Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2017, 13:04

Otwarty weekend z grą Total War: Arena

Do poniedziałku do 7:00 możecie przetestować za darmo grę Total War: Arena, znajdującą się obecnie w fazie zamkniętych beta-testów. Akcja obejmuje wszystkich graczy posiadających konto Wargaming.net.

Przez ten weekend możecie się przekonać, jak idą prace nad Total War: Arena, pierwszą darmową grą w cyklu popularnych strategii. Produkcja, znajdująca się obecnie w fazie zamkniętych beta-testów, jest obecnie dostępna bezpłatnie dla wszystkich graczy posiadających konto Wargaming.net. Weekend, w trakcie którego możecie spróbować swoich sił w nadchodzącym dziele studia Creative Assembly, rozpoczął się wczoraj o godzinie 15:00 i potrwa do 7:00 w poniedziałek. Jeśli nie macie planów na koniec tygodnia, grę możecie pobrać pod tym adresem – zostało jeszcze sporo czasu, by porządnie ją przetestować. „To doskonała okazja dla graczy, zarówno obeznanych z tym tytułem, jak i nowych, by odkryć fantastyczną zawartość i wyrazić swoje cenne uwagi, byśmy razem mogli uczynić Arenę jeszcze lepszą” - stwierdził Sergei Leptenok z firmy Wargaming, odpowiedzialnej za wydanie tej produkcji.

Otwarty weekend może skutecznie przekonać do Areny tych, którzy podejrzliwie łypią na romans serii Total War z grami MOBA i formułą free-to-play… lub równie skutecznie ich odstraszyć. - Otwarty weekend z grą Total War: Arena - wiadomość - 2017-11-04
Otwarty weekend może skutecznie przekonać do Areny tych, którzy podejrzliwie łypią na romans serii Total War z grami MOBA i formułą free-to-play… lub równie skutecznie ich odstraszyć.

Otwarty weekend nie posiada żadnych ograniczeń – gracze otrzymają dokładnie tą samą zawartość, jaka jest obecnie dostępna w zamkniętej becie. Dostaniemy więc możliwość wzięcia udziału w wielkich sieciowych bitwach, w których zetrą się ze sobą dwie drużyny, złożone z maksymalnie 10 osób. Każda z nich będzie miała do wyboru jedną z trzech frakcji: Rzymian, Greków i barbarzyńców, posiadających różnych dowódców o unikalnych umiejętnościach. Sieciowa strategia czerpie więc pewne inspiracje z produkcji typu MOBA, co – przy odpowiednim wykonaniu – może stanowić naprawdę ciekawe połączenie. O tym, jak wygląda to w praktyce, możecie się przekonać przez resztę weekendu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Total War: Arena
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War: Arena

Total War: Arena