Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Total War: Arena

W lutym nastąpi koniec Total War Arena

Aquma, 22 listopada 2018, 13:51

Serwery Total War: Arena – darmowej, sieciowej odsłony popularnej serii strategicznej od studia Creative Assembly – zostaną wyłączone w lutym przyszłego roku. Firmy zaangażowane w projekt przygotowały kilka nagród pocieszenia dla uczestników beta-testów.

Total War Arena - rozpoczęto otwarte beta testy

Góral, 22 lutego 2018, 15:30

Studio Creative Assembly udostępniło grę free-to-play Total War: Arena w ramach otwartych beta-testów. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych.

Total War Arena - otwarta beta ruszy 22 lutego

Adrian Werner, 7 lutego 2018, 10:31

Zespół Creative Assembly ogłosił, że 22 lutego strategia Total War: Arena wejdzie w fazę otwartych beta-testów. Gra otrzyma równocześnie patch 3.0 z dodatkową zawartością – do dowódców dołączy sam Hannibal, a w bitwach będziemy mogli wykorzystać słonie.

Nowy silnik World of Tanks i inne nowości w grach Wargaming.net w 2018 roku

Adrian Werner, 23 grudnia 2017, 14:03

Studio Wargaming ujawniło plany na przyszły rok. Największe zmiany czekają World of Tanks. Gra zaliczy przesiadkę na nowy silnik graficzny, a mapy poddane zostaną solidnemu liftingowi. Twórcy zdradzili także, jakie nowości zaplanowali m.in. dla World of Tanks Blitz i Total War: Arena.

Total War: Arena - otwarty tydzień z grą

Góral, 25 listopada 2017, 08:54

Studio Creative Assembly rozpoczęło otwarty tydzień z wersją beta strategii Total War: Arena. Do 4 grudnia bawić mogą się nią wszyscy posiadacze konta Wargaming. Kto zaloguje się do tego czasu, zachowa dostęp do gry już na stałe.

Otwarty weekend z grą Total War: Arena

Jakub Mirowski, 4 listopada 2017, 13:01

Do poniedziałku do 7:00 możecie przetestować za darmo grę Total War: Arena, znajdującą się obecnie w fazie zamkniętych beta-testów. Akcja obejmuje wszystkich graczy posiadających konto Wargaming.net.

Quake Champions zawitał na Steam – Sieciowe Wieści (25/08/2017)

MiqT, 25 sierpnia 2017, 13:27

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy o premierach Quake Champions i World of Speed we Wczesnym Dostępie Steam, zapowiedzi kolejnego dodatku do Path of Exile, zamkniętych beta-testach Total War: Arena, nowej postaci w Heroes of the Storm (Kel'Thuzad) i o zamknięciu serwerów Ghost in the Shell: First Assault Complex - First Assault. Zapraszamy!

Total War: Arena - darmowa odsłona serii zostanie wydana przez Wargaming

Góral, 14 listopada 2016, 12:17

Firma Wargaming poinformowała, że nawiązała współpracę z SEGĄ i Creative Assembly, na mocy której wyda grę free-to-play Total War: Arena. Jednocześnie uruchomiono nową komórkę nazwaną Wargaming Alliance.

Amerykańska otwarta beta Total War: Arena już 13 listopada

Adrian Werner, 31 października 2015, 14:12

Zespół Creative Assembly ogłosił datę startu otwartej bety Total War: Arena w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji wypuszczono nowy zwiastun i zapowiedziano turniej, którego przebieg obejrzymy w serwisie Twitch.

Wieści ze świata (Total War: Arena, Adr1ft, Minecraft, Maxis, Dying Light, FIFA 16, Diablo III) 25/9/2015

Draug, 25 września 2015, 13:50

Dziś piszemy m.in. o starcie zamkniętych beta-testów Total War: Arena, opóźnieniu Adr1ft, wsparciu dla Oculus Rifta w Minecrafcie, odejściu Lucy Bradshow (szefowej Maxis) z Electronic Arts, szansie umieszczenia swojego imienia w Dying Light: The Following, liczbie pobrań dema gry FIFA 16 i weekendowych bonusach w Diablo III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Total War: Arena na pierwszym zwiastunie z rozgrywką

Góral, 23 maja 2015, 11:06

Firma Sega zaprezentowała pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z gry Total War: Arena. Dodatkowo dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego, twórcy pokażą tytuł w akcji podczas transmisji w serwisie Twitch.

Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2015, Dark Souls, Total War: Arena) 16/12/2014

luckie, 16 grudnia 2014, 13:54

Dziś piszemy m.in. o nowej zawartości do Pro Evolution Soccer 2015, migracji Dark Souls na Steama oraz rozpoczęciu alfa-testów gry Total War: Arena. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Posiadacze Total War: Rome II otrzymają bonusy w Total War: Arena

Draug, 9 sierpnia 2013, 18:23

Ogłoszono, że osoby, które zakupią Total War: Rome II, mogą liczyć na pakiet dodatków w grze free-to-play Total War: Arena. Wśród bonusów jest m.in. wcześniejszy dostęp do tytułu oraz pewna ilość waluty do wykorzystania w mikrotransakcjach.

Total War: Arena - popularna seria RTS-ów wkracza na rynek free to play

Sarge, 29 marca 2013, 10:35

Niedługo seria strategii czasu rzeczywistego Total War wkroczy na rynek free to play. Studio Creative Assembly zapowiedziało bowiem grę Total War: Arena, która będzie darmowym spin-offem cyklu z systemem opcjonalnych mikropłatności.

Dzisiaj doczekamy się zapowiedzi nowej gry z serii Total War

Sarge, 28 marca 2013, 10:55

Jak zapowiedział czołowy projektant ze studia Creative Assembly, jeszcze dzisiaj na Game Developers Conference dojdzie do ujawnienia kolejnej gry z serii Total War. Poza zapowiedzianym jakiś czas temu Total War: Rome II, deweloper ma w zanadrzu jeszcze jeden tytuł.