Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Spintires

Nowe DLC do Spintires zabiera nas na przejażdżkę po Chinach

Szarmancki, 16 grudnia 2020, 11:42

Brytyjski deweloper Oovee Games w dalszym ciągu rozwija swój oryginalny symulator pojazdów terenowych. Tym razem w Spintires przebrniemy ciężarówką przez zabłocone tereny Chin, przewożąc ryż i inne ładunki.

Spintires z nowym DLC, twórcy konkurują ze SnowRunnerem

Adrian Werner, 3 sierpnia 2020, 10:31

Twórcy Spintires nie zwalniają tempa. Gra otrzymała właśnie dodatek z nowymi pojazdami i mapą oraz aktualizację 1.6.6 gruntownie ulepszającą wiele elementów rozgrywki.

Najnowszy dodatek do Spintires zabierze nas do Czarnobyla

MH, 19 listopada 2019, 11:21

Symulator samochodów terenowych od Oovee Games Studios otrzyma wkrótce nowe rozszerzenie. Jeśli walka z błotem, wzniesieniami i innymi przeszkodami, jakie zgotowała nam Matka Natura, to dla was za mało, to przygotujcie się na kolejną… promieniowanie! Tym razem dodatek do Spintires zabierze nas do Czarnobyla.

Oryginalne Spintires dostaje ulepszoną grafikę i nową zawartość

Adrian Werner, 1 sierpnia 2019, 12:02

Symulator ciężarówki Spintires doczekał się nowej aktualizacji. Wprowadza ona dodatkowe pojazdy i system pogody, ulepsza oprawę graficzną oraz poprawia błędy.

Zapowiedziano Spintires: MudRunner - symulator ciężarówek terenowych zmierza na PC i konsole

luckie, 18 sierpnia 2017, 15:41

Firma Focus Home Interactive zapowiedziała Spintires: MudRunner, nową wersję popularnego symulatora rosyjskich ciężarówek terenowych. Gra zaoferuje dodatkową mapę oraz pojazdy, a także ulepszoną grafikę i fizykę.

Spintires – problemy z grą rozwiązane

Ender, 4 marca 2016, 18:11

W sieci pojawił się oficjalny patch mający naprawić problemy z grą Spintires, które od kilku dni uniemożliwiały normalną zabawę z tytułem. Produkcja wróciła również po krótkiej przerwie do sprzedaży w serwisie Steam.

Spintires – wydawca i deweloper zaprzeczają plotkom o sabotażu gry

Ender, 3 marca 2016, 18:56

Wydawca oraz deweloper symulatora samochodów ciężarowych Spintires zaprzeczają wczorajszym plotkom o celowym sabotażu gry. Przyczyną problemów, które dotykają właścicieli tytułu, mają być błędnie działające zabezpieczenia antypirackie.

Spintires – deweloper sabotuje grę po zaostrzeniu sporu z wydawcą [news zaktualizowany]

Ender, 2 marca 2016, 19:45

Spintires, popularny symulator samochodów ciężarowych, jest obecnie niegrywalny po tym, jak gracze wykryli w grze liczne błędy i bugi, ponoć umieszczone w kodzie celowo przez jej autora. Deweloper od ponad roku spiera się z wydawcą tytułu o należne mu rzekomo pieniądze. [Aktualizacja: Spintires zostało wycofane ze sprzedaży na Steamie]

Spintires wreszcie doczekało się aktualizacji z nową zawartością

Draug, 26 października 2015, 11:45

Po wielu miesiącach oczekiwania studio Oovee wypuściło dużą aktualizację z nową zawartością do Spintires – symulatora ciężarówek w ekstremalnych warunkach. Gra otrzymała pięć nowych pojazdów, a także wiele poprawek w sferach takich jak fizyka, grafika i udźwiękowienie.

Spintires doczeka się w tym roku nowych łatek i dodatków

Ender, 18 lutego 2015, 18:05

Wydawca popularnego symulatora ciężarówek Spintires przedstawiał fanom plany wsparcia produkcji na najbliższe miesiące. Gra ma doczekać się kolejnych poprawek i modyfikacji, a także długo zapowiadanych zestawów DLC. Firma rozpoczęła także wstępne prace nad drugą częścią serii.

