Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Army of Two

Kolejne plotki o Army of Four, czyli trzeciej części cyklu Army of Two

Adrian Werner, 4 marca 2012, 16:11

Ruszyło się coś w kwestii trzeciej części cyklu Army of Two. Na swoim koncie Twitter aktor Joe Flanigan ogłosił, że został zatrudniony przez Electronic Arts do użyczenia głosu jednej z postaci w tej grze.

Army of Four - trzecia część gry Army of Two w produkcji?

DogGhost, 1 grudnia 2011, 11:37

Serwis Kotaku dowiedział się nieoficjalnie, że studio EA Montreal pracuje nad grą Army of Four kładącą nacisk na czteroosobowy tryb kooperacji.

Seria Army of Two nie odejdzie w zapomnienie

Hed, 15 kwietnia 2011, 11:19

Pamiętacie niedawne perypetie Tysona Riosa i Elliota Salema? Nie bardzo? Bohaterowie dwóch części Army of Two raczej nie należą do rozpoznawalnych postaci w świecie gier, ale wygląda na to, że firma Electronic Arts nadal wierzy w tę serię. Wydawca poszukuje pracowników, którzy dołączyliby do ekipy z Visceral Games zajmującej się marką.

Kłopoty finansowe i zwolnienia w Threewave Software

Adrian Werner, 6 grudnia 2009, 10:00

W nieciekawej sytuacji znalazło się Threewave Software – ekipa, która uczyniła z Capture The Flag standard w sieciowych grach FPS. Firma znalazła się na skraju upadłości i jej przyszłość maluje się w czarnych barwach.

EA zapowiada Army of Two The 40th Day

Jiker, 12 marca 2009, 15:00

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, studio deweloperskie EA Montreal ujawniło dzisiaj pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej produkcji. Rację miały te osoby, które jeszcze kilka dni temu obstawiały w ciemno, że będzie nią kontynuacja strzelaniny Army of Two.

Nadchodzi Army of Two 2 ?

Łosiu, 6 marca 2009, 10:50

Electronic Arts niedawno ogłosiła, że jeden z jej oddziałów – EA Montreal, pracuje nad nową grą. Premierowy pokaz tego projektu (wg informacji podanych dwa dni temu) ma odbyć się 12 marca, jednak już teraz możemy się domyśleć, że chodzi o Army of Two 2.

Śnieg blokuje brytyjski pokaz nowej gry studia DICE

Filip „fsm” Grabski, 3 lutego 2009, 12:50

Twórcy serii Battlefield przygotowują zupełnie nową, konsolową grę. Jaką? Mieliśmy się dowiedzieć, ale Electronic Arts poinformowało media, że planowany na dzisiaj w Wielkiej Brytanii pokaz tej gry został odwołany.

Film Army of Two zapowiedziany

Hed, 24 października 2008, 19:47

Ostatnio obrodziło nam w filmowe projekty związane z grami. Dziś polska premiera obrazu Max Payne, zarabiającego nieludzkie sumy, aczkolwiek krytykowanego już mocno na zachodzie (recenzja i u nas wkrótce). Wspominaliśmy też o innych produkcjach jakie trafią do kin, a tymczasem firma Electronic Arts zapowiedziała, że Army of Two, także zostanie potraktowana przez amerykańskich filmowców.

Dead Space – niedawno premiera, a w planach już sequel!

Łosiu, 23 października 2008, 19:54

Coraz częściej w branży developerskiej spotykamy się z sytuacją, że w momencie gdy gracze dostają w ręce nowo wydany tytuł, ma on już planowany, bądź tworzony sequel.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 maja 2008)

Jiker, 28 maja 2008, 10:30

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: nowe mapki do Army of Two, debiut konsolowego Enemy Territory: Quake Wars, konkurs Alone in the Dark, aktualizacja Xbox Live Arcade, start długo oczekiwanej GT Academy. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 kwietnia 2008)

Jiker, 14 kwietnia 2008, 10:00

Patch do Army of Two, darmowa publikacja Driving Speed 2, Baroque także w Europie, Saga z nową rasą, nowa postać w Street Fighter IV – zapraszamy Was do lektury weekendowych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 kwietnia 2008)

Jiker, 2 kwietnia 2008, 10:00

Capcom wykupuje K2 Studios, demo Army of Two w ofercie Xbox Live, THQ wyprodukuje więcej gier typu casual, TimeFly Studios rozpoczyna działalność, Stormfront Studios zamknięte – takie oto, choć nie tylko, wiadomości przygotowaliśmy dla Was w dzisiejszym wydaniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Zapraszamy do lektury.

