Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2013, 13:45

autor: luckie

Twórcy Killzone: Shadow Fall o możliwościach PlayStation 4

Twórcy Killzone: Shadow Fall bardzo pochlebnie wypowiadają się na temat pracy z nową konsolą firmy Sony – szczególnie jeśli chodzi o przystępność dla dewelopera i możliwości techniczne urządzenia. Swoimi opiniami dzielą się w filmie, który opatrzyliśmy w polskie napisy.

Wygląda na to, że PlayStation 4 to spełnienie najskrytszych marzeń dewelopera – tak przynajmniej możnaby wywnioskować z wypowiedzi członków ekipy Guerrilla Games, twórców Killzone: Shadow Fall i, bądź co bądź, wewnętrznego studia firmy Sony. Jest to pierwsza odsłona cyklu, powstająca na PS4, a zarazem jeden z tytułów startowych konsoli.

Zgodnie z tradycją serii, poziom grafiki kolejnego Killzone’a ma być niezwykle wyśrubowany. Nowa generacja pociągnie ze sobą większe możliwości techniczne. Dzięki nim gra będzie dużo bardziej szczegółowa niż poprzedniczki, a na ekranie ujrzymy jednocześnie wszelkie graficzne wodotryski. Ponadto producenci Killzone: Shadow Fall zachwalają sobie łatwość, jaką odznacza się praca z PS4, co daje więcej czasu na zajęcie się właściwą produkcją. Czy realistyczna grafika to wszystko co potrzebne, by zatrzeć granicę między grą a światem realnym?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall