Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2014, 15:39

autor: qjin

Spintires nadjedzie w czerwcu

Polska firma IMGN.pro poinformowała, że Spintires zadebiutuje na całym świecie w połowie czerwca 2014 roku. Gra będzie dostępna zarówno w edycji cyfrowej, jak i pudełkowej, a wśród wersji językowych znajdzie się także polska. Od dzisiaj można również składać zamówienia przedpremierowe.

Wreszcie poznaliśmy dokładną datę premiery gry Spintires - Spintires nadjedzie w czerwcu - wiadomość - 2014-05-19
Wreszcie poznaliśmy dokładną datę premiery gry Spintires

Spintires, które jest określane symulatorem terenowych ciężarówek, trafiło właśnie do przedsprzedaży zarówno w wydaniu elektronicznym, jak i pudełkowym. Cenę sugerowaną ustalono na poziomie 69,90 zł, a najlepsze oferty przedstawiliśmy w naszej porównywarce. Dzisiaj firma IMGN.pro, wydawca tytułu, potwierdziła również, że gra zadebiutuje 13 czerwca bieżącego roku na całym świecie. Jak informowaliśmy w zeszłym roku, Spintires będzie przetłumaczone na wiele języków, w tym polski.

Nadchodząca produkcja jest projektem współfinansowanym przez graczy, którzy wsparli kampanię crowdfundingową na platformie Kickstarter. Twórcy potrzebowali na dokończenie prac nad tym obiecującym symulatorem co najmniej 40 tysięcy funtów brytyjskich, a udało im się uzyskać ponad 20 tys. więcej. Deweloperzy udostępnili dwie wersje demonstracyjne (obie możecie pobrać z naszego działu pobierz), by dać użytkownikom szansę na zapoznanie się z grą jeszcze przed premierą. Spintires ma charakteryzować się zwłaszcza zaawansowaną, jak na tytuł tej klasy, fizyką jazdy.

Wygląda na to, że produkcja nie zaliczy więcej opóźnień. Bartosz Moskała, przedstawiciel IMGN.pro, potwierdził, że mimo ogromnego wysiłku, jaki firma musiała włożyć w dystrybucję gry na całym świecie, uda się dotrzymać obietnicy wydania Spintires tuż przed okresem letnim. Docelowymi platformami sprzętowymi są tylko komputery osobiste.