Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2014, 11:22

autor: Góral

Spintires - znamy wymagania sprzętowe

Studio Oovee Games opublikowało minimalne wymagania sprzętowe symulatora samochodów ciężarowych Spintires. Do działania wystarczy procesor 2,5 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz karta graficzna pokroju Nvidia Geforce 9600 GT. Tytuł ukaże się na komputerach PC 13 czerwca.

W Spintires nie ma miejsca na małe i lekkie pojazdy. - Spintires - znamy wymagania sprzętowe symulatora samochodów ciężarowych - wiadomość - 2014-05-28
W Spintires nie ma miejsca na małe i lekkie pojazdy.

Spintires, symulator jazdy samochodami ciężarowymi, ukaże się na komputerach PC 13 czerwca bieżącego roku. Jeżeli zaliczacie się do grona osób, które z niecierpliwością wypatrują produkcji studia Oovee Games, to warto sprawdzić, czy Wasz komputer uciągnie ten projekt. Twórcy opublikowali bowiem minimalne wymagania sprzętowe. Do uruchomienia tytułu nie będzie potrzebny żaden graficzny potwór, gdyż do zabawy wystarczy procesor taktowany częstotliwością 2,5 GHz oraz karta graficzna pokroju Geforce 9600 GT. Niestety deweloper nie ujawnił zalecanej konfiguracji, więc na razie musi nam wystarczyć poniższa rozpiska. Przy okazji warto dodać, że jeżeli zdecydowaliście się już na zakup Spintires, to najlepsze oferty polskich sprzedawców znajdziecie w naszej porównywarce cenowej.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel / AMD 2.5 GHz,
  • Karta grafiki: z 512 MB pamięci (Nvidia Geforce 9600 GT lub konkurencyjny odpowiednik),
  • Pamięć: 2 GB RAM,
  • System operacyjny: Windows Vista, 7, 8.

Spintires to zaawansowany symulator jazdy samochodami ciężarowymi, który został sfinansowany w serwisie Kickstarter w 2013 roku. Główną cechą produkcji tworzonej przez zespół Oovee Game Studios będzie system deformacji gruntu, który w dużej mierze składać ma się z błotnistych terenów. Dzięki temu jazda w kolejnych lokacjach wymagać ma skupienia, gdyż chwila nieuwagi może spowodować utknięcie ciężarówki w grząskiej ziemi.