Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Killzone: Shadow Fall

Sony zamyka oficjalną stronę serii Killzone

Paweł Musiolik, 10 stycznia 2021, 16:47

Oficjalna strona serii Killzone została zamknięta. Gracze utracili dostęp do statystyk z gier Killzone: Najemnik i Killzone: Shadow Fall, a także opcję tworzenia klanów w tym drugim tytule.

Guerrilla Games o Horizon i Killzone Shadow Fall na PS5

Vergil, 12 listopada 2020, 15:48

W dniu premiery konsoli PS5 w wybranych krajach studio Guerrilla Games pochwaliło się, jak jego starsze produkcje działają na tym next-genie. Mowa zarówno o Horizon Zero Dawn, jak i o Killzone Shadow Fall.

Powstanie nowe Killzone?

Adrian Werner, 23 lutego 2017, 10:39

Pojawiły się plotki sugerujące, że po wydaniu Horizon Zero Dawn kolejnym projektem zespołu Guerrilla Games będzie nowa odsłona cyklu Killzone.

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront, P.T., Far Cry 4) 6/5/15

Tyon, 6 maja 2015, 11:35

Dziś piszemy m.in. o szacunkach firmy Electronic Arts odnośnie sprzedaży Star Wars: Battlefront, usunięciu P.T. z PlayStation Store oraz specjalnej edycji Far Cry 4. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Halo: Nightfall, Crytek, EVE Online) 23/7/14

luckie, 23 lipca 2014, 13:29

Dziś piszemy o mini-serialu Halo: Nightfall, kolejnych kłopotach w studiu Crytek oraz nowej aktualizacji do EVE Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Killzone: Shadow Fall, Batman: Arkham Origins Blackgate) 2/4/14

Sarge, 2 kwietnia 2014, 12:35

Dziś piszemy m.in. o premierze gry Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition, dodatku DLC do strzelaniny Killzone Shadow Fall, a także o nowych promocjach na Steamie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Killzone: Shadow Fall, Monaco: What’s Yours Is Mine) 6/3/14

Sarge, 6 marca 2014, 13:57

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do Killzone: Shadow Fall, wynikach sprzedaży Monaco: What’s Yours Is Mine, pudełkowej wersji Child of Light, a także o zapowiedzi gry Guacamelee: Super Turbo Championship Edition. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Killzone: Shadow Fall - 2,1 mln egzemplarzy next-genowego FPS-a w sklepach

Góral, 30 stycznia 2014, 10:31

Killzone: Shadow Fall, jedna z gier startowych najnowszej konsoli PlayStation 4, osiągnęła nakład 2,1 mln egzemplarzy - poinformowała firma Sony. Tytuł, pomimo mieszanych recenzji, cieszy się więc sporym zainteresowaniem wśród użytkowników konsoli PlayStation 4.

Wieści ze świata (Shadowrun Returns, Scrolls, Killzone: Shadow Fall) 20/12/13

Sarge, 20 grudnia 2013, 11:45

Dziś piszemy m.in. o darmowym weekendzie z trybem multiplayer w Killzone: Shadow Fall, świątecznej promocji dla wszystkich nabywców gry Scrolls, a także aktualizacji 1.1.1 do Shadowrun Returns. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

PlayStation 4 - pierwsze opinie o konsoli i recenzje tytułów startowych

Olek, 13 listopada 2013, 22:22

W najbliższy piątek (15 listopada) w amerykańskich sklepach ruszy sprzedaż PlayStation 4. Część branżowych serwisów zdecydowała się już teraz zamieścić recenzje nowej konsoli oraz towarzyszących jej gier. Wygląda na to, że koncernowi Sony udało się trafić w gusta graczy.

Killzone: Shadow Fall - obejrzyj zapis interaktywnego samouczka

Adrian Werner, 10 listopada 2013, 16:55

W sieci pojawił się nowy materiał video z Killzone: Shadow Fall, czyli jednego z tytułów startowych konsoli PlayStation 4. Możemy na nim obejrzeć zapis samouczka, którego zadaniem jest zaznajomienie graczy z podstawowymi zasadami zabawy.

Killzone: Shadow Fall – nowy gameplay od Sony

Orlov, 27 października 2013, 08:35

Firma Sony udostępniła nowy gameplay z przeznaczonego na PlayStation 4 Killzone: Shadow Fall. 15-minutowy materiał przedstawia cztery sposoby ukończenia jednej z misji wątku fabularnego gry.

Killzone: Shadow Fall - nowy zwiastun fabularny po polsku

Góral, 23 października 2013, 11:52

Firma Sony Computer Entertainment opublikowała nowy zwiastun fabularny gry Killzone: Shadow Fall. Materiał został zlokalizowany na język polski, a sama produkcja ukaże się u nas w kraju 29 listopada.

Killzone: Shadow Fall ze statusem gold. Gra zdąży na premierę PlayStation 4

Sarge, 22 października 2013, 10:35

Pierwszoosobowa strzelanina Killzone: Shadow Fall uzyskała status gold - oznacza to, że gra z pewnością ukaże się w dniu premiery PlayStation 4. Studio Guerrilla Games przy okazji ujawniło kilka szczegółów m.in. na temat długości kampanii dla pojedynczego gracza i atrakcji trybu multiplayer.

Killzone: Shadow Fall – nowy trailer i informacje o trybie multiplayer

Ender, 24 września 2013, 20:07

Sony opublikowało nowy trailer Killzone: Shadow Fall oraz podało informacje związane z planowanym Season Passem, gwarantującym graczom dostęp do wydawanych po premierze gry zestawów DLC dla rozgrywek wieloosobowych.

Wieści ze świata (Killzone: Shadow Fall, Total War: Rome II) 17/9/13

Sarge, 17 września 2013, 14:45

Dziś piszemy m.in. o klasie Assault w grze Killzone: Shadow Fall, najnowszej aktualizacji Total War: Rome II, popularności Monster Hunter 4 w Japonii, a także wynikach sprzedaży Disney Infinity. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Killzone: Shadow Fall – nowe szczegóły na temat trybu wieloosobowego

luckie, 3 września 2013, 11:37

Studio Guerrilla Games zdradziło kilka nowinek dotyczących trybu multiplayer w nadchodzącym Killzone: Shadow Fall. Kolejna odsłona serii postawi na dostosowywanie zabawy do indywidualnych zachcianek gracza.

Killzone: Shadow Fall – prezentacja trybu multiplayer na konferencji Sony [news zaktualizowany]

Orlov, 21 sierpnia 2013, 10:15

Na przeprowadzonej w ramach targów gamescom 2013 konferencji firma Sony zaprezentowała fanom nowe elementy trybu multiplayer w Killzone: Shadow Fall.

Killzone: Shadow Fall – ujawniono dodatki do zamówień przedpremierowych

Draug, 11 lipca 2013, 18:57

Ujawniono dodatki, jakie otrzymają wszyscy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Killzone: Shadow Fall. Zostały one zebrane w pakiet o nazwie Shadow Pack, na który składają się skórki na drona OWL, dodatkowa animacja triumfu dla postaci w trybie mutliplayer i oficjalna ścieżka dźwiękowa.

Killzone: Shadow Fall – pokazano zwiastun fabularny i aktorów w rolach głównych

Draug, 10 lipca 2013, 09:35

Studio Guerilla Games pokazało krótki zwiastun, który wprowadza nas w fabułę Killzone: Shadow Fall. Ujawniono też więcej szczegółów na temat scenariusza i zaprezentowano głównych bohaterów opowiadanej historii, wraz z wcielającymi się w nich aktorami.

Twórcy Killzone: Shadow Fall o możliwościach PlayStation 4

luckie, 31 maja 2013, 13:45

Twórcy Killzone: Shadow Fall bardzo pochlebnie wypowiadają się na temat pracy z nową konsolą firmy Sony – szczególnie jeśli chodzi o przystępność dla dewelopera i możliwości techniczne urządzenia. Swoimi opiniami dzielą się w filmie, który opatrzyliśmy w polskie napisy.

Guerrilla Games pracuje nad nowym tytułem na PlayStation 4. Wykład o oświetleniu w Killzone: Shadow Fall

Hed, 21 kwietnia 2013, 17:35

Michał Drobot z Guerrilla Games zdradził jak wygląda proces pracy nad oświetleniem i renderowaniem w grze Killzone: Shadow Fall. W swojej prezentacji na festiwalu Digital Dragons deweloper potwierdził także, że holenderskie studio ma w zanadrzu drugi, nieujawniony projekt – nowy tytuł na PlayStation 4.

Killzone: Shadow Fall na PlayStation 4 – fragment gry, zwiastun, obrazki

Hed, 21 lutego 2013, 10:36

Na konferencji PlayStation Meeting 2013 pokazano grę Killzone: Shadow Fall, tworzoną przez holenderskie studio Guerrilla Games. Kontynuacja serii Killzone wyjdzie tylko na PlayStation 4. Deweloper przygotował pierwsze obrazki, zwiastun, a nawet fragment rozgrywki.