Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition najlepszy w minionym tygodniu. Top 10 Steam (14 - 20 lipca)

Przemysław Zamęcki, 22 lipca 2013, 07:01

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition okazał się być najlepiej sprzedającą się grą mijającej letniej wyprzedaży na Steamie. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą dziewiątką bestsellerów.

The Elder Scrolls V: Skyrim – koniec blokady regionalnej na Steamie

luckie, 31 stycznia 2013, 13:47

Blokada regionalna, uniemożliwiająca Polakom zakup The Elder Scrolls V: Skyrim i dodatków DLC do niego w sklepie Steam, właśnie przeszła do historii. Oznacza to, że rodzimi fani Skyrima będą mogli zagrać w nadchodzące rozszerzenie bez żadnych opóźnień, 5 lutego.

The Elder Scrolls V: Skyrim – premiera brakujących dodatków DLC w lutym na PC i PlayStation 3

Ender, 18 stycznia 2013, 18:50

Firma Bethesda oficjalnie potwierdziła, że wszystkie dodatki DLC dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim, które dotychczas nie były dostępne na komputerach PC oraz PlayStation 3, pojawią się na tych platformach w lutym. Dodatkowo posiadacze konsoli Sony otrzymają patch 1.8, naprawiający błędy i poprawiający wydajność gry.

Premiera dodatku DLC Hearthfire do gry Skyrima na PC

Aver, 5 października 2012, 14:30

Użytkownicy platformy Steam na Zachodzie mogą od dziś pobrać dodatek DLC Hearthfire do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Budowanie własnego domostwa, adopcja dzieci, sadzenie roślin i inne podobne przyjemności wiążą się z koniecznością wydania około 5 euro. Rozszerzenie jest jak na razie niedostępne dla graczy z Polski.

Wieści ze świata (Mega Man Online, The Elder Scrolls V: Skyrim) 10/9/12

Sarge, 10 września 2012, 13:40

Dziś piszemy m.in. o prawdopodobnie anulowanych pracach nad grą Mega Man Online, dodatkach DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji na PlayStation 3, a także nadchodzących produkcjach studia Straight Right na Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera dodatku DLC Hearthfire do gry The Elder Scrolls V: Skyrim na Xboksa 360

Aver, 4 września 2012, 14:37

Dziś w usłudze Xbox Live debiutuje drugi dodatek DLC do gry RPG The Elder Scrolls V: Skyrim. W Hearthfire studio Bethesda Softworks umożliwi nam wybudowanie i wyposażenie własnego domostwa. Rozszerzenie wprowadza także wiele elementów interakcji z otoczeniem.

Hearthfire – nowy zestaw DLC dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Ender, 28 sierpnia 2012, 20:05

Firma Bethesda zapowiedziała nowy zestaw DLC dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim, który zatytułowany został Hearthfire. Na początku września dodatek zostanie udostępniony posiadaczom konsoli Xbox 360. Pozwoli on graczom na kupno ziemi, budowę i umeblowanie własnego domu, a także adopcje dzieci.

Hearthfire drugim dodatkiem DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim?

Sarge, 23 sierpnia 2012, 10:30

Sporo wskazuje na to, że Hearthfire to tytuł drugiego dodatku DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Taki znak towarowy zarejestrowała bowiem firma Zenimax Media, będąca właścicielem praw do studia Bethesda Softworks odpowiedzialnego za omawiany tytuł.