Pojawi się wersja demonstracyjna Army of Two

Przemysław Zamęcki, 29 marca 2008, 08:45

Army of Two jest z całą pewnością jedną z lepszych pozycji wydanych w tym roku oferującą znakomity tryb kooperacji. Jak do tej pory przed ewentualnym zakupem gry musieliśmy kierować się bądź to cudzymi opiniami, bądź dostępnymi w sieci filmikami. Wkrótce się to zmieni, przynajmniej w przypadku posiadaczy konsol Microsoftu.

Poradnik: Army of Two

Redakcja GRYOnline.pl, 26 marca 2008, 16:11

„Witam w poradniku do gry Army of Two, wydanej przez koncern Electronic Arts. Artykuł zawiera ogólne porady dotyczące rozgrywki, opis ukończenia wszystkich misji i etapu treningowego, specjalny rozdział prezentujący lokalizację ukrytych walizek z informacjami oraz spis wszystkich osiągnięć (tzw. achievementów) do zaliczenia w Ao2."

Army of Two z blokadą regionalną na rozgrywkę sieciową

Jiker, 12 marca 2008, 14:54

Z informacji podanych przez rzecznika firmy Electronic Arts wynika, że Army of Two, jedna z bardziej oczekiwanych gier pierwszej połowy bieżącego roku, została wyposażona w blokadę regionalną, uniemożliwiającą rozgrywki sieciowe pomiędzy Amerykanami a Europejczykami.

Army of Two debiutuje na rynku elektronicznej rozrywki

Jiker, 6 marca 2008, 09:55

Po wielu opóźnieniach i problemach pozycja o tytule Army of Two zadebiutowała na światowym rynku gier. Historia Riosa i Salema – dwóch najemników mogących polegać wyłącznie na sobie i kilku innych członkach organizacji Security & Strategy Corporation – jest dostępna w Stanach Zjednoczonych, a już jutro zadebiutuje na terenie Europy.

Army of Two dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 06:53

Miała pojawić się w listopadzie, ale w sklepach zobaczymy ją dopiero w przyszłym roku. Produkowana w kanadyjskim oddziale koncernu Electronic Arts gra Army of Two na kilkanaście dni przed planowaną premierą, zaliczyła spore opóźnienie.

GOL na GC 2007: Army of Two

Vercetti, 25 sierpnia 2007, 18:42

Niesamowity pech prześladował twórców gry Army of Two, którzy na targach Games Convention chcieli zaprezentować swoje dzieło zaproszonym na wystawę Electronic Arts przedstawicielom mediów. Pierwszego dnia imprezy gra była kompletnie wykluczona z zawodów z powodu notorycznych awarii obsługującego ją sprzętu. Potem autorzy tytułu uporali się jednak z problemami technicznymi nękającymi ich projekt i

Demo Army of Two dopiero po premierze pełnej wersji

Vercetti, 2 sierpnia 2007, 18:08

Zanosi się na to, że gracze nie otrzymają możliwości przetestowania Army of Two przed ukazaniem się finalnej wersji gry. Nastawiony na opcję co-operative jesienny hit Electronic Arts zabiera swoim twórcom zbyt wiele cennego czasu, aby mogli oni równolegle poświęcać się opracowywaniu dema.

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

EA planuje sequel Army of Two

Vercetti, 27 lipca 2007, 13:00

Chris Ferriera, jeden z projektantów biorących udział w tworzeniu gry Army of Two ujawnił, że choć jego zespół nie ukończył jeszcze developingu swego dzieła, to już przymierza się do wydania na świat jego kontynuacji. Trudno się temu dziwić, zważywszy na fakt, że za produkcją trzecioosobowej gry akcji stoi gigant branży elektronicznej rozrywki, koncern Electronic Arts.

