, które docelowo wprowadzi dodatek.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – wprowadzenie do świata

luckie, 26 czerwca 2014, 11:11

Fani World of Warcraft rozpoczną swoją przygodę z dodatkiem Warlords of Draenor od odwiedzenia niebezpiecznej Dżungli Tanaan. Studio Blizzard Entertainment zamieściło ciekawy opis tej krainy na oficjalnej stronie gry.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Call of Duty: Ghosts, Star Citizen) 14/5/14

Sarge, 14 maja 2014, 13:40

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji Call of Duty: Ghosts, zbiórce pieniędzy na produkcję gry Shards Online, kobiecych modelach Nocnych Elfów w World of Warcraft: Warlords of Draenor, a także o nowym producencie wykonawczym Star Citizen. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Warcraft zalicza spadek liczby subskrybentów. Warlords of Draenor najpóźniej 20 grudnia

luckie, 7 maja 2014, 13:54

Z dniem 31 marca 2014 abonament w World of Warcraft opłacało 7,6 milionów graczy. Oznacza to spadek o ok. 200 tysięcy w porównaniu z kwartałem poprzednim. Sytuacja powinna poprawić się wraz z premierą dodatku Warlords of Draenor, który ukaże się najpóźniej 20 grudnia.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – poprawki graficzne nie powinny zwiększyć wymagań sprzętowych gry

Draug, 17 kwietnia 2014, 09:37

Studio Blizzard Entertainment odniosło się do kwestii wymagań sprzętowych gry World of Warcraft: Warlords of Draenor. Mimo że dodatek zaoferuje znaczące usprawnienia graficzne, podjętych zostanie również sporo działań na rzecz optymalizacji, toteż zdaniem dewelopera rozszerzenie prawdopodobnie nie obniży płynności animacji.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Borderlands 2, Monstrum) 10/4/14

Sarge, 10 kwietnia 2014, 16:50

Dziś piszemy m.in. o filmie przedstawiającym rozgrywkę w Monstrum, wynikach sprzedaży Borderlands 2, nowych modelach kobiecych postaci reprezentujących frakcję Draenei w nadchodzącym dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor, a także o dacie premiery gry Secrets of Raetikon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przegląd MMO (07/04/2014) – m.in. NevenTale, Guild Wars 2, The Elder Scrolls Online, World of Warcraft

moir, 7 kwietnia 2014, 19:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. rozpoczęcie kickstarterowej zbiórki NevenTale, nadejście megaserwera w Guild Wars 2, premierę The Elder Scrolls Online oraz start alfa-testów Warlords of Draenor.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – start testów alfa

luckie, 4 kwietnia 2014, 10:21

Rozpoczęły się już alfa-testy World of Warcraft: Warlords of Draenor, piątego dodatku do słynnego MMORPG-a. Z okazji nadchodzącego rozszerzenia studio Blizzard Entertainment postanowiło zastąpić stary format plików (MPQ) wydajniejszym systemem (CASC).

Przegląd MMO (17/03/2014) – m.in. ArcheAge, WildStar, World of Warcraft

moir, 17 marca 2014, 20:30

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zapowiedź europejskiej edycji ArcheAge, nadchodzącą premierę WildStar oraz najnowsze doniesienia ze świata World of Warcraft.

World of Warcraft: Warlords of Daenor - ruszyła przedsprzedaż dodatku

Orbech, 11 marca 2014, 12:54

Na swojej oficjalnej stronie studio Blizzard poinformowało o rozpoczęciu przedsprzedaży cyfrowych wersji World of Warcraft: Warlords of Draenor. Zamawiając rozszerzenie przedpremierowo, otrzymacie możliwość jednorazowego awansowania postaci na 90 poziom oraz zawartość dodatkową do innych gier Blizzarda.

World of Warcraft: Warlords of Draenor zbalansuje PvP - podwojenie ilości zdrowia i zmiany w leczeniu

luckie, 10 marca 2014, 12:04

World of Warcraft: Warlords of Draenor wprowadzi kilka usprawnień do mechaniki PvP. W celu zredukowania dysproporcji pomiędzy wytrzymałością postaci w rozgrywkach PvP i PvE, studio Blizzard Entertainment dwukrotnie zwiększy ilość bazowego zdrowia oraz wprowadzi zmiany w systemie leczenia.

Przegląd MMO (9/03/2014) – m.in. Guild Wars 2, Neverwinter, Star Wars: The Old Republic

moir, 9 marca 2014, 19:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zawartości ostatniej aktualizacji Guild Wars 2, zapowiedź kolejnego rozszerzenia Neverwinter oraz wprowadzenie systemu rezydencji do Star Wars: The Old Republic.