Przyszłość Spintires zagrożona? Autor symulatora ciężarówek oskarża wydawcę o oszustwo

luckie, 19 grudnia 2014, 12:56

Twórca Spintires, Pavel Zagrebelnyj, oskarżył firmę Oovee o oszustwo finansowe i odcięcie go od możliwości aktualizowania gry, wobec czego zmuszony jest zaprzestać jej dalszego rozwoju. Z kolei wydawca zapewnia, że jest to tylko nieporozumienie, a przyszłość symulatora radzieckich ciężarówek nie jest zagrożona.

Spintires – sprzedano ponad sto tysięcy egzemplarzy gry

Renox, 1 lipca 2014, 12:03

Studio Oovee Games ogłosiło, że w ciągu zaledwie 18 dni od dnia premiery udało się im sprzedać ponad 100 tys. kopii zaawansowanego symulatora jazdy po rosyjskich bezdrożach – gry Spintires. Twórcy obiecują, że możemy spodziewać się aktualizacji i dodatków DLC.

Spintires - o rozwoju gry, dodatkach DLC oraz warunkach pogodowych

Sarge, 27 czerwca 2014, 13:40

Po dobrym przyjęciu gry Spintires twórcy nie zamierzają spoczywać na laurach i obiecują dalsze wspieranie swojego dzieła. Możemy spodziewać się w przyszłości darmowych aktualizacji, choć deweloper nie wyklucza również płatnych dodatków DLC.

Recenzja SpinTires – słodkie brodzenie w błocie

Qualltin, 16 czerwca 2014, 16:15

Recenzja gry SpinTires, w której, dążąc do realizacji celu w postaci przewozu drewna, świadomie godzimy się na męczarnie w błocie podczas przepraw przez niedostępne tereny. A zabawa przy tym przednia!

Spintires - symulator ciężarówek debiutuje na liście. Top 10 Steam (8 - 14 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 16 czerwca 2014, 07:00

The Forest umościł sobie wygodne gniazdko w fotelu lidera. Niemniej wśród najpopularniejszych na platformie cyfrowej dystrybucji Steam nie brakuje nowych bestsellerów. Wśród nich znalazł się nowy symulator ciężarówek zatytułowany Spintires.

Spintires - symulator terenowych ciężarówek zadebiutował na rynku

Góral, 13 czerwca 2014, 11:12

Dziś do sprzedaży trafił symulator terenowych ciężarówek Spintires od studia Oovee Games. Sfinansowany w zeszłym roku na Kickstarterze projekt, pozwala przemierzać niegościnne rosyjskie tereny i dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych.

Spintires - znamy wymagania sprzętowe

Góral, 28 maja 2014, 11:22

Studio Oovee Games opublikowało minimalne wymagania sprzętowe symulatora samochodów ciężarowych Spintires. Do działania wystarczy procesor 2,5 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz karta graficzna pokroju Nvidia Geforce 9600 GT. Tytuł ukaże się na komputerach PC 13 czerwca.

Spintires nadjedzie w czerwcu

qjin, 19 maja 2014, 15:39

Polska firma IMGN.pro poinformowała, że Spintires zadebiutuje na całym świecie w połowie czerwca 2014 roku. Gra będzie dostępna zarówno w edycji cyfrowej, jak i pudełkowej, a wśród wersji językowych znajdzie się także polska. Od dzisiaj można również składać zamówienia przedpremierowe.

Spintires wyjdzie w Europie i Rosji – gra o ciężarówkach otrzyma zlokalizowane wersje

Hed, 4 lipca 2013, 15:20

Spintires, czyli widowiskowy symulator radzieckich ciężarówek, zostanie wydany w Europie i Rosji przez polską firmę IMGN.pro. Produkcja, która została sfinansowana na Kickstarterze, doczeka się lokalnych wersji językowych.

Spin Tires – symulator ciężarówki szuka wsparcia na Kickstarterze

Adrian Werner, 18 maja 2013, 22:10

Wystartował Kickstarter gry Spin Tires, czyli symulatora ciężarówki transportującej drewno przez trudne tereny. Mocną stroną projektu ma być silnik graficzny, który w realistyczny sposób odwzoruje deformacje terenu.