Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2016, 18:11

autor: Ender

Spintires – problemy z grą rozwiązane

W sieci pojawił się oficjalny patch mający naprawić problemy z grą Spintires, które od kilku dni uniemożliwiały normalną zabawę z tytułem. Produkcja wróciła również po krótkiej przerwie do sprzedaży w serwisie Steam.

Poprawka ma rozwiązać wszystkie dotychczasowe problemy z tytułem - Spintires – problemy z grą rozwiązane - wiadomość - 2016-03-04
Poprawka ma rozwiązać wszystkie dotychczasowe problemy z tytułem

Od dwóch dni informujemy o poważnych problemach związanych z grą Spintires, które kompletnie uniemożliwiały zabawę z tytułem. Niektórzy gracze przypuszczali, że nie były one przypadkowe, ale są efektem celowych działań dewelopera, Pavela Zagrebelnego, wynikających z jego sporu z wydawcą. Wczoraj obie strony zdementowały jednak te plotki, wskazując na to, że za błędy odpowiadają wadliwe działające zabezpieczenia antypirackie. Frima Oovee i Zagrebelny obiecali przy tym, że pracują wspólnie nad ich naprawieniem. Dziś opublikowano oficjalny patch, będący efektem tych wysiłków, który zostanie automatycznie zaaplikowany przez klienta Steam. Spintires pojawiło się również ponownie w sprzedaży w serwisie firmy Valve. Przypomnijmy, że produkcja została wycofana na dwa dni, po protestach i głośnych głosach niezadowolenia wśród fanów. Twórcy obiecują również, że w przyszłym tygodniu rozpoczną się testy kolejnej dużej aktualizacji, która była obiecywana od jakiegoś czasu.

Spintires to wyjątkowo popularny symulator jazdy pojazdami ciężarowymi po rosyjskich i błotnistych bezdrożach, który powstał dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter. Tytuł zadebiutował w połowie 2014 roku i okazał się ogromnym sukcesem. Jedną z przyczyn tego powodzenia był unikalny silnik fizyczny, realistycznie przedstawiający stopniową erozję dróg oraz jej wpływ na przyczepność kół.

  1. Recenzja gry Spintires - ciężarówek kąpiele błotne
  2. Oficjalna strona internetowa gry Spintires