Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2013, 07:01

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition najlepszy w minionym tygodniu. Top 10 Steam (14 - 20 lipca)

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition okazał się być najlepiej sprzedającą się grą mijającej letniej wyprzedaży na Steamie. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą dziewiątką bestsellerów.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Letnia wyprzedaż właśnie powoli dobiega końca, więc poniższa lista powinna w dużej mierze odzwiercieldać jej wyniki. Jak widać, gracze najchętniej zaopatrywali się w Legendarną Edycję Skyrima, która w tej wersji uzupełniona została o trzy wydane wcześniej oddzielnie dodatki. Na miejscu drugim Dishonored, który wraz z DLC przez cały tydzień dostępny był w bardzo atrakcyjnej cenie.

Z wartych odnotowania tytułów należy wspomnieć o świetnej cenie ostatniego Fallouta, który sprzedawany jest (jeszcze) w zestawie z wszystkimi dodatkami. Podobnie jak przed tygodniem, na listę załapała się Cywilizacja V oraz ledwie co udostępniony duży addon do niej - Brave New World.

1.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

2.

Dishonored

3.

Sid Meier's Civilization V Gold Edition

4.

Torchlight II

5.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition

6.

Sid Meier's Civilization V: Brave New World

7.

Borderlands 2

8.

Kerbal Space Program

9.

Tomb Raider

10.

Dark Soul: Prepare to Die Edition