Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2017, 08:58

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Total War: Arena - otwarty tydzień z grą

Studio Creative Assembly rozpoczęło otwarty tydzień z wersją beta strategii Total War: Arena. Do 4 grudnia bawić mogą się nią wszyscy posiadacze konta Wargaming. Kto zaloguje się do tego czasu, zachowa dostęp do gry już na stałe.

Total War: Arena w skrócie:
  • darmowa gra strategiczna od studia Creative Assembly;
  • dostępna w ramach zamkniętej bety;
  • do 4 grudnia trwa otwarty tydzień z grą – każdy posiadacz konta Wargaming jest mile widziany.

Studio Creative Assembly rozpoczęło otwarty tydzień z grą Total War: Arena. W opublikowanym komunikacie poinformowano, że każda osoba posiadająca konto Wargaming może się bawić nową strategią do 4 grudnia do godziny 9:00. By dołączyć do rozgrywki, wystarczy udać się w to miejsce i postępować zgodnie z instrukcją. W trakcie otwartego tygodnia otrzymywać mamy rozmaite bonusy. Do 27 listopada za każdą bitwę przyzwana jest większa liczba kredytów i doświadczenia (1,5x). W dniach 27 listopada – 1 grudnia otrzymywać mamy 2x PD i pieniędzy, ale już tylko za wygrane starcia. Od 1 do 4 grudnia nagradzane będą wszystkie potyczki (1,5x PD i kredytów), a przez cały okres zabawy, czyli od wczoraj do 4 grudnia, możecie liczyć na bonusy za granie w grupie. Poza tym każda osoba, która zaloguje się do gry w najbliższych dniach, otrzyma darmowe oddziały premium, a także będzie mieć dostęp do zamkniętej bety po zakończeniu otwartego tygodnia.

Total War: Arena - otwarty tydzień z grą - ilustracja #1

Do zabawy w Total War: Arena nie jest potrzebny komputer w wyższej półki. Wystarczy, że posiadacie mniej więcej coś takiego:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz lub podobny
  • Karta grafiki: ATI Radeon HD 4870 lub podobna
  • DirectX 9.0c
  • Pamięć: 3 GB RAM
  • Twardy dysk: 5 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows Vista/7/8/8.1/10

Celem otwartego tygodnia jest zebranie większej ilości danych. Gra do tej pory znajdowała się w zamkniętych beta-testach. W tym czasie pozyskano sporo cennych informacji, na podstawie których balansowano rozgrywkę i wprowadzano ulepszenia oczekiwane przez graczy. W obecnym stanie Total War: Arena oferuje jedenastu dowódców o unikalnym stylu rozgrywki oraz dziewięć map, w tym Termopile i Mur Hadriana.