Army of Two w połowie listopada

Vercetti, 24 lipca 2007, 17:10

Trzecioosobowa gra akcji pt. Army of Two już za niecałe cztery miesiące powędruje do rąk posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 – poinformował dzisiaj koncern Electronic Arts. Przygotowywany przez montrealskie studio EA Games projekt zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki 15-ego listopada 2007.

Animacja w Army of Two na platformie Xbox 360 płynniejsza niż na PlayStation 3?

eLKaeR, 13 maja 2007, 08:55

Studio korporacji Electronic Arts, zlokalizowane w Montrealu, jest miejscem powstawania Army of Two – obiecującej strzelaniny TPP, kładącej silny nacisk na kooperację dwóch osób i mającej ujrzeć światło dzienne w drugiej połowie bieżącego roku. Redakcja internetowego serwisu Maxconsole twierdzi, że jeden z developerów z drużyny EA zdradził jej interesującą wiadomość na temat owej gry.

Stwórz własną broń do Army of Two!

Vercetti, 9 maja 2007, 16:35

Przed kilkoma dniami koncern Electronic Arts zorganizował konkurs dotyczący trzecioosobowej gry akcji o nazwie Army of Two. Świeżo uruchomiona inicjatywa jest o tyle atrakcyjna, że pozwala odbiorcom na zaprojektowanie własnej „broni marzeń”, która przy odrobinie szczęścia może znaleźć się w finalnej wersji tytułu.

Army of Two w wersji na PS3 w ciekawy sposób wykorzysta możliwości pada Six Axis

Jiker, 22 grudnia 2006, 14:25

Pierwsze gry na konsolę PlayStation 3 nie przekonały nas jeszcze do tego, że zastosowanie nowych możliwości pada Six Axis, a mianowicie sensora ruchu w zastępstwie dla wibracji, było dobrą decyzją. Sytuację tę postarają się zmienić pracownicy studia EA Montreal, którzy zapowiedzieli, że ich najnowszy projekt, gra Army of Two, będzie korzystać z tej właśnie funkcjonalności nowego pada firmy Sony.

Electronic Arts a amerykańska premiera PS3

Jiker, 15 listopada 2006, 16:35

Amerykańska premiera konsoli Sony PLAYSTATION 3 zbliża się nieubłagalnie. Już za 48 godzin pierwsi szczęśliwcy będą mogli przetestować wybrane przez siebie pozycje. Być może część z nich zdecyduje się na którąś z gier firmy Electronic Arts.

Crysis i Army of Two zaliczają opóźnienie, The Sims 3 w produkcji - Electronics Arts o swoich finansach i planach na przyszłość

Krystian Smoszna, 3 listopada 2006, 08:55

Przedstawiciele koncernu Electronic Arts opublikowali wczoraj raport finansowy, podsumowujący drugi kwartał bieżącego roku fiskalnego. Jak zwykle w takich przypadkach, sprawozdanie obfitowało w wiele interesujących informacji dotyczących gier produkowanych przez giganta elektronicznej rozrywki.

Electronic Arts wyprodukuje trzydzieści gier na PLAYSTATION 3

maciek_ssi, 20 października 2006, 17:40

Electronic Arts, jeden z największych wydawców i producentów gier, przechodzi właśnie okres restrukturyzacji. Jednakże według poniższych wieści nie wpłynie to jednak na masową produkcję kolejnych, nowych tytułów, szczególnie na konsolę PLAYSTATION 3.

GOL na E3 2006: Army of Two

Łosiu, 13 maja 2006, 13:30

Prezentacja Command & Conquer 3: Tiberium Wars nie była jedyną, w jakiej uczestniczyłem za zamkniętymi drzwiami na stoisku firmy Electronic Arts. Kolejnym tytułem była strzelanka Army of Two, przygotowywana z myślą o konsolach PS3 i Xbox 360. W tym przypadku, w odróżnieniu od C&C, dano mi poznać wszystkie istotne elementy gry.